14 şubat’ta beklenilen hediye

gerçek aşk yaşayanlar eminim hediye beklemiyorlardır birbirlerinden . başbaşa vakit geçirmek , beraber bir filme gitmek ya da 14 şubatı farkedememek bile onlara yeter . adamlar en güzel hediyeyi zaten bulmuşlar : birbirlerini . gel gör ki ben :
kolilerime lacolarıma ya da adaylarına sesleniyorum . abidik gubidik romantik yapmayın . evime gereksiz plastik ya da metal şeylerle gelmeyin . koparılmış çiçek almayın . illa çiçek alacaksanız tema ya bağış yapın onlar kart veriyor zaten alın onla gelin ya da balkonuma güzel bitki alın ya da metal veya gümüş takı alacaklara almayın hoşlanmıyorum . zevkli olun azıcık 50 yaşına gelmiş menepoz mağduru değiliz paraya kıyın alın ! illa alacaksanız işe yarasın değil mi .

kanaatimce sevgililer günü diye hayvan bakamayacak sevgililerinize sırf size daha iyi versin diye kedi köpek alıp bakamayak birine o hayvanları alıp kaderiyle oynamayın ! hele bana hiç almayın . ben sahiplenmek istediğim an bir şehre kesin yerleştiğim an olacak sanırım .
pırlanta hediyeler mantıklı ama pırlanta diye zirkon kakalamayın !
gay çiftlere tavsiyem bazı markalarda çok hoş altın , pırlanta kol düğmesi , kalem , çanta vs var tavsiye ederim . abidik gubidik günlük hayatta aldığınız şeylere benzer şeyler almayın üzülür partneriniz hele hele belli etmese de sevgililer günü için bir beklentiye girmişse .
hediyeyle uğraşamam o da beklemiyor zaten diyorsanız güzel bir yemeğe çıkarın . dikkat edin fazla romantik olmasın akabinde hediye bekler partneriniz vurucu darbe ister romantik yemek sonrasında .
çok gürültülü mekanlara gitmeyin . sevgililer günü mü sevgiliyi sergileme günü mü ?
ayh nerdesin aşık olabileceğim beyaz porsche lu prens . yoksun değil mi ?
benim için beklenmeyen bir hediyedir. açıkçası istemem de zaten. sevgilim de yok zaten. (alt metinde mesajı da verdim böylece). doğum günümde beklerim ama lütfen yani. azıcık düşünceli olun bi zahmet.
14 şubatı hiç kutlamadım ama 14 şubatımı kutlayan biri olsa çok mutlu olurdum..gerçi doğum günümü kutlanmayan biri olduğum için 14 şubatı kutlayacak biri yok ama çok isterdim sözlükten biriyle yada sevdiğim biriyle güzel bir gün geçirmek her anlamda ama sadece hayal bu olmayabilir...
sevgilimle bayılana kadar içmeli bir gece hediyelerin en güzeli
şakamaka bu 14 şubat sevgilimle geçireceğim ilk 14 şubat lan sjjzjz çok şaşkınım ayrıca 15 şubat da 4. ayımız olacak umarım güzel bir gece geçiririz valla bir şey istemiyorum sevgilim koynumda uyusun yeter