erkekleri çıldırtan parfüm

varsa kimya mühendisi yazar yapıversin gari dediğim parfümdür.
(bkz: iş başa düştü)
1. tom ford black orchid
2. hermes terre
3. burberry londan
4. bunlar günlük parfümler zara gold ve silver for him bir de
"hypnotic poison" daha da ötesi yok ! yoğun afrodizyak içeriği nedeniyle, arap ülkelerinde satışı yasaklandığı söylentileri kulaktan kulağa dolaşan şehvet losyonu, şişelenmiş feromon.* tabi dozunda sıkmak lazım, yoksa erkeği haşere ilacı solumuş sineğe çevirebilir. böyle bir şey istemeyiz...*
fetiş grubuna göre değişen versiyonları vardır;

çorap fetişi olanların vazgeçilmezi olacağına inandığım ayakkabıdan çıkarılmamış iki günlük ayak kokusu eşliğinde bir çift kırmızı şeritli beyaz çorabı şiddetle tavsiye ediyorum.

kilot fetişleri için ise önerim klasik yeşil boxer ın içine yuva yapmış ve 6 gün çişten çişe başını dışarı çıkarabilen pipi ve kardeşleri topişikler ile kasık kokusu.

saat 01:41 olunca girilen entry ancak böyle olur. *
bingo soft ultra bahar esintili yumuşak rüyalar.
ferolle bu konuda başarılı bir parfüm. ben 3 senedir kullanıyorum oldukça yoğun ve kalıcı bir kokusu olduğu için uzun süre kullanılabiliyor. olumlu tepkiler aldığımı söyleyebilirim.
aşık olduğunuz insanın parfüm kokusu burnunuza her geldiğinde yaşanabilir.koku duyusu unutmuyor da ölene kadar bunu yaşamak zorundasınız.
privacy ve rochas bende afrodizyak etkisi yaratıyor sanırım. hormonlarım azıyor bu kokuları duyunca.
vücudunuzun sürekli ürettiği bir feromondur.

(bkz: androstadienone)

eşcinsel erkekler ve hetero kadınlarda siniri stresi, negatif duyguları azaltıyor; dikkati arttırıyor. üstüne üstlük bedava. zaten [hoşlanın hoşlanmayın] bir erkekle zaman geçirdğinizde daha rahat hissetmenizin nedeni de bu.
onu bilmem de yani google a sorun bir sürü yanıt çıkar .. fal bakan bir arkadaşım , kadınların regl kanını içen erkegın o kadından vazgeçemeyeceğini iddia ediyor ; bilimsel temelleri de varmış . sanki bu bir çeşit büyü olur mu ? kaderini etkileniyorsa olabilir . ya hadi parfumlerde de sperm ya da regl kanı varsa ? acaba sperm içen kadında karşıdakine mi bağlanıyor ? bizim durumumuzda türk kahvesine bir tutam sperm karıştırsak asık olup ondan vazgeçememek olasılığı acaba ne ? deneyeceğim ama allah belamı verir diye korkuyorum . ya da bu bir çeşit insan haklarına aykırı gibi geliyor bana . bir şekilde bu durumun bilimsel tarafı varsa karşındakinin kaderini etkiliyorsun ? mu ? ay bunu deneyip sonuçlarını yazacak biri lazım sevgili sözlük ... (bkz:büyü)
döviz kokusu,benzin kokusu,yeni araba kokusu ha parfüm olarak dersen bilemedim 212 nyc vip diyebilirim...