yazarların yaptığı orospuluklar

bulabildiğim bütün gay porno oyuncularının mailene posta attım ve biri dedi ki :yeah ıf someone get my ticket ( eğer biri benim biletimi alırsa , evet ) vay vay dedim ne kolay lokmaymışsın erkek fahişe dedim adam için( bilet karşılığı kendini verecek dolaylı yoldan belkide para ödememi istedi yani büyük ihtimal isteyecekti) bir çok kişiye yazdım böyle biri daha cevap verdi : çok isterim ama hali hazırda bir planım yok. bende gelirsen , bütün vücuduna masaj yaparım ve şeyini yalarım dedim.( tabi ingilizce oldu bu muhabbet ) ilk iki kişi böyle cevapladı.
biride hayır dedi. belki diğer yazdıklarımda bir ara cevap verir meşguller demek ki çekim vs var. e tabi adamlar star :)
( hepsine istanbula gelmeyi düşünüyor musun dedim )
bugün instagramda #gay hastagli fotoğrafı paylaşan amerikalı, asosyal ve yanlız gözüken ama inanılmaz tatlı bir arkadaşa yavşamış olmaktayım . umarım cevap verir. ve evet bu benim için bi orospuluk
düşününce sayıca pek de az olmadığını fark ettiğim ama sanırım en iddialısı yıllar yıllar önce bir akşam takıldığım,aradan dört beş sene geçtikten aynı semtte yaşamaya başladığımızı fark edip bir akşam görüştüğüm adam ve onun bir iki yıldır beraber olduğu sevgilisiyle “ x’in bilmem nereden eski arkadaşı” olarak tanışıp hep beraber rakı içtiğimiz,ilişkilerinde mutluluklar dilediğim,onların da bana aynı temennide bulunduğu gece hepimiz dağıldıktan beş dakika sonra o eski takılınılan adamla buluşup anıların hatrına sabaha kadar sevişmem ve bu olaydan sadece bir gün sonra üçümüzün yeniden buluşup “ne güzel akşamdı yaa,daha sık görüşelim” diye diye yeniden rakı içmemizdir. çok ayıp mı ayıp,yaptım mı yaptım!
kahkaha attıran başlık."deveye sormuşlar boynun neden eğri deve de cevap vermiş ayol nerem doğru ki " demiş aklıma geldi .
pazar günü eski flörtümle buluştuk yemek yedik kahve içtik. hatta 4 ayrı mekanda kahve içtik nasıl bir özlemse artık. zaten sözlük yazarı kendisi muhtemelen bunu okur. yalnız yaşamaya başlamış ve kendine fakbadi yapmış. biz dolaşırken sık sık anası ve fakbadisi aradı. ama sanırım beni özlemiş olacak ki onlarla pek ilgilenmedi. ben de azıcık orospuluk olsun onlarla görüşemesin diye görüşmeyi uzattım da uzattım gece yarısı eve geldim. böylece fakbadisi ve diğer gereksiz aile biriyleri ile görüşememiş oldu. ahahah çok tatlı değil mi ya. yaşasın orospuluizm
çocukluk arkadaşımla yattım, orospuluk mu bilmem ama onun kız arkadaşıyla da baya samimiyetim var.
gece parkta crusing yaparken çok yakışıklı 40 yaşındaki adamın yanına oturdum. bana ''gece yarısı parkta ne yapıyorsun?'' diye sorduğunda ben param olmadığını ve yolda kaldığımı söyledim. adam ''seni evine bırakayım'' dedi. ben de kabul ettim. arabaya bindikten 3 dakika sonra elimi adamın bacağına attım. yazık adam o ana kadar benim gay olduğumu anlamamıştı. ama hayat o kadar masum değil.
gecelik ilişkiler sayılır mı
gay bara yakın bir arkadaşımla gitmiştim. birini beğendi, sürekli onun olduğu yerlere sürükledi beni. tanışmaya çekinen biri olduğu için, onunla konuşmamı istedi. aralarını yapacaktım yani. ama ben çok sarhoştum. kabul ettim ve adamın yanına gidip, dudaklarına yapıştım. sevişmeye başladım. arkadaşım dumur olmuş, kolumu tutup ayırmaya çalışıyor ama oralı olmadım. çünkü, öncesinde beni sinir eden şeyler yapmıştı. başka bir sözlükten bir yazarla buluşmamızda yanımdaydı. beni hiç konuşturmamış ve yüzümün düşmesine sebep olmuştu.
anam sözlük orospu kaynıyormuş dedirten başlık. ben de yazayım da eksik kalmasın. ama hangisini yazayım ki, gündüzün gözünde körkütük sarhoşken çiş yapmak icin girdigim umumi tuvalette işeyen hetero çocugu kolundan tutup çekerek eğilip sikine baktıgımı mı, en yakın arkadaşımın işyerinde kalfa olarak çalışan çocugu kafaya takınca içki sofrası ayarlayıp arkadaşımı ve çocugu sarhoş edip arkadaş sızınca da çocugu ayarttıgımı mı, sevgilimi ayartıp koli kestigini ögrendigim sik yangını arkadaşın babasına giderek 'senin oğlun ibne, götünü siktiriyor' dediğimi mi ve daha niceleri, hangisini yazsam şimdi.
karşınızda ceketimin düğmelerini ilikleyip başımı eğiyorum gaydaşlar, benimki çam sakızı çoban armağanı bi orospuluk. burdakileri okuyunca orospuluk bile olmayabilir, muzurluk diyebiliriz.
bi kız arkadaşımla ortak arkadaşımız vardı, kız buna yazıyodu ama oğlan başkasına, sonra oğlan bana yazdı, ben de ona. ben bu süreç boyunca arkadaşıma "boşver kanka o başkasıyla ilgileniyomuş, sana erkek mi yok" diye teselli verdim durdum. birden fazla kez yatmış olabiliriz. ; )
belki başlığı yanlış anlamış olabilirim ama benim orospuluğum ticaret üzerine. canlı,cansız göstereceğiniz herhangi bir nesneyi satabilirim. ha bide hafif kaosçuyumdur.