adem ve adem forum

ilk göz ağrım olan sevimli mi sevimli forum. kendinizi keşfeden taze bir ibne iseniz apollo abinizden azar işitip naramsin aplanızdan kucak dolusu kokulu öpücük alabilirsiniz. ya da tam tersi.
en kısa zamanda geri döneceğim forumdur.
üye oldum. bakalım nasılmış.
eski sevgilimin pek bahsettiği forumdu. o zamanlar baktım da genel itibari ile,

(bkz: boşluk)
hiç ayı sözlükten bahsetmemişler galiba. biz onlardan bahsettik, onlarda bizden bahsetsinler bence.
vpn ile bile giriş yapamadığım site. engellendi diyor.

düzenleme: girdi.
burada adem ve adem başlığı görünce şaşırdım ve sevindim.
ben de eski ademveadem forumculardan sayılırım, güzel şeylerin paylaşıldığı güzel işlerin başarıldığı bir yerdi. zor zamanlarımda da yalnız hissetmemi önlemiştir. bir çok hayata dokunduğum bir çok güzel ruhla da yolumun kesiştiği bir yerdi. uzunca bir süredir ulaşamıyorum siteye sanırım kapatıldı ama oradaki insanlarla iletişimimin devam etmesini isterdim.
hatta bunu gören eski ademveadem kullanıcıları, selamınızı esirgemeyin.

ayrıca (nasıl tag lenir birisi bilmiyorum ama) şu an olsa anında gider ademveadem'de "ayı sözlük" başlığını açardım. ki net hatırlamamakla biriikte ayı sözlük'ten bahsedildiğini anımsar gibiyim ama... uzun zaman oldu emin olamıyorum.
ne zaman kapandı bilmiyorum ama kapanmasına üzüldüm. internet bile teknolojik oldu artık, forumlar, sözlükler eskisi gibi takip edilmiyor, kullanıcı sayıları da günden güne düşüyor. ademveadem gibi birçok portal tarih oldu. artık sosyal medya app'leri revaçta.
bir çok paylaşımın olduğu bir forum. insan kapanmasına içerlenmiyor değil. gerçi sosyal app'lar ile insanlar emellerine rahatça ulaşınca o paylaşım ruhunu aramıyorlar artık.