futurelavirs

  • /
  • 10
yeni sözlük yazarı. aramıza katılımıyla sevindirdi. hoşgeldin.

(bkz: askk)
açtığı başlıklarla, yazım ve sözlük kurallarına uymasıyla dikkatimi çeken yazar. takipteyiz.
sağlam yazıyor, takip etmemek elde değil. bir yandan twitterdan da takibe başladım. sözlüğe kısa zamanda çok şey katacak gibi görünüyor. bir de sözlüğün hukuk danışmanlığına da gönüllü ortak olmuştur. sağolsun.
yaratıcı ve akıcı bir zekaya sahip insan evladıdır.
sözlüğe bir girdi pir girdi. iyi yazıyor... takipteyiz...
fazla zeki. bununla seks yapılmaz.
karşılıklı sohbeti bünyeye çok iyi geliyor. en bunalım olduğum günlerden birinde benim o negatif enerjimi pozitife çevirmeyi başarmıştır. pozitif adamın her hareketi, duruşu, bakışı, cümleleri. sadece sözlükte değil twitter'da da yazdıklarını her fırsatta okuyorum. sık sık bir araya galmeyi istediğim yazarlardır. *
müzik zevki tartışılmaz on numörö ve müzik konusundaki engin bilgisi muazzam olan yazarcan. leb demeden leblebiyi tıkar ağzınıza o derece.
önce yazdıklarıyla dikkatimi çeken, ardından nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde hayatıma giren, her gün konuşmadan rahat edemediğim, vazgeçilmezlerim arasına çoktan giren yazarcan. ayrıca instagram'dan aşırı seksili fotoğraflar paylaşıyor, duyurulur.
entarilerinden anladığım kadarıyla güzel müzikler dinleyen, cool bir adam kendisi..
ayi sozluk 2. yazarlar zirvesinde tanistigimiz ve danistigimiz yazarcandir efendim.
hem tabagindaki midye tavayi, hem de icten ve pazarliksiz sohbetini benimle paylasmistir.
bakmayin siz entrylerindeki "ben tek siz hepiniz. topunuzu entelektuelligimle doverim" edalarina.
evet kendisi gayetle "kugul" bir kisiliktir orasi dogru. ama ayni zamanda arabesk seven bir varostur.
bizim mahalledendir. bizdendir.
güzel müzik zevki dikkatimi çeken, entrylerini okumaktan keyif aldığım ayı sözlük yazarı.
ayı sözlük birinci istanbul fasıl zirvesi'nde masadaki yerini herkesten önce alan, günlerdir sürdürdüğü "spor mu klasik mi giyinmeliyim?" arayışını sporla tamamlayan, içtiği sigaraları suratıma üfleyerek beni baştan çıkarmaya çalışan, yanında getirdiği aşırı yakışıklı arkadaşıyla hepimizi zor duruma sokan ve en kısa zamanda elinden tutup bir solaryum merkezine götüreceğim yazarcan. iyi ki geldi, sefa getirdi.
bugün doğum günü olan yazarcandır. nice yıllar diliyorum efendim.
her geçen gün sevgimin daha da arttığı dost. ha birde olaylar karşısında o kurduğu kısa ve net cümleleri yok mu? direk sonuca giden tavrına ve özgüvenine hastayım.
gündelik ve sıradan olaylara sıradışı yorumlarıyla bambaşka bir çehre kazandıran yazarcan. ayrıntıdaki şeytanı şıp diye yakalamasıyla meşhur.
bir de bunun über sempatik bir ablası var ki her geye lazım babında şükela bir fag hag olur kendisinden.
ablasıyla yaptığımız 80'ler ve 90'lar muhabbeti tadından yenmez bir lezzetteydi benim için. tabi masamızın iki kezbanı lepiskacasta ve arth siecolegydd'in arkadaş ne pis geyiğiniz varmış sizin bakışları karşısında, daha fazla sürdüremedik bu muhabbeti.
bu arada ruhu fena halde sarışın ablanın, sarı saçlarini attirarak tüm masanin ilgisini çekmesi ve senden rol çalmasına sinirlenip tırnaklarını yemeğe başlaman gözümden kaçtı sanma bebeğim. bir sarışınla (kız kardeşin bile olsa) asla başa çıkamayacagini öğrenmiş olman gerekirdi..
işte bunlar hep arabesk...
bu adamın yazılarındaki kıvraklık, anlattığı konuya hakimliği ve hınzır gözlemciliği bende olsa kıçımın seviyesi çoktan burnumun üstüne çıkmıştı. keyifle ve merakla takipteyiz.

(..yız?! biz kim?! ben takipteyim, ben!)
sıradışı bir adam. bildiğim kadarıyla aşırılık onu tanımlayan en iyi sözcük. seviyor aşırı olmayı ve bunu taşıyabiliyor. herkesin yanından geçip gittiği ayrıntıları cımbızla çekip çıkarıyor ve çoğu zaman "bu benim aklıma neden gelmedi?" diye bana saç baş yolduruyor.
ona sorsan yazdıklarının bir derinliği yok, ama hayata ve insana dair kuduğu cümleler pek de sığ düşüncelerin ürünü değil. ya potansiyelinin farkında değil ya da farkında ama iplemiyor. cool bir yazar efendim. severek takip ediyoruz ve yazma işini ilerletirse çok hoş denemeler yazabileceğine inanıyoruz.
düzgün türkçesiyle entryleri daha güzel kılan, yazılarını okumaktan büyük bir zevk duyduğum yazar.
  • /
  • 10