zeytinyağlı

Durum: 48 - 1 - 1 - 0 - 27.02.2021 18:10

Puan: 608 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

0
  • /
  • 3

adları bir türlü hatırlanamayan şarkılar

bi şarkı var, ne yaparsam yapayım bulamadım. bilen lütfen önce şarkıyı sonra seni bulsun.
şarkı 2004 gibi kral tvde falan çalıyordu. şarkıcının ismi emin değilim ama sanırım önderdi. klibin sonunda "her nefis ölümü tadacaktır" yazısı geçiyor ve klipte pek çok kadın, tablo var klip boyu bi gelip bi silme efektiyle yok oluyorlar.
ve bu yüzden işte beni terk ettin
umutlarım ve hayallerim sanaaaa
çok az hatırlıyorum sözlerini ondan da emin sayılmam. melodisi çok güzeldi nınna nınna nına nıına ninanannaaaa gibi bi melodisi vardı.

yazarların profil fotolarının hikayeleri

sevdiğim bir video oyununun sevmediğim bir karakteri. ama o an yüz ifadesi çok hoşuma gittiği için hooop ss aldım.

alttaki yazara soracaklarım var

sihirli değnekten haberi olan herkesi yok ederdim, sert oldu hafızasını silsem yeter * . kimseyle paylaşamam böyle bir gücü.
alttaki yazar: hayatında bir dönüm noktası var mı? yoksa hep dümdüz, etrafı çiçeklerle dolu bir patikada mı yürüdün?

ayı sözlük akademi

ders içerikleri, akreditasyon ve devam zorunluluğu hakkında bilgi vermesi beklenilen eğitim yuvası.

astroloji

21. yüzyılda hala bazı insanların bu sözdebilime inanması, üstelik bazı insanların bunu hala bir sermaye olarak kullanabilmesi bir bruh momenttir.

içindeki sen

toplumun farklı veya ilgi çekici gruplarından insanları konuk eden bir youtube kanalı, içerik olarak 321go'nun soramazsın konseptine benzer. özellikle lgbt içerikli konuklar kanalda oldukça çok. gey, lezbiyen, trans, biseksüel kadın/erkek, lezbiyen çift, gizli eşcinsel, lezbiyen annenin çocuğu vs... alabildiğine tüm kombinasyonları yayınlamaya çalışıyor kanal. bunda oldukça feminen olan sunucunun da etkisi olabilir.

geceye bir şarkı bırak

engelli olmak

çoğu engelli kendi engeline ek olarak toplum tarafından yaratılan engellerle boğuşuyor, bu kendi engelleriyle başa çıkmaktan daha zor olabiliyor. engellilerin engel türüne göre kendi içinde oluşturduğu farklı iletişimleri ve kültürleri de oluyor ayrıca.

vergi

göğüs ve göbek kıllarını fönlemek

wax ve türevleri kullanılarak uzun süre istenen şekil korunabilir.

selam verdik erekte oldun

bir takım türkiye problemleri.

şarap içerken gelen elitlik hissihayret nasıl kimse paylaşmamış bilemedim. günlük hayatta dile pelesenk olabilitesi yüksek olan bir markaya sahip alkollü içecek.

bim

mümkünse elektronik eşyaları alınmaması gereken market. hem dayanıklı çıkmıyor hemde çevremdeki hemen hemen herkes garanti konusunda sıkıntı çekti.

telegram

dizi/film ve porno için bu uygulamayı kullanıyorum yaklaşık bir yıldır ama artık herkes buraya gelmeye başlıyor. oysa ne güzel, akraba, tanıdık yoktu kendi kendime takılıyordum. artık tüm ayıplı kanallardan ve gruplardan çıktım :( .

capitol'u basan boynuzlu gösterici

trump destekçisi olduğuna göre cinsiyetçi, homofobik ve beyaz amerikalıların üstünlüğünü savunması da muhtemel olan gösterici. ama evet seksi. demmit.

hetero erkekle flörtleşmek

flörtleşmiyorum ama samimi olduklarımla aramızda homoromantik şakaları dozunda yapmak hoşuma gidiyor.

mucize doktor

pek çok ithal dizi gibi bambaşka bir senaryoya ve karakterlere sahip olma kaderinden kaçamayacaktır.

anlam veremediklerimiz

biriyle çarpışınca ben çarpsam da o çarpsa da özar dilemem.

durduk yere ayı sözlük yazarlarına koyan şarkılar

adamı göt gibi ortada bırakan sorular

bu maaş/burs nereye harcandı?
aynı zamanda uykunuzu da kaçırabilir.
  • /
  • 3

bak oğlum ben entellektüel bir erkeğim seni üzerim

walla ben bi sikim bilmiyorum, sevişek mi?

hayatı sadece iş olan insanlar

yani ister istemez ekmek parası için herkesin içinde olduğu durum değil midir? iş insanın önceliği olmak zorunda kalıyor hayatta ve ona odaklanmak durumunda kalıyor insan. bu kendimizi soyutlamalıyız demek değil ama durum bu şekilde. kimde rahatça gezecek sosyalleşecek zaman var? zaman dışında para da var?

hayatı sadece iş olan insanlar

genelde masa başında kalp krizi, mide kanaması geçirerek ofis içinde ölen kimselerdir, apandisti patlayıpta umursamayan, "içimde bir sıcaklık hissediyorum kaloriferi az kapatın" diyerek son nefesini verenleri duymuşluğum vardır... ofiste böyle "lambırs, gümbür, hoydaa, amannn" diye bir gürültü duyulur kafalar kaldırılır, ahanda bir masada kafa yok. "gittiii gittii koç gibi abim gitti" diye zılgıt çekilir... bayanlar bayılır, erkekler "ölüye kim dokunacak sıçtık lan" diye birbirine bakar..o bakışı görmediysen bilemezsin ancak yaşaman gerekir tarif edemiyorum... 1 ay kendine gelemezsin ofiste... acaba bugün sıra hangi masada sendromuna sokar seni... sinek vızıldasa aman azrail geldi der ter dökersin, şizofren olursun "hayat boş, çalışmak nahoş" dersin; bütün insan kaynakları alarma geçer bu beklenmedik budist akım, ferrarisini almadan satan bilge havalarını dağıtmak için...bir yandanda merhuma söverler içten içten, lan 5 yıllık iznin içerde duruyor git bi tatilde öl, mangalda öl, yedi içti gitti diyelim amk. derler...

ilk eşcinsel deneyim

ilk deneyimimi bir yıl önce yaşadım.
çocukluk,ilkokul,ortaokul,lise ve üniversite yılları,her zaman hem cinslerimden etkilendiğimi biliyordum.
çoğu insan gibi bir müddet bu durumu yok sayarak yaşadım.özellikle ortaokul ve lise yıllarında,herkes sevgili olmaya başlamışken eli yüzü düzgün,etrafımda benden hoşlanan bir sürü insan olmasına rağmen ben kimseyle sevgili olmuyordum.bir kızla sevgili olma fikri beni hiç cezbetmiyordu.kendimi derslere verdim.bir iki zoraki sevgili,ulaşılamaz platonik aşklar yaşayarak gizlenmeye çalışıyordum ama tamamen bilinçaltı,bunu farkında olarak da yapmıyordum,tamamen öyle gelişiyordu.
üniversite yılları ise biraz daha zorlu geçti,insanlar sürekli sevişiyor,ben bu duruma uzaktan bakıyordum,yakın arkadaşlarım sevgilim olmasa bile seks yapacak birilerinin olması gerektiğini söyleyip duruyorlardı.kendime uzak mesafe,bir iki uzun metrajlı sevgili yapıp üniversiteyi de öyle geçirdim.hetero rolünü olabildiğince dikkatli oynamaya çalışıyordum.kadınlarla oldum,çok fazla kadınla oldum.kendimi bir süre kadınlarla sevişebileceğime bile inandırdım.
iş hayatına başladığımda yalnızlık artık zor gelmeye başlamıştı.arada sanal seks kaçamaklarım oluyordu ama artık yetmemeye başladı.bu sefer gerçekten bir hetero olmaya,bir kadını gerçekten sevmeye,bir kadınla beraber olmayı sevmeye çalıştım.
bir sevgilim daha oldu,başlarda zorlamadan gidiyordu,kadınla da olsa düzenli bir cinsel hayatımın olması hoşuma gitmişti.denedim,oluyor gibi düşündüm ama aklımın bir köşesinde bir erkekle beraber olmak vardı.maddi açıdan da özgürdüm artık.kimseye hesap vermek zorunda da değildim.yalnız başıma tatile çıkmaya karar verdim,tatilimin tek amacı yalan yok,bir erkekle beraber olmaktı.belki de gay değilimdir diye düşünüyordum.denemeden anlamak imkansızdı,hatta büyük ihtimalle hoşuma gitmeyeceğini düşünüyordum.
biletlerimi aldım,valizimi hazırladım,sadece gideceğim şehir belliydi.daha önce hiç gitmediğim,kimseyi tanımadığım bir deniz şehriydi.
bulduğum ilk otele girdim.ilk gece biraz vakit geçirdim kendi kendime,tüm hayatımı sorguladım.bolca içtim.ama cesaret bulacak kadar içtim.mantığımı da kaybetmemem gerekiyordu.
gay dating uygulamarından birini indirdim.full aktif,full p ler ve sikicileri eledikten sonra zaten geriye bir iki kişi kalıyordu.biriyle konuşmaya başladım.tüm gece muhabbet ettik nerdeyse.ertesi gün yine tek başıma vakit geçirdim.büyük buluşma bugün olacak dedim kendi kendime,sözleşmemiştik ama biliyordum bir şeyler olacağını.hiç bir zaman yeteri kadar cesur bir insan olmamıştım.biraz daha bolca içtim o gün ve akşamında sahile buluşmaya davet ettim konuştuğum kişiyi.
o kadar içkiye rağmen hayatımda o anki kadar heyecanlı bir bekleyiş içinde olduğumu hatırlamıyorum.her ne kadar korksam da kararlı bir şekilde biramla beklemeye başladım.nasıl biri olduğumu tarif etmiştim.on beş yirmi dakika sonra biriyle göz göze geldik.ufak bir selamlaşmayla birbirimizden emin olduk.
benden yaşça büyüktü,beklediğimden çok daha hoş bir adamdı.
muhabbet etmeye başladık.en başta herkes anlıyor hissine kapılıp,geçici bir paranoya yaşadım.ellerim terledi,bir yandan da çaktırmamaya çalışıyordum.ben ne kadar tecrübesiz ve heycanlıysam karşımdaki kişi bir o kadar kendinden emin ve sakindi.bütün gerginliğime rağmen,ilk defa kendimi gizlemeye çalışmadan birileriyle her şeyi konuşabilmek,yadırganma korkusu olmadan her şeyi anlatabiliyor olmak,yalan söylememek,rol yapmamak çok fazla iyi hissettirmişti.etrafımdaki insanları da umursamaz olmuştum bir yerden sonra,zaten hiç kimseyi tanımıyordum da,ayrı bir güven veriyordu bana.iki saat kadar muhabbet ettikten sonra arabasıyla yüksek ama sakin bir yere gidip biramızı yudumlamaya başladık.gece olmuştu,deniz karanlık,şehrin ışıkları biraz uzaktaydı.tüm cesaretimi topladım,ilk defa bir erkeği öptüm.öpüşmeye başladık.kalbim kulağımda atıyordu sanki.ikimizin de dudaklarında alkol ve sigara tadı vardı.hayatımda ilk defa biriyle gerçekten öpüştüm.onlarca kadın öpmüştüm ama bu bambaşkaydı.öpüşürken hafif kirli sakalını okşadım,kadınlarda en hafif tüyden bile rahatsızlık duyarken sakallarından öptüm.defalarca.
eve gitmeyi teklif etti.bir an bile düşünmeden kabul ettim.niyeyse ilk defa tanıyor olmama rağmen en ufak bir güvensizlik hissetmedim.
evde biraz daha içtik.nerdeyse sarhoş olmak üzereydim.içerken bu sefer yanyanaydık,elinden tuttum,o gece yaşadığım her şeyi ilk defa yaşıyordum.ilk defa bir erkeğin elini tuttum,ilk defa bir erkeğin saçlarıyla oynadım.gözlerinin içine baktım.
yatak odasına geçtik daha sonra,gömleğimin iliklerini yavaş yavaş çözdü.beraber olduk.biraz müzik dinledikten sonra uyuduk.o gece sürekli uyandım,sarıldım,dokunabildiğim kadar dokundum ona.ertesi gün gidecektim.istesem bir gün daha uzatabilirdim.sabah oldu,alkolün etkisi geçince bir an pişmanlık duydum,kendimi kötü hissettim.o sınırı geçtim diye düşündüm.bir gece beni bambaşka biri yapmıştı.apar topar çıktım evden,çıkarken telefon numarasını aldım,bir daha görmeliyim onu diye düşündüm.
tüm yol boyunca onu düşündüm.o geceyi düşündüm.bir gece daha geçirmediğim için kendime lanet ettim.gittikçe eski hayatıma yaklaşıyordum,sevgilim beni evde bekliyordu.yol hiç bitmesin istedim.
eve döndüm.ona da durumu sezdirmemeye çalışıyordum ama olmadı.bir erkeğe,ona dokunduktan sonra,sevgilime dokunurken bir daha hiç bir şey hissedemedim.kısa süre sonra ayrıldım.karşımdaki kadına benden daha çok haksızlık ediyordum.en doğru olanı yaptım,zaten en başta büyük bir hata yapmıştım,onla ya da geçmişteki diğer kadınlarla beraber olmakla.kendime nasıl işkence ettiğimi hala sorguluyorum.
o adam da o geceden sonra hiç aklımdan çıkmadı.her gece konuştuk telefonda saatlerce,her fırsatta yanına gittim.gayliğimi sınamak için tanıştığım adama aşık oldum.ilk defa aşık oldum.belki her şeyi ilk defa yaşıyor olmanın verdiği heycandı bilmiyorum,belki ben biraz kezban ruhluydum.
ilk deneyimim hayatımın en güzel deneyimiydi.ve ben bunları yaşamadan önce hiç planlamamıştım.sadece biriyle seks yapıp,unutup geçeceğimi varsaymıştım.gayler sadece seks yapar diye düşnüyordum.ama öyle değilmiş.
ilk deneyimim benim devrimim,miladım oldu.belki de şansım yaver gitti ve tanışabileceğim en doğru insanlardan biriyle tanıştım.
umarım siz de benim kadar şanslı olursunuz.benim yaptığım hataları da yapmazsınız.hetero rolü yapmak uğruna birileriyle olmaktansa yalnız kalmak emin olun daha iyi.biraz cesaret ve biraz da insanları seçebilirseniz istediğiniz hayatı yaşamak için hiç bir şeyi ertelemeyin.
edit:aldattı lan.vazgeçtim gayler sadece seks yaparmış.güvenmeyin olum kimseye çok acıyor sonra.

relationship goals

istediğimi düşündüğüm:

gerçekte istediğim:

başıma gelen:

elfida

can acıtan ve çalma listesinde karşıma çıktığında değiştirmek zorunda kaldığım haluk levent şarkıdır. omzumda iz bırakma kısmını sevgiliyle ayrılırken son sevişmede boyunda bırakılan somurma izi olarak yorumlayan* ben gerçek hikayesini öğrendiğimde göz yaşlarımı tutamamıştım. kanserden* ölen küçük bir kız çocuğuna yazılmıştır şarkı ve omuzdaki izden de kasıt omuzda taşınan tabutun bıraktığı izdir.

mevsimler tablosu

şuradaki huzur, mutluluk hiçbir yerde yok.
bim

milli gazetede vereceği ilana karşılık habere sansür isteyen ve milli gazetenin de bunu tam sayfa ifşa etmesiyle başlayan olaylar başka bir boyut kazanmış.

devletin halka ucuz et dağıtmak için kullandığı kurumlardan biri olan bim. devletin ucuz ve kaliteli karkas etini alıp parçalayıp fahiş fiyatla iç pazara sürmüş, kendi mağazalarında ise daha ucuz ve kalitesiz inek eti satmış.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/ilani...

birde cuma günleri namaz saatinde
marketlerini kapatıyorlar.
allah ile aldatmak var,
allah'tan korkmak yok!

bir başkadır

diziyi güzel yapan şey türkiye’nin gerçeğini bu denli iyi gösterebilen başka bir dizi olmamasıdır zaten.
bırakalım çekim tekniklerini,oyunculukları falan,ki bana göre oldukça özgün ve iyiydi.
günümüz türkiye’sini çok net ifade eden bir senaryo.
gösterdiği çoğu gerçeğin haricinde, önyargı güttüğümüz insanların aslında neler yaşadığını veya önyargılarımızın nelerden kaynaklı olduğunu, bu önyargıların başkalarına ve daha çok bize nasıl zararlı olduğunu gösteriyor olması en sevdiğim tarafıydı.
sosyo-kültürel,ekonomik durumlarımızın bizi bu ülke içinde nasıl var ettiğini veya başkalarının nasıl gördüğünü izleyebilmek acıttı gerçekten.
türkiye insanının önyargısına güzel bir bakıştı.

hoşlanılan erkekle duş almak

anlayamadığım şey bu yazarların her biri sanıyorum muazzam lüks, komple tavandan tesisatlı duşlara sahip. bir ben miyim yahu iki kişi duşa girdiğinde asla suyun iki kişiye de aynı anda gelmediğini yaşayan? hiç hayallerdeki gibi bir an değil benim için.

Toplam entry sayısı: 48

2 eylül 2019 bekçiler yüzünden yakışıklı koliyi kaybetmem

bekçilerin olayını anlamıyorum, polisin alter egosu gibi bi şeyler son yıllarda istihdamları ve kamusal alana müdahaleleri arttı, sırf günlük kimlik sorması gereken bir kotaları olduğu için kimlik soruyorlar aslında.
ama kısmet kapamak affedilemez, utanç verici, talihsiz bir vaka! geçmişler olsun, allah düşmanıma vermesin...

ülkü ocağı

özellik üniversitelerde, kampüslerde ve fakültelerde de faaliyet gösteren maraz topluluk. her fakültede bir temsilci, temsilcinin yancıları ve hatunu olmazsa olmazdır, iibf fakültelerinde kendilerini daha çok hissettirirler. genellikle üniversitenin siyasi durumuna göre, akp, chp gibi partilerin derneğiyle soğuk savaş içindedir, zaman zaman sıcaklaşırda bu savaş.

ayı sözlük akademi

ders içerikleri, akreditasyon ve devam zorunluluğu hakkında bilgi vermesi beklenilen eğitim yuvası.

sikmek kelimesi iyi mi yoksa kötü anlamlı mı

iyi sikse iyi anlamlı kötü sikse kötü anlamlı.

vergi

ayı sözlük akademi

ders içerikleri, akreditasyon ve devam zorunluluğu hakkında bilgi vermesi beklenilen eğitim yuvası.

hülya avşar

hayattaki en büyük hatası yaşarken otobiyografik bir film yapmak olan oyuncu, şarkıcı, tenis oyuncusu, juri ve bilimum ünvan sahibi kadın. hiç mi kel ölür sırma saçlı olur diye bir şey duymamıştır acep?

ülkü ocağı

özellik üniversitelerde, kampüslerde ve fakültelerde de faaliyet gösteren maraz topluluk. her fakültede bir temsilci, temsilcinin yancıları ve hatunu olmazsa olmazdır, iibf fakültelerinde kendilerini daha çok hissettirirler. genellikle üniversitenin siyasi durumuna göre, akp, chp gibi partilerin derneğiyle soğuk savaş içindedir, zaman zaman sıcaklaşırda bu savaş.

alttaki yazara soracaklarım var

sanırım artık sevdiğim tek yanı pek çok olanağa ulaşımın kolay olması ve biriktirdiğim bir avuç anı. bina denizi, yaz sıcağı, hala oturamamış yaya ve kaldırım kültürü, otobüs hatları, artan mülteciler vb... sokağa çıkınca strese giriyorum.
alttaki yazar: işleyeceğin herhangi bir suçun, bir defalık başkasının üstleneceğini ve asla problem yaşamayacağını bilsen suç işler miydin? bu suç ne olurdu?

felsefe

felsefenin kendisini göstermesi, refah ve ifade özgürlüğüyle doğru orantılıdır. felsefeyi antik yunanla beraber sık sık anmamızın nedeni de aslında budur, zamanın koşullarını göz önüne aldığımızda. türkyede ancak geyik muhabbeti olması ya da sadece devleti okuyanların filozofmuş gibi yapmasının nedeni de budur.

sikmek kelimesi iyi mi yoksa kötü anlamlı mı

iyi sikse iyi anlamlı kötü sikse kötü anlamlı.

mucize doktor

pek çok ithal dizi gibi bambaşka bir senaryoya ve karakterlere sahip olma kaderinden kaçamayacaktır.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.