eşcinsellerin yaşlanması

kafa patlatmaya sayısız ve kendimce çözüm bulduğum konulardan birini paylaşmak istiyorum sevgili ayısözlük şekerleri.
ilk ne zaman düşündüm oradan başlayayım yaşlanmak üzerine, herkesini bir anda ilki vardır konu ile ilgili, kimi sakalında beyaz görür, kimi memelerinin sarktığını düşünür, kimi eskisi performatif seks yapamadığını düşünür..vb uzatılır bu örnekler, hayal gücünüze bağlı,
benim yaşlanmaya ilk cemrem; üniversite 4. sınıfta başlar, evet doğru, 4. sınıfta bir arkadaşım, "bak sen şimdi çıtır bir twinksin, götürmediğin ayı yok, ama yaş ilerleyince kaslı ve atletik olmak zorundasın, genç gösterebilmek için." o dönemde ayı üstüne ayı bir hayatım olduğu için çok takmamıştım.
sonraları sevgili chaser seven ayılar tarafından yeterince kaslı ve atletik bulunmayarak bazen kibarca bazen de sert bir şekilde reddedilerek, neymiş lan bu kas deyip kendimi spor salonuna yazdırmaya karar verdim.

şimdi burada duralım. hiç yazılamadım. spor merkezi'nin önünde durup düşündüm, "ben hayatımda sadece iki şeyi uzun süre sürdürebilirim, ilgilice ve hevesle yaptığım tek iki şey: sinema ve seks. " onun dışında hiçbir şeye para vermeye gerek yok, çünkü biliyorum ki sürdüremeyeceğim." geri döndüm.

peki dostlar yaşlanma stresinden nasıl kurtulabiliriz? kendimce bulduğum yöntemleri paylaşayım madem:

1 - arkadaşımın önerisini yazayım, spor merkezine eğer benim gibi maymun iştahlı değilseniz, buyrunuz gidiniz, hem orada enfes ayılar ile haşır neşir olup hem de hobi olarak da kendinizi iyi hissederseniz, ben yapamıyorum, ama evimin önünde parkurda zaman buldukça yürüyorum.

2 - chasersanız , bırakın kendinizi, zorlamayın, inanın sizi siz olduğunuz için önemseyecek birileri çıkacak, her yaşta, benim uzun süredir takıldığım bir daddybear vardı, adam yaşlandıkça ilgimi çekmez oldu, ama bana sabaha kadar öyle sarılırdı ki , bazen çok özlüyorum o sarılışı, sırf sizi sarılmanızdan, gülüşünüzden seksinizden hoşlanan bir ayı olacak. kaslı, atletik, ..vb kıvanç tatlıtuğ olmanıza gerek yok.

ayı iseniz, yukarıdaki uyarıları dikkate alabilir, sadece yılda bir check up yaptırabilmeniz sağlınız için önemli gerisi, sizi siz olduğu için sevecek, sikişecek birileri olacaktır.

3 - yaşlanacaksınız.

evet, bunu kabul edin, artık aşık olamadığınızı, banka kuyruguna kızamadığınızı, trafikte kadın şoförlere bok atanlara dönüp bakmadığınızı, acun ılıcalı'nın hayatı daha çok dikkate değer olduğunu fark ettiğimizde yaşlanacağımızı anlayacağız. bundan kaçış yok. her yaşın kendine ait bir tortusu var bunu bilmek gerek sadece. (osho gibi oldu biraz bu ama öyle)

4 - sosyal güvenlik sistemine dikkat etmek

aile cehennemi ile aranız bilmiyorum ama eğer yalnızsanız, bir iş sahibi edinmeye çalışın, okul, kariyer gibi yüksek hedefleriniz olmak zorunda değil, ne iş yapıyorsanız ileride kendinize sahip çıkacak bir sosyal güvenlik sistemi geliştirin. çoğunuz yapıyorsunuzdur.

5 - huzurevine gidin.

eğer şansınız varsa, bir trans ile konuşmak iyi gelebilir, ben mutlaka senede bir huzurevine giderim, gerçi benim mesleğim nedeni ile oralara girmek çok kolay ancak, mesela aile bakanlığı'ndan izin alıp bayramlarda belki de huzurevine gitmek vicdan masturbasyonu olarak algılamayın ama inanın çok iyi hissettiriyor, bir zamanlar da o insanların hikayelerini - eğer anlatırlarsa - dinlemek beni iyi hissettiriyor.

6 - korkuyorsanız üstüne üstüne gidin.

ben mesela inadına "muscle, atletik guys" chaser seven kendini beğenmiş welleducated yazan ayılara yazdım. reddedilsem de. çünkü korkuyorum ayısız kalmaktan, kimsenin beni istemeyeceğinden. en son limitimi tüketene kadar, korkum geçene kadar sürdü bu.
artık onları ben istemiyorum. ama ne yaptım biliyor musunuz? 7. madde lütfen

7 - kitap okudum. kitap okuyun

yaşlanma merkezi'nden ders bile aldım ben. makale, kitap , ne bulursam okudum. benim hüzünlü orospularım mesela yaşlanmayı güzel anlatır, ölüm bir varmış bir yokmuş da mesela.

8 - film izleyin

seviyorsanız, yukarıda da belirttim, benim hayatta yapmazsam haftada 3e yakın film izlemezsem ölürüm, dediğim için, bunu her konu için yapabilirsiniz.

9 - beklenti içerisine girin.

ahmet altan'ın "beklediğim bir şeyler olduğu sürece, yaşlanacağımı düşünmüyorum." aforizması vardır. severim. bir şeyler beklediğiniz sürece yaşlanmazsanız, yorulursunuz, bıkarsınız, özellikle bu ülkede hiçbir ömrün evresine saygı duyulmadığı için, yaşlanmaya da gerek özen gösterilmiyor, yine de bir beklenti içerisinde girmek iyi hissettiriyor.

bunları chaser olarak (atletik ve kaslı olmayan) yazdım, eleştirme hakkına sahip olup, asla hakaret etme hakkına sahip değilsiniz.
yaşlanmak kaçınılmaz süreç, heterolardan farkı onların çocukları yaşlılık sürecinde ağzına sıçarken; eşcinseller ya yalnız ölüyor ya da huzurevlerinde yaşamlarını tamamlıyorlar. çoluğun çocuğun torunun torbanın eline bakıp acı içinde ölmektense yalnız ölmek daha mantıklı kanımca.
beni bunalıma sokan başlık. dur ya daha 22 yaşındayım hatta yeni oldum bir trans için çok genç bir yaş. ama aklima geldi tabi ölmez de yasarsak. . .
yercekimiyle savasamiyacagimiza göre kabullenmek en iyisi olmalı yaşlanmayı , yaşlıları her zaman sevmisimdir saygısızlık yapmam oturduğum binada bazılarının sokak işlerini falan da yaparim ama gel gor ki hayal ediyorum aynaya bakınca saçlarım beyazlamis , derim yere yaklaşmış ve kırışmış , tanrim sex neudi modumdaymis vajinamin yerini unutmuşum sadece ciş yaparken falan görüyormuşum...
farkındayım yaşlanmak korkunç ( bana göre ! ) yaşlılığa güzellik , çekicilik , seksilik bunlar da tasinamaz biliyorum insan yasliligina sadece ismini adını yaptıklarını tasiyabilir ondan gençlik yıllarında çalışmakla mümkün olabilir .
aklima banu alkan geldi bak bu başlık psikolojimi bozdu ...

35 ten sonra kendimi aşka açmaliyim sanirim . evlenmiş karısı ölmüş küçük çocuğuna anne ( doguramayacagima göre ) , kendisine prenses , yaslaninca da elimi tutabilecek koca ariyorum. ( kahkaha )ay bak ciddiyim bu kez hukukçu olacak kriterimi kaldırdım ekonomist , işletmeci ne biliyim be adam olsun yeter . tercihen çiftliği falan olsun genc yaşta yaşlandigimda tadini cikaramayacagim şeyler için çabalamak istemedim bir an . (bkz:koca istiyorum gel beni al )
ay evet kaçınılmaz sona doğru gidiş. neyse daha var en azından.
victoria beckham'ın bile kırıştığı bir dünyada yaşlanma korkusuna gerçekten giremem. haddime değil çünkü. evet o zengin. evet o botox ve benzeri işlemlerden geçip genç görünebilir. ama yaşlılık bu değil. yaşlılık, eskisi gibi hareket edememek, eskisi gibi güç bulamamak kendinde. kısacası yaşlılık aynaya bakmadan hissettiğin bir gerçek. bu nedenle değiştiremeyeceğim, mücadele edemeyeceğim bir şeye karşı üzülemem.
eskiden yaşımızı büyütüp söylerdik. şimdi de bir yaş iki yaş küçültüyoruz. kabullenemiyoruz belki de yılların zamanın geçişini. yaşlanmak kaçınılmaz sonumuz evet ama biz eşcinseller için farklı bir durum değil. biz de insan olduğumuz için yine kendi kendimizi ötekileştirdiğimiz bir başlık olmuş.

farklarına gelirsek yaşadığımız ülke ve toplum standartlarına göre çocuk evlat edinme, aile kurma gibi kavramlar olmadığı için bizim için daha yalnız geçen durumdur. yalnızlık da değişken bir durum olduğu için sevdiğimizle partnerimizle dostlarımızla kendi ailemizi kuran bireyleriz biz eşcinseller. o yüzden çok da takılıp üzülmeyi gerektirecek bir durum değil. kırışıklıklar mı ? botox ne güne duruyor canım hiç dert değil orası*
bugün bir yıl daha yaşlandım. çok hızlı *