dua lipa

ağustos ayında türkiye"ye geliyor. biletler 800-tl'den başlıyor imiş. buna ayılıp bayılan beyler şimdiden para biriktirmeye başladı bile.
kendisini ve şarkılarını git gide beğenmeye başladığım şarkıcıdır. çok başarılı şarkılar olmasa da geçen yıla damga vuran isimdi bence pop konusunda. severek dinlemeye devam ediyoruz.
bir önceki seneki versiyonu için (bkz: zara larsson)
halay ceken yabanci bi sanatcidir , begenmedigim hicbir sarkisi yok bu aralar kiss and make up favorim ayrica blackpink grubuna cok hos bulan biri yaptigi aciklamada onlari sevdigini belirtti anlasilan k pop gittikce unlenecek .
sürekli insanların arkadaşlarını benzettiği şarkıcı

''aynı dua lipa'ya benzemiyor mu?''

bilmem ki hep bana mı denk geldi acaba*
yeni takıntımdır kendisi. saçları uzunken çok daha güzeldi bence. ama kısa saç da ayrı bir hava kattı. omuzlarının genişliği ile sürekli capslere düşse de 173 boyunda heybetli biriymiş. sert ve kalın sesiyle "no lieeee" diyişi kalp kalp ben.

arnavut asıllı, kosovalı olması da ayrı bir sempatiklik sebebi. müzik ve ses konusunda çok underrated kalan balkanlardan son yıllarda yavaş yavaş ortaya çıkan cevherlerden. kendi vatanını da gidip ziyaret etmiş. konser vermiş helal kız.

klasik bir instagram postu olarak " kosova is kosova"

meraklısı varsa dua lipa father filan yazıp bir baksın derim.
koleston forever red ve bir hayali vardı...


''are you somebody who can go there?
'cause ı don't wanna have to show ya
if that ain't you, then let me know, yeah
'cause training season's over''

yine yapmış yapacağını, harika bir iş olmuş
dl3 çok güzel olacak gibi duruyor
structure konusunda epey sorun yaşayan sanatçı. kevin parker ona harikalar yaratmak istiyor ama bir şekilde enerjileri uymuyor gibi. training season güzel iş ancak hem mixing'inde hem mastering'inde ciddi sorunları var. ama dinlenir mi, elbette. dua'nın da dediği gibi "hating pop music doesn't make you cool"