dua lipa

ağustos ayında türkiye"ye geliyor. biletler 800-tl'den başlıyor imiş. buna ayılıp bayılan beyler şimdiden para biriktirmeye başladı bile.
kendisini ve şarkılarını git gide beğenmeye başladığım şarkıcıdır. çok başarılı şarkılar olmasa da geçen yıla damga vuran isimdi bence pop konusunda. severek dinlemeye devam ediyoruz.
bir önceki seneki versiyonu için (bkz: zara larsson)
halay ceken yabanci bi sanatcidir , begenmedigim hicbir sarkisi yok bu aralar kiss and make up favorim ayrica blackpink grubuna cok hos bulan biri yaptigi aciklamada onlari sevdigini belirtti anlasilan k pop gittikce unlenecek .
sürekli insanların arkadaşlarını benzettiği şarkıcı

''aynı dua lipa'ya benzemiyor mu?''

bilmem ki hep bana mı denk geldi acaba*
yeni takıntımdır kendisi. saçları uzunken çok daha güzeldi bence. ama kısa saç da ayrı bir hava kattı. omuzlarının genişliği ile sürekli capslere düşse de 173 boyunda heybetli biriymiş. sert ve kalın sesiyle "no lieeee" diyişi kalp kalp ben.

arnavut asıllı, kosovalı olması da ayrı bir sempatiklik sebebi. müzik ve ses konusunda çok underrated kalan balkanlardan son yıllarda yavaş yavaş ortaya çıkan cevherlerden. kendi vatanını da gidip ziyaret etmiş. konser vermiş helal kız.

klasik bir instagram postu olarak " kosova is kosova"

2020 yılında yayınladığı future nostalgia bana göre senenin en iyi pop albümü. umarım grammy'de hak ettiği ödülleri toplar.
ablacım bi saçlarınla oynama be, bi sal be!
love again klibi yayınlanmış*.
klip boyunca dev yumurtanın çatlamasını bekledim