ssiinnaa

Durum: 129 - 0 - 0 - 0 - 20.12.2018 22:59

Puan: 1630 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 7

yazarların şu an ihtiyacı olan şeyler

bdsm

niye birbirimizi dövüyorüz anlayamadım?

sinemada seyredilen ilk film

engin altan düzyatan

çok kasıntı bi insan bence, bazen ukala davranışlar sergiliyor. diriliş ten sonra yıldızı parladı, küçük dağları ben yarattım modunda, itici, yobaz birisi bence.

ayı sözlük yazarlarının yaşları

erkeklerin evlenmek istediği erkekte aradığı özellikler

beni sevsin. benimle birlikte olmaktan mutlu olsun. benimle vakit geçirmek istesin. beni merak etsin. anlayışlı olsun, gerekirse kavga ettiğimizde fedakarca davransın. sadece sağlıkta değil, hastalıkta da yanımda olsun. mutsuzluğumu, üzüntümü anlasın. kıskançlığım onu sevdiğimdendir bana sadık olsun. aynı şeyler benim içim de geçerli, ben nasıl bekliyorsam karşımdaki de bekler.

hallelujah

tek bildiğim bu şarkı şirekte de çalıyordu(bkz:shrek)

rapor almak için söylenen yalanlar

karnımda elektirik çarpıyor hocam, galiba midem sarktı bide başım çatlıyor. zangır zangır bi titreme geliyor sonra ateşim çıkıyor. söylemesi ayıp bi de ishal olmuşum. bitkinlikten kaldıramıyorum başımı en iyisi bugün ben evde dinleniyim ne dersiniz

clash royale

ben hem clash of clansa hem de clash royale tekrar başladım. sınav dönemindeyim bilirsiniz böyle zamanlar da ders çalışmak yerine başka şeyler yapmak çok zevkli oluyor.

age of empires 3

yıllar geçse de eskimeyen bir strateji oyunu. artık eski bi oyun olmasına rağmen şimdiki hiçbir strateji oyunu aoe 3 kadar zevk vermiyor. oyunu genelde hileli oynuyorum. genelde bütün strateji oyunlarını hileli oynarım. hileli bile zevk veriyor. oyunda osmanlı da dahil olmak üzere bir sürü seçenek var. bi de asya paketi var oyunun çin japon hindistan da olabiliyorsun. her imparatorluğun farklı özellikleri var. kara savaşları ve deniz savaşları yapabiliyorsun. değişik değişik haritalar var benim en sevdiğim new england. oyunda keşke daha çok çeşitli binalar inşa edebilsen. surlar daha dayanıklı olsa. askerler daha çeşitli olsa.

karam

bu şey değil mi ya çukulata. bitter olmasına rağmen mükemmel ötesi bir tat. bi de ne vardı.... intense. bu da güzel. caramio'u unutmayalım

online yazarlar şu an ne yapıyor sorunsalı

uyumam gerek ama uyumayıp buraya bi şeyler yazıyorum

ayı sözlük dertleşecek insan veritabanı

şeyma subaşı ile acun ılıcalı'nın ayrılması

bugüne bombe gibi düşen bir olay. benim olan bitenden haberim yoktu birden boşanma haberini duyunca şok oldum. birbirlerini aldatmışlar diyolar. şeyma birileriyle kırıştırmış. zaten yuva yıkanın yuvası olmaz demişler. sorun şeyma'da değil bence acun'da. her ne yaşandıysa sonuçta boşandılar. şeymanın ayda 120 bin tl nafaka alması "şema subaşı acun ılıcalıdan emekli oldu" yorumlarına neden oldu. aman bizine olanlardan hem ben dedikoduyu sevmem zaten.

aga

bir tür hitap şekli.
naptın aga. aga ben geliyorum şimdi. aga be...
bazılarında alışkanlık oluyo heralde her cümleye aga ile başlıyolar. ve insanı cinnet geçittiriyolar. içimden diyorum ki nolur artık aga deme. boğazına yapışıp yüzüne aga demeyi acilen bırakmalısın diye haykırasım geliyor. sakinleşmek için hemen ortamdan uzaklaşıyorum.

fantastic beasts: the crimes of grindelwald

çoğu insan beğenmemiş. youtuberlar da hiç beğenmemiş ama bence güzeldi. sanırım beklentilerimi sıfıra indirip öyle izlediğim için güzel geldi. filme gitmeden önce youtuberları dinledim. ki ben onlar gibi harry potter dünyasında yaşamıyorum. büyük hayal kırıklığı diyolla. bana göre bir sürü büyü yapılan ve hikayenin gelişme aşamasını anlatan bi geçiş filmiydi. ama dambuldor ve gridelwald'ın arasındaki hikayeye değinselerdi keşke. arada bir cinsel gerilim olsaydı keşke.

erkeklerde neden meme ucu vardır

çünkü erkeklerinde memesi var da ondan. körelmiştir fakat vücutta östrojen seviyesi artarsa büyüyebilir (bkz:jinekomasti)

malum kişi

ismi lazım değil, anmaya gerek yok, durduk yere ağzımızın tadı kaçmasın

bir erkeğin en güzel yeri

köprücük kemiği ve göğsü

sezen aksu aleyhine konuşanlara verilen ilk tepki

hiç aşık olmamışsın
  • /
  • 7

hekimlere yönelik şiddet

tıbbi deontoloji tüzüğüne göre, -türlü primat refleksine karşın, hekim verdiği kararlarda özgürdür. primatlık tıp diploması alarak bertaraf edilemez; ne de hasta sıfatı eteğinin altına saklanarak; primat her koşulda primattır.

ve fakat, tıp fakültesinden mezun olmak için sarf edilmesi gereken evreler ise;
fakülteler 6 yıllık olup hazırlık yılını da dahil edersek 7 yıl boyunca fakülte eğitimi alırsınız. 18 yaşında kazanacağınız tıp fakültesinden 25 yaşında ve her türden primat eşliğinde mezun olursunuz. iş hayatına başladığınız diye bu şeyler bitecek sanmayın. kendinize belirleyeceğiniz alanda ilk olarak eğitiminizi alır ve pratisyen unvanına sahip olup hekimliğe yükselirsiniz. hayat boyu gireceğiniz sınavlar sayesinde tıp alanında yükselebilirsiniz, başka yolu ya da izahı yoktur.

uzmanlık sınavını geçtiğiniz vakit yani yaklaşık 2 yıl boyunca yardımcı uzman olarak görev yaparsınız. iki yılın ardından doktor olarak çalışıp aynı zamanda fakültelerde ayağınıza dolanan hekim namzedi türlü şebek evladına hocalık görevinde bulunursunuz. başarıyı yakalamanız için mutlaka derslerinizin iyi olması gereklidir; gönül veren kişilerin zaman içersinde belirli noktalara geldiği görülmüştür. şirk görevi, -yani zorunlu olarak doğuda görev yapmak gibi bonusları da vardır. meslektaşlarınız avrupa, amerika gibi zeminlerde keyif çatarken siz 'neyim var doktor' diyen hanzolardan dayak yersiniz; 'neyin yok ki!'

(bkz:doktorların dayağı hak etmesi)

herkes bana asılıyor gay'i

sözlükte de çok bulunan bir gay tipi. bir mesaj atıyorsun, bi soğuk davranmalar falan. sanki sikmeye mesaj atıyoruz.

türkiye'de çekici zengin zeki esprili iyi kalpli bir erkek olmak

benim anlamadığım bu adam niye hala türkiye'de yaşıyor.

ilk eşcinsel deneyim

ilk deneyimimi bir yıl önce yaşadım.
çocukluk,ilkokul,ortaokul,lise ve üniversite yılları,her zaman hem cinslerimden etkilendiğimi biliyordum.
çoğu insan gibi bir müddet bu durumu yok sayarak yaşadım.özellikle ortaokul ve lise yıllarında,herkes sevgili olmaya başlamışken eli yüzü düzgün,etrafımda benden hoşlanan bir sürü insan olmasına rağmen ben kimseyle sevgili olmuyordum.bir kızla sevgili olma fikri beni hiç cezbetmiyordu.kendimi derslere verdim.bir iki zoraki sevgili,ulaşılamaz platonik aşklar yaşayarak gizlenmeye çalışıyordum ama tamamen bilinçaltı,bunu farkında olarak da yapmıyordum,tamamen öyle gelişiyordu.
üniversite yılları ise biraz daha zorlu geçti,insanlar sürekli sevişiyor,ben bu duruma uzaktan bakıyordum,yakın arkadaşlarım sevgilim olmasa bile seks yapacak birilerinin olması gerektiğini söyleyip duruyorlardı.kendime uzak mesafe,bir iki uzun metrajlı sevgili yapıp üniversiteyi de öyle geçirdim.hetero rolünü olabildiğince dikkatli oynamaya çalışıyordum.kadınlarla oldum,çok fazla kadınla oldum.kendimi bir süre kadınlarla sevişebileceğime bile inandırdım.
iş hayatına başladığımda yalnızlık artık zor gelmeye başlamıştı.arada sanal seks kaçamaklarım oluyordu ama artık yetmemeye başladı.bu sefer gerçekten bir hetero olmaya,bir kadını gerçekten sevmeye,bir kadınla beraber olmayı sevmeye çalıştım.
bir sevgilim daha oldu,başlarda zorlamadan gidiyordu,kadınla da olsa düzenli bir cinsel hayatımın olması hoşuma gitmişti.denedim,oluyor gibi düşündüm ama aklımın bir köşesinde bir erkekle beraber olmak vardı.maddi açıdan da özgürdüm artık.kimseye hesap vermek zorunda da değildim.yalnız başıma tatile çıkmaya karar verdim,tatilimin tek amacı yalan yok,bir erkekle beraber olmaktı.belki de gay değilimdir diye düşünüyordum.denemeden anlamak imkansızdı,hatta büyük ihtimalle hoşuma gitmeyeceğini düşünüyordum.
biletlerimi aldım,valizimi hazırladım,sadece gideceğim şehir belliydi.daha önce hiç gitmediğim,kimseyi tanımadığım bir deniz şehriydi.
bulduğum ilk otele girdim.ilk gece biraz vakit geçirdim kendi kendime,tüm hayatımı sorguladım.bolca içtim.ama cesaret bulacak kadar içtim.mantığımı da kaybetmemem gerekiyordu.
gay dating uygulamarından birini indirdim.full aktif,full p ler ve sikicileri eledikten sonra zaten geriye bir iki kişi kalıyordu.biriyle konuşmaya başladım.tüm gece muhabbet ettik nerdeyse.ertesi gün yine tek başıma vakit geçirdim.büyük buluşma bugün olacak dedim kendi kendime,sözleşmemiştik ama biliyordum bir şeyler olacağını.hiç bir zaman yeteri kadar cesur bir insan olmamıştım.biraz daha bolca içtim o gün ve akşamında sahile buluşmaya davet ettim konuştuğum kişiyi.
o kadar içkiye rağmen hayatımda o anki kadar heyecanlı bir bekleyiş içinde olduğumu hatırlamıyorum.her ne kadar korksam da kararlı bir şekilde biramla beklemeye başladım.nasıl biri olduğumu tarif etmiştim.on beş yirmi dakika sonra biriyle göz göze geldik.ufak bir selamlaşmayla birbirimizden emin olduk.
benden yaşça büyüktü,beklediğimden çok daha hoş bir adamdı.
muhabbet etmeye başladık.en başta herkes anlıyor hissine kapılıp,geçici bir paranoya yaşadım.ellerim terledi,bir yandan da çaktırmamaya çalışıyordum.ben ne kadar tecrübesiz ve heycanlıysam karşımdaki kişi bir o kadar kendinden emin ve sakindi.bütün gerginliğime rağmen,ilk defa kendimi gizlemeye çalışmadan birileriyle her şeyi konuşabilmek,yadırganma korkusu olmadan her şeyi anlatabiliyor olmak,yalan söylememek,rol yapmamak çok fazla iyi hissettirmişti.etrafımdaki insanları da umursamaz olmuştum bir yerden sonra,zaten hiç kimseyi tanımıyordum da,ayrı bir güven veriyordu bana.iki saat kadar muhabbet ettikten sonra arabasıyla yüksek ama sakin bir yere gidip biramızı yudumlamaya başladık.gece olmuştu,deniz karanlık,şehrin ışıkları biraz uzaktaydı.tüm cesaretimi topladım,ilk defa bir erkeği öptüm.öpüşmeye başladık.kalbim kulağımda atıyordu sanki.ikimizin de dudaklarında alkol ve sigara tadı vardı.hayatımda ilk defa biriyle gerçekten öpüştüm.onlarca kadın öpmüştüm ama bu bambaşkaydı.öpüşürken hafif kirli sakalını okşadım,kadınlarda en hafif tüyden bile rahatsızlık duyarken sakallarından öptüm.defalarca.
eve gitmeyi teklif etti.bir an bile düşünmeden kabul ettim.niyeyse ilk defa tanıyor olmama rağmen en ufak bir güvensizlik hissetmedim.
evde biraz daha içtik.nerdeyse sarhoş olmak üzereydim.içerken bu sefer yanyanaydık,elinden tuttum,o gece yaşadığım her şeyi ilk defa yaşıyordum.ilk defa bir erkeğin elini tuttum,ilk defa bir erkeğin saçlarıyla oynadım.gözlerinin içine baktım.
yatak odasına geçtik daha sonra,gömleğimin iliklerini yavaş yavaş çözdü.beraber olduk.biraz müzik dinledikten sonra uyuduk.o gece sürekli uyandım,sarıldım,dokunabildiğim kadar dokundum ona.ertesi gün gidecektim.istesem bir gün daha uzatabilirdim.sabah oldu,alkolün etkisi geçince bir an pişmanlık duydum,kendimi kötü hissettim.o sınırı geçtim diye düşündüm.bir gece beni bambaşka biri yapmıştı.apar topar çıktım evden,çıkarken telefon numarasını aldım,bir daha görmeliyim onu diye düşündüm.
tüm yol boyunca onu düşündüm.o geceyi düşündüm.bir gece daha geçirmediğim için kendime lanet ettim.gittikçe eski hayatıma yaklaşıyordum,sevgilim beni evde bekliyordu.yol hiç bitmesin istedim.
eve döndüm.ona da durumu sezdirmemeye çalışıyordum ama olmadı.bir erkeğe,ona dokunduktan sonra,sevgilime dokunurken bir daha hiç bir şey hissedemedim.kısa süre sonra ayrıldım.karşımdaki kadına benden daha çok haksızlık ediyordum.en doğru olanı yaptım,zaten en başta büyük bir hata yapmıştım,onla ya da geçmişteki diğer kadınlarla beraber olmakla.kendime nasıl işkence ettiğimi hala sorguluyorum.
o adam da o geceden sonra hiç aklımdan çıkmadı.her gece konuştuk telefonda saatlerce,her fırsatta yanına gittim.gayliğimi sınamak için tanıştığım adama aşık oldum.ilk defa aşık oldum.belki her şeyi ilk defa yaşıyor olmanın verdiği heycandı bilmiyorum,belki ben biraz kezban ruhluydum.
ilk deneyimim hayatımın en güzel deneyimiydi.ve ben bunları yaşamadan önce hiç planlamamıştım.sadece biriyle seks yapıp,unutup geçeceğimi varsaymıştım.gayler sadece seks yapar diye düşnüyordum.ama öyle değilmiş.
ilk deneyimim benim devrimim,miladım oldu.belki de şansım yaver gitti ve tanışabileceğim en doğru insanlardan biriyle tanıştım.
umarım siz de benim kadar şanslı olursunuz.benim yaptığım hataları da yapmazsınız.hetero rolü yapmak uğruna birileriyle olmaktansa yalnız kalmak emin olun daha iyi.biraz cesaret ve biraz da insanları seçebilirseniz istediğiniz hayatı yaşamak için hiç bir şeyi ertelemeyin.
edit:aldattı lan.vazgeçtim gayler sadece seks yaparmış.güvenmeyin olum kimseye çok acıyor sonra.

heteroseksüel arkadaşı teselli etmek

- selin, nasılsın kankacım?
- iyi değilim dark mehmet beni aldatıyormuş, hem de bir erkekle!
- vay ibne, üzülme selincim sikerim ben onu..! *

yurtlarda 2 öğrencinin aynı odada kalamaması

grup seksi de keşfettiklerinde öğrencileri tamamen tek kişilik odalarda tecrit edecekler sanırım. asıl mastürbasyonu öğrenilerse fena. yurtlara girişlerde pipilere tasma, kukulara alarmlı tıpa takma zorunluluğu getirebilirler.

ayı sözlük'te bir garip heteroseksüel olmak

gurbet elde hasta düşmek gibidir. bir kaşık çorba vereniniz olmaz.

iş ortamındaki ilişkiler

bir türlü dengesini tutturamadığım ve hiç hoşlanmadığım ilişkiler. son girdiğim ofiste 5 aydır çalışıyorum. başlarda her zaman yaptığım gibi buzzzzz gibi süper soğuk ve mesafeli takılıyordum, insanlar selam vermeye korkuyordu. ancak bu sizi aşırı izole edip yalnızlaştırıyor, o yüzden daha cool davranmaya başladım. anında ortam değişti ve birden öğlen yemeklerine falan davet edilir oldum. en son sohbetlerden birinde herkes hep birlikte gülüşürken biri "dışarıdan çok soğuksun ama tanıyınca bambaşka biri çıktın" dedi. "evet yabaniyimdir biraz" deyip geçiştirdim. neyse bunlar sorun değil tabii. sorun, bu artan samimiyetle birlikte gelen sorular ve bozulan sınırlar. herkes birbirini daha yakından tanımaya çalışıp özel hayatıyla ilgilenmeye başladığı an iş can sıkıcı bir hal alıyor. evlilik şu bu mevzuları açılınca hele hepten hafakanlar basıyor. yalan söylemekten yorulduğum, açık açık da konuşamadığım için zart diye yeniden araya mesafe koyuyorum. bu sefer de insanların gözünde bir soğuk bir sıcak gelgitleri olan dengesiz biri olup çıkıyorsunuz. zor işler valla.

eşcinseller hakkında yanlış bilinenler

bi de tercih meselesi var tabii. o'nların tercihleri o yönde diyenin ağzına fırın küreği ile vurasınız gelmiyor mu?

Toplam entry sayısı: 129

ne yakışıklı ne çirkin olmak

yakışıklı olmadığın için genelde 2. planda olursun. çirkinlik biraz göreceli bir kavram ama çirkin değilsen sempatik derler, tatlı derler falan filan. yani ortalama olduğun için ortada kalırsın. nedense kimse dönüp bakmaz.

ilk pasif olma hikayesini anlatan youtuber

bu çocuk çok küçük ve 16 dk boyunca saçmalamış. bence böyle özel şeylerin herkesle paylaşılmaması lazım. zaten toplumumuzda eşcinsellik=sapıklık şeklinde bir algı var. bu algıyı tamamen tasdik eden bir video olmuş. çocuğu suçlayamıyorum çünkü yaşı küçük geldi bana. daha bilmediği çok şey var ve düşünceleri çatışma halinde.

aileye ve yakın çevreye eşcinsel olduğunu açıklayamama nedenleri

bir kaç nedeni var sanırım
1- çoğu insan homofobik çünkü bu konuda çok cahiller
2- din, toplumsal değerlerimiz, örf, adet
3- çoğu insanın aklına eşcinsel diyince : cinsiyet değiştirme, kötü yollu sapık ya da kerimcan gibi feminen biri geliyor. dedim ya insanlar bu konuda çok cahil diye. daha ne anlama geldiğini bilmeyen insanlar var. aslında bu algının oluşmasında eşcinsellerin de suçu var.

ayı sözlük yazarlarının izlediği diziler

vikings
la casa de las flores
outlander
two and a half men
dark
stranger things
black mirror
thirteen reasons why
how to get away with murderer
sherlock
riverdale aklıma gelen yabancı diziler bunlar.
yalan dünya
avrupa yakası
ufak tefek cinayetler(sonlara doğru izlemeyi bıraktım)
yeşil deniz bunlar da sevdiğim türk dizileri

üstteki yazar

yeni birisi. o da benim gibi zaman zaman üzgün sanırım. ama piercing ve bıyık seviyormuş. yok ben sevmem onları.

ilk pasif olma hikayesini anlatan youtuber

bu çocuk çok küçük ve 16 dk boyunca saçmalamış. bence böyle özel şeylerin herkesle paylaşılmaması lazım. zaten toplumumuzda eşcinsellik=sapıklık şeklinde bir algı var. bu algıyı tamamen tasdik eden bir video olmuş. çocuğu suçlayamıyorum çünkü yaşı küçük geldi bana. daha bilmediği çok şey var ve düşünceleri çatışma halinde.

eşcinsel çifte hanginiz kadın diye sormak

ikimiz de erkeğiz. birimiz kadın olsaydı eşcinsel olmazdık. ya da lezbiyenler için düşünürsek hanginiz erkek diye sormak. bazen böyle münasebetsiz sorularla karşılaşabilirsiniz. insanlar cahil.

kedi

bi kedim olmadan önce onları çok nankör zannederdim. aksine vefalılar, sevgi dolular fakat sevdiğini çok belli etmez. bazen yaramazlar, onları eğitmek çok zor, laftan anlamazlar, kendi bildiklerini okurlar. acıktıklarında yalakalık yapmaya başlarlar. sıkıldıklarında senle oyun oynamak isterler. başka işlerle ilgilenmeni istemezler. ilginç bir dilleri var, kendi aralarında miyavlamıyorlar ama kızgınlığa girdiklerinde ortalığı inletiyorlar. bi de şu hayatta en sevdikleri şey uyumak.

aileye ve yakın çevreye eşcinsel olduğunu açıklayamama nedenleri

bir kaç nedeni var sanırım
1- çoğu insan homofobik çünkü bu konuda çok cahiller
2- din, toplumsal değerlerimiz, örf, adet
3- çoğu insanın aklına eşcinsel diyince : cinsiyet değiştirme, kötü yollu sapık ya da kerimcan gibi feminen biri geliyor. dedim ya insanlar bu konuda çok cahil diye. daha ne anlama geldiğini bilmeyen insanlar var. aslında bu algının oluşmasında eşcinsellerin de suçu var.

rus erkekleri

vücutları genelde düzgün, kılsız, yapılı, kaslı oluyorlar. düşünsene russun mükemmel bi vücuda sahipsin ama sergileyecek deniziniz yok. bu bi dramdır.

futurelavirs

profil fotoğrafını görünce içim bi garip oluyo. o ne öyle boynu kırılmış dinazor gibi bi şey.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.