yılmaz morgül'ün özel mesajlarını ifşa eden milli sporcu

yılmaz morgül'ün kendisine gönderdiği özel mesajları ifşa eden serdar beyhatun adlı kişidir. kendisi türkiye kicbox şampiyonuymuş. adını daha önce hiç duymamıştım, fotoğraflarına göz atınca oldukça da itici bir keko oldugu anlaşılıyor. bir insanın özelini ifşa etmek ne kadar doğru acaba. yanıt vermezsin veya engellersin olur biter. bütün bu sevimsizliğine ve kıroluguna rağmen kezbanlık yapıp mesaj ifşa etmekte ne demek oluyor.
https://www.temizmagazin.com/ozel-haber/...
zeki müren, bülent ersoy, yılmaz morgül gibi ünlüleri türkiye kanıksamış artık. o yüzden pek skandal olabilecek bir olay değil. "sanatçı toplumun aynasıdır" lafına çok güzel örnek olmuş. gay mi değil mi hiç düşünmeden dümdüz yürüyen çok gördüm. hatta güvenip face den bi süre arkadaş kaldığım adamın arkadaşlarıma istek atması geldi aklima. yılmaz morgüle sinirlerim bozulmadı değil. ifşa eden kezban daha oc olunmazdi.
muhtemelen spor başarısıyla dilediği yere gelemeyince magazinle prim kasmaya çalışmış. nazikce reddetmek veya hiç cevap vermemek daha iyi ama kazancsız ve medeni bir seçenek tabi.
emoji atılan pozu gördüm. tam bir keko pozu. haberim yokmuş gibi çek panpa, kaslarını göze sokma çabası. kırosun oğlum işte. kültürsüz ve acizsin.

yılmaz morgül'e geçmiş olsun dediğim olaydır.
özel yazışmanın gizliliğini ihlalden morgül'ün yerinde olsam go to mahkeme.
yılmaz morgül yerine, ünlü güzel bir kadın mesaj atsaydı sikini sıvazlamaktan kendini alamazdı sik kafalı.
böyleleri azıcık popülerliği görünce götleri kalkıyor ya, işte o zaman ne olduklarını çok rahat görebiliyorsunuz. hayatta ulaşabildikleri en üst seviye burası çünkü.
sporcunun ahlaklı olanının sevildiği dönemleri özlettiren sporcudur bu yapmış olduğu hareket ile.

rahatsızlık duyuyorsan bunu o kişiye söylersin anlamıyorsa engellersin bla bla. bunu tercih etmemesi kanımca bu yapmış olduğu şeyin rahatsızlığını gidermekten ziyade ünlü olma çabasına yada homofobiye işaret ediyor.
yani olayın hiç tanımadığın birine, selamsız sabahsız, kalpler göndererek yürünmesindeki abesliği yok mu sayılmalı? ki adam -bu ne şimdi diye, tepki göstermişken kalp göndererek, insanlık ajitasyonu altında devam etmek.
yılmaz morgün olması, türkiye'de tanınmış olması daha dikkatli olup, hiç değilse daha doğru bir iletişim yolunu seçmesini gerektirmez mi? karşındaki adamın ne olduğunu, bakış açısını bilmeden bodoslama yürü, olacak iş mi? morgül instagramla horneti karıştırmış besbelli...
sonuçta adamın aldığı tavrı ve yaptığını haklı çıkarmaz belki, elbette popülerlik amacıyla ifşa, ünlü olma çabası kısmı muhtemelen doğru ve sonuç yanlış ama olayın bir de her kuşun eti yenmez tarafı var, burası türkiye, mecra instagram ve senin gay olman önüne gelene yürüyebileceğin anlamına gelmiyor.
özelini ifşa kısmında da bir karışıklığı açıklayayım, adam yılmaz morgül'ün özelini değil, kendi özelini ifşa ediyor, bu devam etse mahkemeye gidebilecek olan yılmaz morgül değil, adamın bizzat kendisi.
sporcumsu.

yeni türkiye'nin sporcusu dahi cahil, ahlaksız, görgüsüz!
(bkz:homoseksüel olduğundan emin olmadığı insana yürüyen homoseksüel acaipliği)
vallahi iki tarafın davranışı da tam kezbanlık. yönelimini bilmediği bir insana yürüyen yılmaz morgül bir tarafta, insanların gizli kalacağına güvenerek attığı mesajları halka açık edecek kadar sınırını bilmeyen, görgüsüz, dağdan dün inmiş sıfatlı milli sporcumuz bir tarafta. aslında mükemmel bir çift olabilirlermiş zira seviye aynı seviye.