eşcinseller hakkında yanlış bilinenler

hormonal bir şey ve tedavisinin yapılacağını söylüyor, ona da psikoloğu söylemiş. beni de götürecekmiş.
eşcinseler kadın gibidir
eşcinseller kadın olmaya özenir
eşcinseller kadın olmak ister
eşcinseller tüm erkekleri beğenir derhal sikilmek isterler
eşcinseller sexten başka birşey düşünmezler
eşcinsel ve aşk?? saçmalama
-hepsi zengindir: sorma o kadar zenginizki,fahişeliği sadece hobi olarak yapıyor bazıları.
-hepsi yakışıklıdır:bu genellemeye nasıl vardılar harbiden anlamıyorum.ulan siz eşcinselliği fatih ürek gibi kuşum aydın gibi tipleri görerek değerlendirirken,bu genellemeye varmanız harbi aptallıktı.
her eşcinsel feminen değildir, keza bir erkeğin eşcinselini kafasında öyle bir kurmaktadır ki türk insanı, deyim yerindeyse benim diyen has mı has bir bayan ile aynı kefeye konulmaktadir.

kırıtan, ayol bir ömürsün diyen yada rengarenk kıyafetleri ile dikkat çeken, ağda yapmış kaş almış modellere endekslidir bizim millet.
her gördüğü erkekle yatacaklarmış gibi zannedilir.

ne kadar yanlış düşünce. sırf erkek erkeklerden hoşlanıyor diye seks manyağı olarak düşünür bizim milletimiz.
eşcinsel olduğunuzu bir şekilde duyan bazı heteroseksüeller sizden uzaklaşmaya çalışır. aman abi götü kaybetmeyelim tribine girerler.sinirlendiklerinde götveren diyerek aşağılamaya çalışan heteroseksüel arkadaşlarım, o zaman neden eşcinsel görünce götü kaybederim diye kaçıyorsun. bu nasıl bir tezatlıktır. kısacası her gördüğümüze ne veriyoruz ne de alıyoruz abicim. boşuna aman aman triplerine girip değerinizi yükseltmeye çalışmayın.**
toplumun gözü önündekiler feminen olunca bütün eşcinsellerde feminenmiş gibi algılanıyor. halbuki gizli diye bildiğimiz feminen olmayan o kadar çok kişi var ki. biraz cesaret bulup kara murat benim diye öne atılsalar çok güzel olacak.
eşcinsellerin erekte olamadıklarını düşünen de çok var, bir kadınla beraber olamayacaklarını düşünürler. toplum baskısının herkesi evliliğe zorladığı bir düzenden habersiz şekilde; "o eşcinsel olamaz adam evli" ya da "sevgilisi var" şeklinde kanıt sunmaları da bundan kaynaklı.

insanlar "o eşcinsel olamaz " faslına geçtiğinde, tek cevabım belki baban yahut annen de eşcinseldir ne biliyorsun oluyor. çünkü kendini gizlemenin bir hayat mücadelesine dönüşmesi çok iyi kamufle etme yetisi kazandırıyor hatta bazen öyle kamufle ediyoruz ki kendimizden bile saklayabiliyoruz.
en sevdikleri grup abba. yalanın daniskası.
sadece pasiflerin eşcinsel olduğunu düşünmek.
hepsi uçuş görevlisidir. sanılanın aksine uçuş görevlisi olmayan homoseksüeller de vardır
hepsi madonna ya bayılır.kuyruklu yalan hiç hoşlaşmam.
her eşcinselle alışverişe çıkmanın zevkli olacağını düşünmeleri.

eşcinsellerin hepsinin renkli olduklarını düşünmek ve insanları eğlendireceğini düşünmek. bir nevi soytarı yakıştırması.

tüm erkeklerle yatmak istedikleri. bundandır eşcinsel olduğunuzu öğrenen bir heteroseksüel erkeğin kendisini tehlikede hissetmesi. vs. vs.
lezbiyenliğin sadece vajina yalamaktan ibaret olduğunu düşünmek.
lezbiyen ilişkilerde illa ki bir tarafın erkek rolünü üstlendiğini düşünmek.*
eşcinselliğin özenilerek olunabilen bir şey olduğunu düşünmek. seçme şansımız olsaydı sizin mükemmel hetero hayatlarınızı yaşamayı seçerdik oysa. *
lezbiyenlerin kendilerini erkek gibi hissettiğini düşünmek.
eşcinselliğin erkekler için olduğunu kadınlar için gelip geçici bir heves olduğunu düşünmek.
hetero erkekler için; kendisini seve seve aramıza alacağımızı çünkü illa bir penise ihtiyacımız olduğunu düşünmek. *
bütün eşcinsellerin sanatta yetenekli oldukları.

yok öyle bişey .
eşcinselliği hastalık platformuna çekmeye çalışan sahte psikologların bir çoğu bilimse ergüman diye çocukluk dönemlerinde taciz yada tecavüze uğradıkları için böyle oldular demektedirler.

bilimsellik anlayışalarınız s.m kimsenin tacizine yada tacavüzüne uğramadık.*
escinsellerin genelde modaci, sarkici, reklamci yada yazar olduklarini düsünürler. oysa ki toplumdaki memur gey sayisi modaci gey sayisindan, esnaf gey sayisi sarkici gey sayisindan, doktor gey sayisi, reklamci gey sayisindan, isçi gey sayisi yazar gey sayisindan fazladir... sadece buzdaginin görünen ve görünmeyen kisimlari farklidir.
hiç birinde ne vatan, millet sevgisi, ne milli şuurun yok.
hepsi ülkesinden, insanlarından nefret ederler
  • /
  • 4