ilk cinsel deneyim

-birden bir kabarma hissettim, işte sonra...
bir b*k yiyemeyen abaza sorusu, tanıştığınızda bu soru size yöneltildiyse bilin ki o adamın amacı sekstir ve asla ulaşamayacaktır.

(bkz: beyni belinden aşağıda olanlar)
sarhoştum hatırlamıyorum * *
sanal sekste sorulur genelde
bir kıza sorulursa "ufff snn be slk .s.s" diye tepki verilmesini düşündüğüm ve yarılarak güldüğüm soru.
''merhaba sevgili sözlük okurları. ben 26 yaşında 176 boyunda hem kızların hem de erkeklerin beğenisini kazanan gizli bir gaydim, birgün...''
diye başlar genellikle hikaye sitelerinde.
vapur beklerken çaktırmadan süzdüğüm adamın beni farketmesi, benim yanına gidip tanışmam ve ertesi hafta beni yatağa atması şeklinde 3 cümleyle anlatabileceğim mevzu. detay isteyenler özele.
her şey bir toz bulutuyla başladı diye konuya girdiğim cümledir.
bir çok kişi için karşı cinsle mutlaka denenmiştir diye tahmin ediyorum. en azından dokunmalarla kendini denemek belki de bu. hani şu "evet ben eşcinselim" netliğini kazanma dönemi zamanlarında.

(bkz: anne ben genelleme sıçtım)
hiçbir bahane bulamayacağım olaydır.gayet ayıkken,benden 9 yaş büyük,birkaç haftadır tanıdığım adamla biraz sohbet edip kahve içtikten sonra çantamı bırakmak için uğradığım otelde öpüşmeye başlamamızla benim için birdenbire ilki gerçekleşen olaydır.pişman mıyım? hayır. peki mal gibi ben ilk defa olduğunu karşımdakine söyledim mi?evet söyledim.o bundan etkilendi mi?en azından öküz değildi.
her zaman dönüp dolaşıp doğru insan geyiğine bağlanan tecrübe. eğrisi doğrusu bulamadım yolunu bir ileri bir geri bildim bileli. maksat ilk etapta sadece oynaşmaktı ama oldu ve de bitti bu kadar basit.
gazozumu s..... acti ama içine akıtmadı şeklinde mujde ar staylada açıklanabilecek durum
en az 5 kere kutlanan 39 uncu yaş günü gibi bir şeydir gayler için. her defasında ilki gibi... ilkim olur musun ?
genelde acemiliklerle örülüdür. yaptığın ettiğinden pek birşey anlamazsın ama yine de özeldir ve hatırlanasıdır
32 gece boyunca sürekli aynı pozisyonda rüyamda bana tecavüz eden edebiyat öğretmenim , 33. cü gece benim tacizimle gerçekleşemeyen başarısız bir ilk deneyimdi benimkisi ama o başarısızlıkta bile pantolonuma boşalmayı başarmıştım.
nitekim sonraki gecelerde tecavüz olayları sona ermişti (rüyada bile)
ilk olmasından dolayı, kezbanların kaşarlara yem olduğu, genelde daha sonra onunla ya da o tiple görüşmeyeceğiniz kişiyle yaşanan deneyim.
benim ilk deneyimlerim gayet komiktir.

alt komşumuzun oğluyla birşeyler yapıyoruz o benden iki yaş kadar büyük benim de yaşım 14 falan. o bana girmeye çalışıyor falan ama hiçbirimizin aklına ne vazelin geliyor, ne tükürüklemek, ne sabun. doğal olarak girmiyor tabi, biz de boşuna kerkiniyoruz tabi bütün gece boyunca. sonrasında başka bir deneyimimde tükürüğü farkedince olay değişti tabi.

sonra yine dayımın oğluyla olan ensest deneyimimde de, o duymuş ağza almak diye birşey varmış işte. neyse ben de dinliyorum falan ''aa ne ilginç ağza alınıyor'' diye. neyse bu dedi ki ''yapalım mı?'' ben de dedim ''tamam yapalım anasını satayım''. aldım ağzıma öyle bekliyorum ne girip çıkmak var ne birşey. dayımın oğlu bana bakıyor ben dayımın oğluna bakıyorum. yok dedim yani bundan birşey olacağı yok istersen başka türlü deneyelim diye ikna ettim.
  • /
  • 2