yurtlarda 2 öğrencinin aynı odada kalamaması

resmi gazete'de yayımlanan yeni yönetmeliğe göre, öğrenciye hitap eden yerlerin odalarında ya bir öğrenci, ya da 3, 4, 5, 6 öğrenci kalabilecekmiş.

http://ayisozluk.com/lnk/afba6e

özel öğrenci yurtları birliği federasyonu başkanı hüseyin yıldızhan “neden 2 kişinin aynı yurt odasında kalamayacak?” sorusuna “bu soruya telefonda cevap veremeyeceğim ama anlarsınız işte” diyerek yanıt vermiş.

http://www.birgun.net/haber-detay/yurtta...

sanırım kızlı erkekliden sonra artık bizi de keşfetmeye, kabul etmeye başladılar ki, böyle bir çözüm bulmuşlar. eşcinsel öğrenciler vardır! bebişim!
sırf aynı odada kaldıkları için arkadaş olarak birbirlerinden hoşlandılar. kız bulamadıkları içinde abazalıklarını giderme amaçlı sevişmek zorunda kaldılar ve eşcinsel oldular.biz iki erkeğin aynı odada kalmasını engellersek eşcinselliğide engellemiş oluruz.
über mantıklı iktidar zihniyeti.
grup seksi de keşfettiklerinde öğrencileri tamamen tek kişilik odalarda tecrit edecekler sanırım. asıl mastürbasyonu öğrenilerse fena. yurtlara girişlerde pipilere tasma, kukulara alarmlı tıpa takma zorunluluğu getirebilirler.
zihniyete bak ! zihinleri sapık adamlar kendi fikirlerini pardon bikincaltlarındaki şeyleri kurup kurup 31 çekiyorlar sonra da tobe tobe günah mod2. ulan vercen mi o öğrencinin parasını? herkes tek başına odada nasıl kalacak ? he oldu canım yurtlarda birbirimizi sikiyoruz.. başka var mi kafanda fantazin... ben alt ranzada o üst ranzada tasaklarını sallandiriyor tırmanıyor yanına çıkıyorum ve veriyorum ... böyle hayal edip yasak koyuyorsunuz degil mi ? lütfen sevisin sex dersleri olsun penisle vajina ve anus kanka olsun ki sizde salaklasmayin... bu yasakları koyan tiplerle başbaşa kalinmaz ben söyleyim
sebebi nedir ki? bilen varsa beri gelsin. lakin kulağa garip geliyor.