ilk cinsel deneyim

- ilk kez olacak
+hımm hımm tabi tabi
- inanmıyor musun?
+inanıyorum, benden öncekileri saymazsak..
komsunun ogluna ingilizce ogretirken kendimi oral seks yaparken buldum.. daha sonra dusunurken. neyi mi? yutsam mi tukursem mi..
çoğu eşcinselin internetten tanıştığı rastgele kişilerle yaşadığı deneyimlerdir. benimki de aynen böyle olmuştu. sonuç sıfır zevk, sıfır bağ, yoğun pişmanlık, orayı derhal terk etme isteği. yani bendeki sonuç böyleydi, ilk deneyimimin benim için hiçbir anlam ifade etmeyen birisiyle olması çok kötüydü. kızı tanımıyordum bile ve çok çirkindi. aklıma geldikçe gülerim. bu anımdan sonra insanların nasıl tanımadığı, hoşlanmadığı kişilerle tek kişilik ilişkiler yaşayıp mutlu olduğunu sorgular oldum. tabiki benim fazla duygu odaklı bir insan olmamın da etkisi olsa gerek. yurt gibi ortamlarda da hoşlandığım kızlarla sevişme düzeyine varmayan yakınlaşmalar yaşamıştım. bu tarz yakınlaşmalar da çok oluyor, özellikle de erkeklerle yakınlaşmaktan korkan, hormonlarını kontrol edemeyen öpüşmeyi merak eden hanım kızlarımız sayesinde. tabiki bunu şimdi anlıyorum o zaman onları da kendim gibi eşcinsel sanıyordum. sadece meraklı kızlar olduklarının farkında değildim. hiç unutmam birisi durmadan allahım yardım et diyordu hiç tahrik edici değildi. kızın babası imamdı gerçi çok güzel devam et demesini bekleyemezdim değil mi?
tabi söylemeye gerek var mı bilmiyorum yurttaki o kızların şimdi boy boy erkek arkadaşları var ben ise yalnızım.
keşke yaşayabilsem. internettekilere güvenemiyorum, önce arkadaş olup biraz takılmalıyım eğer aşık olursam yaparım. sıradan ve basit olmasın , aşık olduğum bir erkek ile olsun.
pansiyon odasında chaser gençle olmuştum tabi ben liseye gidiyordum okuldan kaçıp gelmiştim güzeldi bayaa
bir daha hatırlarsam beynim çürüsün.
unuttum ki...
çocuktuk, ikimiz de tecrübesizdik.ne yaptığını tam bilememe, tv ve cdlerden gördüklerimizi yapmaya çalışmak.heyecan, acı, erken boşalma, kızın ağlaması.sonrası pişmanlık.
-amaan, şimdi biz birgün lisede arkadaşla porno izlerken...
-yurtta kalırken birgün...
-eskiye mazi sikilmişe gazi derler yahu
-çok içmiştim. derken...
-aa bu ilkti yahu

önceden özel biriyle olmalı diyorken, şu sıralar ille de özel biriyle mi olmalı diye kafa kurcalayan.
buz gibi bir kış ayında, spor salonunun merdivenlerinde hallenmiştik birbirimize. işte o günden sonra oldu ne olduysa. fuck fuck fuck.
anal seks ile başlayıp hatun kişi sıçmaya başlayınca doğru yola yöneldiğimiz deneyimdir. bok gibi bir gündü ama hem ergen hem azgın olunca göz görmüyor gerisini.
birden arkamda kocaman bir şeyin popoma sürtündügünü fark ettim. sonra oldu işte.
her ne kadar hafızamla çok övünsem de nasıl olur da böyle bir anımı hatırlamam hayret doğrusu. evet cinsellikle küçük yaşta yaşıtlarımla tanıştım fakat ilki nasıldı asla bir emare yok zihnimde.
hemen öncesinde içilen 35'lik vodka sayesinde(sanırım o yüzden) piç gibi geçebilendir. "boşuna uğraşma bugün boşalamayacağım"larla filan biter. ama yine de çok garipti lan. 32 yaşında bir adam filan.
  • /
  • 2