macbook

hep zihnimde bilgisayarların tanrısıymış gibi canlanan apple bilgisayarları.müzik stüdyolarının vazgeçilmezi.daha hiç kullanmak nasip olmadı ama görüntüsü bile insanı cezbediyor tasarım konusunda harikalar.fiyatları türkiye'de el yakıyor ama sunduğu performans karşısında değiyor olmalı.
tasarım yaparken kutsal kitap gibi görürsünüz. 2 yıl sonra leş atıyor. safari videoları açmaya çalışırken sizinle dalga geçiyor, programın açılması dakikalarınızı alıyor. şu an tek işime yaradığı nokta kırıntıları klavyede çok rahat biriktirebilmesi.
macbook'a alıştıktan sonra diğer bilgisayarlara adapte olmakta zorlanıyor insan. virüs almaması güzel bir olay aynı zamanda hızlı, fakat 2-3 yıl sonra ciddi bir yavaşlama sorunu ile karşılaşıyorsunuz. çözümü olan varsa yardımcı olsa keşke!
"macbook air mi yoksa macbook pro mu almalıyım?" ikileminden kurtulmam için bir yardım eli beklediğim bilgisayar!
fiyatları muthiş derecede yüksek olan karizmatik bilgisayar.
arkadaşımın macbook'u kahve döküldükten sonra hakkın rahmetine kavuştuğundan beri yanında gönül rahatlığıyla kahve içemez oldum. en az 30 cm mesafe bırakıyorum. hah

gayet yakisikli olur kendileri evet ciddili düşünebilirim.
gayet yakisikli olur kendileri evet ciddili düşünebilirim.
m1, m1pro ve m1max işlemcileriyle artık x64'ü bırakıp arm tabanlı üretilmektedir. halihazırda windows da 11 ile arm tabanlı geçişi başlatmıştır. geleceğin teknolojisi sanırım arm tabanında olacak. daha uygun fiyata daha üstün performans. 1 senedir m1 işlemcisindeyim. memnunum. intel macbook'tan sonra ilaç gibi geldi.