eşcinsellikten kurtulmanın yolları

- elit gayler psikolog yardımı alabilirler. birkaç seansta içinizdeki heteroseksüelin hortlayacağını göreceksiniz. (bkz: eşcinsel terapi)
- arkadaşlarınıza erkeklerin rahatlığından, sorumsuzluğundan bıktığınızdan dert yanın ve bana karı bulun lan diye ortalığı inletin. sülün gibi bir kadınla bir yatak seansına bakar.
- gay olduğunuzu inkar edin *, olmuyorsa en azından sadece aktif olarak tanıtın kendinizi, zevk için yaptığınızı söyleyin. zamanla heteroseksüel olmanız kaçınılmaz. inkar, inkar, inkar...
- çevrenize küçükken tecavüze uğradığınız için kafanızın karışık olduğunu ama artık doğru yolu bulduğunuzu belirtin. bastır evladım bastır.
ağzımızı kocaman açıp, bir adet 18'liği boğazımıza kadar sokuyoruz vee.. *

iş bu entry'de yazar pek çok edebi çeşitlemelere, küçük kelime oyunlarına, mini mini benzetmelere gitmiştir. anlayana.
öncelikle astral seyahat üzerinde uzmanlaşıyoruz. sonra bedenimizi tekrar dönmemek üzere terk ediyoruz. gidip ruhani ortamlarda hayatımıza devam ediyoruz.
yalnız bi nokta var ruhlar sevişiyor mu bilmiyorum. sevişmiyolarsa bi miktar uzaklaşabilirsiniz cinsel kimliğinizden. ama şunu biliyorum ki içinizde var ibnelik, o yüzden çok kasmayın*
ağır abi, ya da delikanlı bir tiple "özel" bir saat geçirmek.
acele etmemek lazım, derdi ekmek teknesindeki ölü!

önce, yavaşça banyoya gidip, bir kova almak lazım...
kovanın içine bir paket karbonatı boşaltmak lazım...
üzerine 10 limon sıkıp, iyice karıştırırken içini suyla doldurmak lazım...
bir şişe limon kolonyasının tamamı bu karışıma döküldükten sonra, karışım dinlenirken dışarı çıkıp bir avuç sönmemiş kireç getirmek lazım...
üşenmeyip getirdiğiniz kireci, kovadaki karışımda sönünceye kadar karıştırmak lazım...
ertesi gün, kovanın içindeki karışımı bir tülbent yardımıyla süzerek, çaydanlığa koymak lazım...
biraz ıhlamur, biraz kurtboğan, biraz hatmi çiçeği ve cırtatan otu da katarak kaynatmak lazım...

en sonunda haliniz kalırsa, * bu karışımı sıcak sıcak höpürdetmeden içmek şart!
sonrası tertemiz! bir pürhuzur kaplar ki içinizi, sormayın gitsin!
bu tarz benim ya da işte bu benim stilim gibi programlara katılıp juri üyesi olmak. anlayana....
çok hızlı bir çoğalma seyrine sahip olan eşcinselliği, kişinin kendi imkanları ile tamamen yok etmesi mümkün değildir. eşcinsellikten kurtulmanın en etkili yolu, konusunda uzman ve güvenilir bir ekip tarafından yardım almaktır. aksi takdirde yapılan mücadele lokal anlamda geçici bir çözüm sağlayacak ve kısa zaman sonra eşcinsellik özelliklerinin tekrar karşınıza çıkmasına sebep olacaktır.

özel kayganlaştırıcı yöntemi ile eşcinsellikten kurtulmak artık çok kolay. ibne jeli de denilen bu ilaçlar, kişinin kendisindeki ve çevresindeki eşcinselliği yok etmek için kullanılır. bu kayganlaştırıcıları kullanan eşcinseller hemen ölmez. yuvalarına dönen eşcinseller, ilaçlı jeli başka eşcinsel arkadaşlarına duhul yolu ile bulaştırırlar. kesin sonuca ulaşabilmek için tamamen kokusuz olan bu kayganlaştırıcının tecrübeli teknisyenler tarafından uygulanması büyük önem taşır.
ölünce her şeyden kurtulursun. heteroseksüelliğinden , eşcinselliğinden , hırslarından(insan hırs ile doğar bence ) cinsiyetinden ( transeksüellik bambaşka bir şey ) , ırkından ve bir sürü şey var. kısacası ; doğuştan gelen şeylerden kurtulmak için ölmek lazım o zaman koca bir hiç olursunuz. başka türlü kurtulamazsınız doğuştan gelen şeylerden. bambaşka bir bakış açısı benimki.
"acilen eşcinselliği bırakmalısın" tavsiyesi veren doktorun tarayıcı geçmişinde arattığı muhtemel arap saçına dönen çözüm yolları.
aynı zamanda iyi kafaymış vay anasını dedirten başlık.
cidden kurtulan var mı ya bana el etsin bir şey deniyeceğim dedirtti.
cinsiyet değiştirme ameliyatı ile bazı durumlarda kurtulmak mümkün olabilir. ya da olmaz (bkz:hedwig and the angry inch)
gidin hetero olun. lgbt camiasına bi katkınız olmaz zaten sizin.
kendini asmak, kendini oldurmek, otenazi yaptirmak, kendini vurmak, kendini bombalamak... escinsellik hastalik degil ki kurtulasin, ha bazilari sonradan heyecan olsun diye cinsel degisiklik yapiyor onlar escinsel oldugunu dusunmuyorum tam olarak.
  • /
  • 2