erkeklerin evlenmek istediği erkekte aradığı özellikler

* bir dönem aklımdan geçirdiğim düğün öncesi notları. şayet aklınızdan evlilik geçmiyorsa bunlar işinize yaramaz.

düşünce: öncelikle evlenmeye istekli olması tabi. zorla güzellik olmaz ancak az da olsa gönlü varsa onu kaçırabilirim çok havalı olur hem. evlilik muhtemelen yurt dışında olacağından ve türk yasaları uyarınca geçersiz sayılacağından zorlu bir serüvene bulaştığının farkında olmalı.

sosyal dinamik: eğitim anlamında bir dirhem dahi ortak noktamızın olmaması lazım, elektronik müzik ve arabesk dinlemeli, mümkünse ufak bir yerde büyümüş ama büyük bir kentte eğitim almış olmalı, yokluğu bilmeli, en azından kendi ayakları üzerinde duracak kadar para kazanması da aradığım sosyal özellikler.

şekil: fiziki açıdan ise artı ve eksi kutup manyağı biri olarak, ara model olmaması kafi. ya çok zayıf ve uzun boylu olmalı ya da kalın baldırlı hafif azman yarısı ve mutad irilikte olmalı.*

ruh: birbirimizi iyi ki bulduğumuz aklımıza geldiğinde şükreden bakışlarla bana bakması kafi. *

fiziki özelliklerin dışında eşcinsel kimliğini kabullenmiş olması ve kapıları dışarı kapatınca huzurla birlikte uyuyabilecek biri.
ailesine kendi cinsel kimliğini kabullendirmiş olması.
evlenmeyi düşünmemesi.
sarkastik kişiliğe sahip olması uğruna sevmiyor diye 50 dönüm papatya yoldurmaması kocaman kalbinin olması evi işi arabası olsun 180 üstü yapılı kıllı olsun çocuk yapmayı düşünsün gelsin beni istesin vercem bende
sadece bir kere olsun annesi ile telefonda konuşmasını dinlemek oradaki davranışlarına göre karar vermek gerekir..
yan dairemde oturup 28-35 yaşları arasında bekar ve karizmatik olması. yahu her oturduğum evin yan dairesinde beni saldıray abi moduna sokacak komşu mu denk gelir arkadaş!
eşcinsel evliliğin kabul edildiği ülkelerden en az birinde yaşaması ya da kolayca oturma izni alacak kriterlere sahip olması.
ay, okuyunca bi hoş olduğum başlık.

sorun şu ki böyle bir şey bana o kadar uzak geliyor ki hiç düşünmek falan aklıma bile gelmedi. erkek halimle adamın iyisini bulacağım sonra evleneceğim bir de. hehe.
neyse ben de açayım da bi youtube'da "gay proposal" falan izleyeyim.
benimle evlenmek istiyor olması.
beni mutlu etsin ve huzurlu hissettirsin.sekste tatmin etsin, bencillik etmesin.aşırı erkeksi olsun.
(bkz:ilişkide erkekler ne ister )
eşcinsel veya biseksüel olması.
beni çekici bulması.
dünyanın en çekici erkeği olması.
iyi kalpli olması.
onunlayken sıkılmamam. beni mutlu etmesi ve eğlendirmesi.
birbirimizi anlamamız.

bu arada neden başlıkta cinsiyet belirtilmiş ki? bu sözlükte kadınlar da var bence "erkek" yerine "kişi" yazılmalı ki herkese uygun bir başlık olsun.
benim başıma gelir mi bilemedim de .. olursa hani kismettir ya bagdattan gelirmiş yarak hesabı...
beni şaşırtsın , bilsin çoğu şeyi . an a göre davranabilsin yakışıklılık gorecelidir ama sempatik olsun uyaninca ıslak köpek yavrusu gibi baksın. ( kezbana bağlayacağım ) yaptığım yemekleri yesin . hatta begensin ve her yerde söylesin. cinsellikte açık olsun( meselapazat sabahı nutellayi tum penisine sürüp aşkım kahvaltı hazırladım falan desin aksilenirsem de beni zorla yesin . yumusarim ben çarşaflar yıkanır ) çiçekleri çok sevsin . kitap okumayı sevsin ya mümkünse ayni kitabı okuyalim . her dakika her an beraber olmak istemesin . ayri ayri yatak odalaeimizin olmasini o daistesin e insan bu bazen yalnız kalmak istiyor isteyebilir .bunlara saygi duysun . köpeği olsun ya da kedisi ama sorumluluk ondan olsun hayir hayvalari ben de severim ama bilemedim ışte sorumluluk onda olsun . benden farklı hobileri olsun hatta merak ediyim bana anlatsin . ya beni çok sevsin ama çok ama çok..uyurken ayni yatak odamızda bir anda pijamasindan jelibon çıkarıp jelibonlu opsun beni... ciddi biri olsun çok ciddi ama benim yanımda degil ! benim yanımda poncik olsun dizlerime yatip izlesin film dizi .. ama benim olmaz sanırım brnim olsa olsa 30 yaşımdan sonra kedilerim olur .