thelastdance

Durum: 115 - 0 - 0 - 0 - 04.05.2021 01:32

Puan: 1722 - Sözlük Kezbanı

6 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 6

düşün ki o da bu şarkıyı dinliyor

“o” kim bilmiyorum ama şuradan buyursun;

ayı sözlük akademi

yükseks lisansımı zar zor bitirmişim, sikseler girmeyeceğim akademi... gerçi performanslarına bağlı olarak ikna da olabilirim.

hornetteki heteroseksueller

sik geç. sikemiyorsan direkt geç. zaman kaybetme. aynısı sikilmek için de geçerli.

bundan öte herhangi bir tavrın doğru olmadığı kesim...

allahtan korkmak

her insana lazımdır. ismine allah korkusu denebilir, karma denebilir, auranı kirletmekten korkmak denebilir; ne denirse densin özünde benzer kapıya çıkar ve her insana lazımdır.

yaşlılık

zamanın acımasızlığının bedenlerimizde her bir hücremizde hissedeceğimiz sonucudur.
din adamlarından duyduğum kadarıyla allah şifasını vermediği tek şeyin yaşlanmak olduğunu belirtmiştir; bundan keşke ajda pekkan’ın da haberi olsaydı...

bekaret külodu

beyaz slip pazarda satılan donlardır. hani çoğumuzun çocukluğu boyunca giydiği kenarları kalın lastikli olanlardan. şahsi fikrim doğal kontraseptif olarak kullanılabilir oldukları yönündedir. neyse ki heteroseksüel erkekler arasında çok yaygın; homoseksüeller genelde donlarına özen gösteriyor. karşılaşsam total mood-killer olurdu. (neyim ben “sunny-side-up” görl mü?)

yanis marshall

feminen'i seksi ile harmanlayıp böyle sunan az insan tanıdım. kevin vives ile sevgili oldukları dönem takip ediyordum, yanis'in albenisinin büyük bir parçasını oluşturduğunu düşündüğüm saçlarını kevin sosyal medyada yayınlayarak kesti; ama yanis'in albenisi eksilmedi... şimdi kevin ile ayrılar ve bu beni üzüyor ama olsundu... yanis ve kevin birleşsin ve slumber party kareografisi gibi güzel işler yapsınlar... sevgilim olursa birlikte dans etmek isteğimi coşturan ikilinin videosu ektedir.not: sevgili bulundu ve danslar edildi...

hamlet

the tragical history of hamlet, prince of denmark orijinal adıyla, william shakespeare 1600 yılında yazmış. yıl konusunda kesin bir bilgi yok ama bu kadarını da bilsek cahil damgasından kurtarır.
orusbu bir amcadan çektiklerini müge anlı'da esra erol'da anlatamayan hamlet'in başından geçenleri konu edinmiştir.
bu arada az önce öğrendim ingiliççe'den türkçe'ye çevirince "hamlet" "mezra, küçük köy" demekmiş.

sevgilinin ismini dövme yaptırmak

çok deriin iz bırakan, kitaplara filmlere konu olacak tarzda aşklarda ve aşklardan sonra mazur görülebilir; onun dışında nö.

karşımdaki insan yapsa “kıyamam yaa minnoşum ne gerek vardı” diyeceğim bir çomarlık...

ben mi? allah göstermesin...

ayı sözlük dertleşecek insan veritabanı

aaa bilmiyordum ben varım ben dökülün!! hobi olarak psikolojik danışmanlık itinayla yapılır. genelde çözüm bulunmaz ama sonuçta dinlenir yani...

alttaki yazara soracaklarım var

evet korkuyorum hem de çok... yalnız kalmamak için yaptığım beni bile şaşırtan çok şey vardır...
evlen baskısından asi bir savunmayla sıyrılıyorum. hayallerimin peşinde koştuğumu, gönlüme göre kimseyle karşılaşmadığımı söylüyorum. evliliğe inanmadığım ve ihtiyaç duymadığım konulu uzuun ve çok sıkıcı bir konuşma yapıyorum. aldığım tek savunma “olmaz öyle” ama olsun, belki bir gün biri anlar...


alttaki arkadaşım; kendi kendine testis muayenesi nedir nasıl yapılır neden yapılır biliyor musun? biliyorsan eğer; yapıyor musun? kadınsan aynı soruyu kendi kendine meme muayenesi olarak düşünebilirsin.

ayı sözlük yazarlarının doğum günlerini paylaştığı ünlüler

sait faik abasıyanık
özlem tekin
bülent serttaş
owen wilson
alan moore
altan erkekli

cehalet mutluluktur

cahil ve mutsuz olduğum zamanları hatırlatır bu teoriyi çürütürüm; de yazık kırmayayım kimsenin mutluluk hevesini...

league of legends

3 yaşında nasıl böyle güzel bilgisayar kulllanıyor diye merak ettiğim insanlarla dolu, bir o kadar da şaşırtıcı bir erişkin kitlesi olan, bir türlü başarılı olamadığım oyun. bence boş zamanları öldürmek için harika bir aktivite, bazen çirkinleşip karşılıklı ego tatmini yapmak da cabası...

ya bir türlü öğrenemedim mobil varyantlarında başarılıyım aslında ama pc ile mobil çok fark ediyor. biri elimden tutsun da öğretsin rica ediyorum. sabırlı ve anama küfretmeyecek biri tercihimdir...

bugün benim doğum günüm

iyi ki doğmuşsunuz siz olmasanız böyle gağız delikanlıları nereden bulacaktık??

yaş aldıkça güzelleşin, yaşlanmayın... ölümün de yaşla pek bir alakası olmadığını unutmayın .

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ben robot değilim

ben robotum.

aksini ispatlayamıyorum...

aseksüellik

önüne gelenin 3 gün sevişmeyince “dönüştüğünü” düşündüğü bir cinsel yönelim biçimisi...

çoğu insanın cinsellik olmadığı için ilişki yaşayamayacağını düşündüğü ama bence ilişki imkanı gayet de olabilen bir yönelim türüsü.

biz şimdi neyiz

senin için değerli miyim?
başkalarıyla da şeyapıyor musun?
bi’ koliden mi ibaretim?
benimle zaman geçirmekten zevk alıyor musun?
sana bağlanabilir miyim?
sana güvenmek istemeli miyim?
seviyon mu lan beni?

ve benzeri bir çok sorunun özet hali olan, bazen sorması kaçınılmaz çoğunlukla sorulması çok gereksiz bir soru tanesi.

kalın bacak

başlığı okudum, boşaldım.

cevabım bu kadar.
  • /
  • 6
Henüz hiç başlık açmamış.

eski sevgiliye tecavüz etmek

sözlükte son zamanlarda gündem olan başlıklar bi siktirin gidin allasen dedirtiyor. yok kuran yırtma isteği yok eski sevgiliye tecavüz falan...
tanım:suçtur, iğrençliktir, ahlaksızlıktır.

ihtiyacı olan arkadaşlar için de link:
https://www.google.com/url?sa=t&sour...

32 yaş ve üzerindeki yazarlar sözlükten uçurulsun kampanyası

ayyy kessin karşı olduğum kampanya olgun olsun benim olsun dediğim durum aynı zamanda bu kampanyaya karşı 25 yaş ve altı sözlükten uçurulsun kampanyasını başlatıyorum...

ayı sözlük itiraf

kendimden beş yaş küçük biriyle date'e çıktım bugün. kadıköy'de yürürken koluma girdi. sonra da elini montumun cebine sokup elimi tuttu. ya kral sen nerdeydin bu zamana kadar?

edit: smellycat mutlu. smellycat'in buzdan kalbi yavaş yavaş eriyor***.
edit2: o iş olmadı*.

ayı sözlük itiraf

gamlı_baykuş'un yaşadığının benzerini ben de ailemle sürekli yaşıyorum. birbirimizin sorunlarından kaçıyoruz. sanırım bunu kaldıramayacağımızı hissettiğimizden. her birimiz ayrı ayrı kendince sorunları olan insanlarız. her birimiz kendi köşemizde sorunlarımız yokmuş gibi görünmeye, diğerini demoralize etmemeye çalışıyoruz. misal geçenlerde kahvaltıda çay katarken gözyaşlarımı tutamadım. saklamaya çalıştım ama namümkün. annem hiçbir şey demedi. hiçbir şey sormadı. kayıtsız kaldı. bir taraftan isterdim yarama bir neşter vurmasını, oracıkta bir katarsis yaşamayı, içimi döküp rahatlamayı. diğer yandan istemezdim: üzülmesini, derdimi dert etmesini...

ablamla antidepresan kullanışımla ilgili konuşuyoruz. depresyon ve anksiyete yaşadığımdan bahsediyorum. nasıl bir depresyon, ne hissediyorum, bana bunu ne hissettiriyor?.. kayıtsız kalıyor. ki kendisi benim yaşama sebebim olan insan. bundan sonra otuz yıl boyunca ablanı göremeyeceksin ama otuz yıl sonra bir günlüğüne görebileceksin deseler o bir gün için otuz yıl yaşarım, her şeyiyle kollarımı açarım hayata.

bir gün otursak ablamla, "abla benim için korkmana gerek yok. sorunlarımın olması, hayatın benim için zor olması bırakıp gideceğim anlamına gelmiyor. sen yaşadıkça ben de yaşayacağım. ne sen benim sorunlarından kaç ne ben senin. bilelim birbirimizi, anlatıp rahatlayalım..." diye konuşsam belki de çok şey değişecek.

tüm dünyası eşcinsellik olanlar

homofobiyi ne kadar da içselleştirmişsiniz. insan eşcinsel sözlüğüne gelince homofobi beklemiyor ama maşallah sanırsın breeder convention.

bir kere şunu kenara koyalım; etrafınızda gördüğünüz her şey heteroseksüeldir. bak navigasyon bile kadın sesi çünkü ingilzi savaş pilotları en çok kadın sesine tepki veriyordu, heteroseksüel oldukları için. etrafınızdaki her şey, heteroseksüeller için tasarlandı.

o halde niye heterolara sormuyorsunuz bunu? niye kek reklamında bile heteroseksüel normlar var demiyorsunuz onlara? çünkü heteroların sikinde değilsiniz aslında, onlar sizin gibi bir "ibneyi" takmıyorlar bile. tek yapabildiğiniz herhangi bir topluluğu olmayan, bu konuları konuşacağı kimsesi olmayan veyahut hayatı boyunca eşcinselliği yüzünden eziklendiği için bunu kendine zırh gibi giyinmiş insanlara saldırmak ve zorbalıkta bulunmak.

ikinci dalga feminizmin dediği gibi, kişisel olan politiktir. kimse içinde yaşadığı toplumdan / dünyadan uzakta bir vakumda yaşamıyor. isteseniz de istemeseniz de bütün eşcinselleri birleştiren tek şey homofobi.

mesela boxer reyonu dediğimde anlamanız bir ortak yaşanmışlıktır. ben size iki kelime söyledim, siz bağlamı anladınız. hayatım boyunca aradığım şey bu aslında. yaşadığım travmaları anlattığımda göz deviren heterolar değil. hepimiz biliyoruz ki ne kadar öyle olmasını istesek de heterolar bizi anlamıyor. yaşanmışlık anlatılabilecek bir şey değil çünkü. birisi size nasıl araba sürüleceğini anlattığında ne kadar araba sürebiliyorsunuz?

size kötü haberlerim var. eğer hayatınız gay bara gidip gay sex konuşmak, heteroları takmamak ve mümkün olduğunca hayatınızdan çıkarmaksa, doğru yoldasın tatlım. çünkü heteroların yaptığı tam da bu. heteroseksüel bara değil bara gidiyorlar, gay seks değil seks yapıyorlar, gay evlilik değil evlilik yapıyorlar. onların yaptığı her şey normal, gaylerin bunu istemesi ise bunu tüm kişiliği yapmak oluyor.

yukarda dediğim gibi, sevmediğiniz gaylerle aynı şekilde yaşayan heterolara tek bir söz bile edilmiyor. eşcinsel de olsanız, yukarda "biseksle eğlendim hahah, tercihinizi umursamıyorum" diyen dangıl dungul gibi de olsanız, dalay lama da olsanız homofobiksiniz ve bu umrumda değil. köşenizde ağlayın ve eşcinselleri rahat bırakın.

türkiye'de biseksüel bir insana aşık olmak

herhangi birine aşık olmaktan farklı olmamalıdır. biseksüellik kafası karışmışlık veya biyolojik olarak karşıt cinsimle* evleneyim de hemcinsimle de yatarım oh sefam olsun tarzı bir yönelim değildir.*

konuya gelirsek, martijne katılarak belirtmek isterim ki o aşağılık adam var ya, o kalıbına tükürdüğüm. tövbe ya odin. zerre hak etmemiş senin sevgini, kendi şerrrrrrefsizliğini meşru kılmak için de "bin bisiksiğilim iğii iğiii ivlincim bin çicik yipcim" demiş, yemezler. bunun bisekslikle alakası yok kardeşim.
üzüleceksin tabi, seviyorsun sonuçta. ama lütfen üzüldüğün şey artık niye beraber olmuyoruz olmasın, niye ben böyle birine bu kadar değer verdim olsun. yumuklusucurtanın da dediği gibi çıkar hayatından artık onu. ve bu süreçte sakın kendini yalnız bırakma, çevrendeki sevdiğin insanlardan destek almaktan çekinme. sarılmak istiyorsan assk* de burada. eskilerden porternin sürekli söylediği bir şey vardı, dik dur tacın düşmesin

türkiye'de biseksüel bir insana aşık olmak

biseksüel bir birey olarak sorunun biseksüel olmakla alakası olmadığını söyleyeyim. sorun kişiyle alakalı.

birçok gayle uzun kısa ilişkim oldu. sadece duygusal olarak ilerleyen de oldu, seksle başlayıp duygusala evrilen de. duygusal olarak bir elektrik hissettiğimde hepsine açıkça söyledim.

"benim biseksüel olduğumu biliyorsun. ben sana hiçbir söz vermiyorum. seni sevsem bile bir ilişki içinde olabileceğimi düşünmüyorum. benim yönelimimi kimse bilmiyor. açıklayabileceğim bir çevrem de yok. kaçınılmaz olarak bir kadınla evleneceğim. bu bir zorunluluk değil tercih olacak. biseksüelim ve bir kadını da sevebilirim. bir aile kurmak, baba olmak istiyorum. bir erkekle güvenemediğim bir ilişkiye girip 50'li yaşlara geldiğimde yalnız olmak istemiyorum. aynı zamanda bir erkekle birlikte olduğumda ne fizyolojik olarak ne de yasal olarak bir çocuk sahibi olamayacağım. sevgi bir gün bitiyor ne yazık ki. o yüzden lütfen bana bağlı kalma. doğru insanı bulursan git ona. eğer birini seversen söyle. benim sana verebilecek bir geleceğim yok" dedim. açıkça ve dürüstçe.

hepsiyle de bir süre daha devam ettik ve daha sonra bana karşı ilgilerini kaybettiler. sevgi olsaydı bu olmazdı. onlarınkinin anlık bir ilgi alışverişi olduğunu baştan biliyordum. hepsi de ilişkinin sonunda açık ve dürüst olduğum için teşekkür ettiler. ve hala hepsiyle arada görüşüp sevişiyorum. tekrar tekrar benden önce ve benden sonraki ilişkilerinde benim kadar açık insanla karşılaşmadıklarını, duygularının kullanıldığını söylüyorlar.

uzun lafın kısası; ilk entrydeki arkadaş sadece sevişmek istedikçe geri dönmüş. bir ilişki gözüyle bakmamış. bu omurgasızlığını da biseksüelliğinin arkasına saklamaya çalışmış.

öcü olan biseksüeller değil ikiyüzlü toplumdur.

heteroseksüel arkadaşı teselli etmek

- selin, nasılsın kankacım?
- iyi değilim dark mehmet beni aldatıyormuş, hem de bir erkekle!
- vay ibne, üzülme selincim sikerim ben onu..! *

erkeklerin en hassas yeri

kesinlikle göğüs uçları.

ayı sözlük yazarlarının penise verdikleri isimler

şekline göre değişir, benimki mesela küçük emrah
(bkz:boynu bükükler)

Toplam entry sayısı: 115

ayı sözlük itiraf

zor zamanlarımda sevdiklerimin benden önce uykuya dalması beni çok geriyor. ben uyusam sonra uyusanız olmaz mı? aşşırı saçma evet ama böyle.

ayrıca bu başlıkta her okuduğum gönderiye cevap yazmak istiyorum. samimiyetsiz karşılanmayacak olsa her birinizi dinlemek isterdim. hiçbiriniz yalnız hissetmeyin, buradayım.

adem ve adem forum

burada adem ve adem başlığı görünce şaşırdım ve sevindim.
ben de eski ademveadem forumculardan sayılırım, güzel şeylerin paylaşıldığı güzel işlerin başarıldığı bir yerdi. zor zamanlarımda da yalnız hissetmemi önlemiştir. bir çok hayata dokunduğum bir çok güzel ruhla da yolumun kesiştiği bir yerdi. uzunca bir süredir ulaşamıyorum siteye sanırım kapatıldı ama oradaki insanlarla iletişimimin devam etmesini isterdim.
hatta bunu gören eski ademveadem kullanıcıları, selamınızı esirgemeyin.

ayrıca (nasıl tag lenir birisi bilmiyorum ama) şu an olsa anında gider ademveadem'de "ayı sözlük" başlığını açardım. ki net hatırlamamakla biriikte ayı sözlük'ten bahsedildiğini anımsar gibiyim ama... uzun zaman oldu emin olamıyorum.

gay ilişkilerdeki en büyük sorun

problem ilişkinin geyler arasında olması değil bence. problem bir ilişkiyi yürütmenin günümüz insanlarıyla zor olması. ben kadınlarla da erkeklerle de ilişki yürütürken aynı problemleri yaşıyor, görüyorum. benim boklu yanlarımla karşımdakinin boklu yanları kombinlenince ortaya mutlaka boklu yanları olan bir ilişki çıkıyor. herhangi bir ilişkiyi yürütmek için "ben" i bir kenara bırakmak gerekiyor ve bu çok zor. zihnimizin vücudumuzun reddettiği bir şey. karşılıklı anlayış ve çaba ile ilişkilerinizi tam potansiyeline en yakın sürede yaşayabilirsiniz. ha bir de; ilişkilerinizi "sonsuza dek sürecek" ütopyasından bir çekin alın abi. 2 gün sürsün ama tadı damağınızda kalsın. evet yalnız kalmak zor ama sırf yalnız kalmamak için yola çıkılmıyor; tecrübeyle sabit. hepsini toparlarsak; en büyük sorun sensin. bakış açıların, sığlığın. sana benzer biriyle karşılaşma ihtimalin de çok yüksek. istiyorsun ki böyle fırından yeni çıkmış, olmuş, olgun biriyle doğru düzgün bir ilişki yaşayasın. o iş öyle değil. fırına çoğunlukla hazırlayıp yollaman hatta bazen fırına birlikte girmen gerekiyor. tamam bu fırın metaforu kötü oldu susuyorum. ama zaten klişe bir konu ve klişe cevaplar veriyorum; şimdiye kadar bu konuda duyduğunuz ve okuduğunuz her şeye yaptığınız gibi bu gönderinin varlığını fark edin ve "ben bunları zaten biliyorum ama bende şöyle oluyor benim durumum farklı " diyerek kendi hayatınızdaki hiçbir şeyi değiştirme çabasına bile girmeden yaşamaya devam edin. bu da tecrübeyle sabit ^_^

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

yasemin mori - nolur nolur nolur

ayı sözlük akademi

yükseks lisansımı zar zor bitirmişim, sikseler girmeyeceğim akademi... gerçi performanslarına bağlı olarak ikna da olabilirim.

gay ilişkilerdeki en büyük sorun

problem ilişkinin geyler arasında olması değil bence. problem bir ilişkiyi yürütmenin günümüz insanlarıyla zor olması. ben kadınlarla da erkeklerle de ilişki yürütürken aynı problemleri yaşıyor, görüyorum. benim boklu yanlarımla karşımdakinin boklu yanları kombinlenince ortaya mutlaka boklu yanları olan bir ilişki çıkıyor. herhangi bir ilişkiyi yürütmek için "ben" i bir kenara bırakmak gerekiyor ve bu çok zor. zihnimizin vücudumuzun reddettiği bir şey. karşılıklı anlayış ve çaba ile ilişkilerinizi tam potansiyeline en yakın sürede yaşayabilirsiniz. ha bir de; ilişkilerinizi "sonsuza dek sürecek" ütopyasından bir çekin alın abi. 2 gün sürsün ama tadı damağınızda kalsın. evet yalnız kalmak zor ama sırf yalnız kalmamak için yola çıkılmıyor; tecrübeyle sabit. hepsini toparlarsak; en büyük sorun sensin. bakış açıların, sığlığın. sana benzer biriyle karşılaşma ihtimalin de çok yüksek. istiyorsun ki böyle fırından yeni çıkmış, olmuş, olgun biriyle doğru düzgün bir ilişki yaşayasın. o iş öyle değil. fırına çoğunlukla hazırlayıp yollaman hatta bazen fırına birlikte girmen gerekiyor. tamam bu fırın metaforu kötü oldu susuyorum. ama zaten klişe bir konu ve klişe cevaplar veriyorum; şimdiye kadar bu konuda duyduğunuz ve okuduğunuz her şeye yaptığınız gibi bu gönderinin varlığını fark edin ve "ben bunları zaten biliyorum ama bende şöyle oluyor benim durumum farklı " diyerek kendi hayatınızdaki hiçbir şeyi değiştirme çabasına bile girmeden yaşamaya devam edin. bu da tecrübeyle sabit ^_^

bir lgbt sitesinden beklentiler

egodan arınmış insanlar tarafından yönetilmesi,
egolarını kontrol edebilen insanlar tarafından kullanılması,
kullanıcıların her birinin insan olmasından mütevellit değerli olduğunun unutulmaması,
kullanıcıların özgürce iletişim kurabilmeleri ve istedikleri formatlarda fikir beyan edebilmeleri.

aşağı yukarı tüm platformlardan beklentilerim bunlardır. bunu lgbt vb gereksiz bir sınıflandırmaya gerek görmeden paylaşmak istedim.

ayı sözlük yazarlarının profil bilgilerinde neler olsun isterdiniz

bence sadece bir mesaj gönderme butonu kâfi. herkes ne öğrenmek istiyorsa özel mesajdan sorsun derim, ya da gerçek hayattaki iletişim araçlarından falan yararlanmak için buradan iletişime geçsinler.
herkesin benim favori rengimi, mal varlığımı, penisimle ilgili bilgileri falan böyle şak diye bir profilden öğrenmesini istemezdim. az da olsa bir emek sarfetmeli öğrenmek için insan. aksi takdirde çok anlamsızlaşıyor, androidleşiyor gibi bazı şeyler.
beni bana sorarak tanıyabilirsiniz yani aksini istediğimden emin değilim.

adem ve adem forum

burada adem ve adem başlığı görünce şaşırdım ve sevindim.
ben de eski ademveadem forumculardan sayılırım, güzel şeylerin paylaşıldığı güzel işlerin başarıldığı bir yerdi. zor zamanlarımda da yalnız hissetmemi önlemiştir. bir çok hayata dokunduğum bir çok güzel ruhla da yolumun kesiştiği bir yerdi. uzunca bir süredir ulaşamıyorum siteye sanırım kapatıldı ama oradaki insanlarla iletişimimin devam etmesini isterdim.
hatta bunu gören eski ademveadem kullanıcıları, selamınızı esirgemeyin.

ayrıca (nasıl tag lenir birisi bilmiyorum ama) şu an olsa anında gider ademveadem'de "ayı sözlük" başlığını açardım. ki net hatırlamamakla biriikte ayı sözlük'ten bahsedildiğini anımsar gibiyim ama... uzun zaman oldu emin olamıyorum.

ayı sözlük full+full plus aktifler klanı

tam “ayrımcılık yapmayın sınıflara bölerek birbirinize yabancılaşıyorsunuz kardeş kardeş oynaşın işte” diye duyar kasmalık başlık...

sanırım bu yorumumla zaten üyesi olmadığım klandan ebediyyen kovuldum. bu beni üzdü ama böyle 2 saniye falan...

gelecekteki sevgiliye not

matematik neden var sorunsalı

bir gün matematiğin tamamen yalan ve hatalarla dolu olduğunu açıklamaları için bizi matematiğe inandırdılar... heyecanla bekliyoruz... nefretle bekliyoruz...

kendinizle çıkar mıydınız

kendim gibi erkekle hiç denk gelmedim ama kendimin kadın versiyonuyla ilişki yaşadım bir süre; iğğğğğğğrençti... herhangi bir ilişkide benim gibi sadece ve en fazla bir tane ruh hastası olmalıymış. sonradan başka türlü ruh hastalarıyla denedim gayet başarılı ilişki oluyormuş. teorime güveniyorum ^_^ kendimle çıkmazdım.
Henüz takip ettiği biri yok.