dua lipa

95'li kosovalı-arnavut asıllı ingiliz sanatçı.be the one adlı parçasıyla ünlenmiş. new rules şarkısıyla meşhur şu sıralarda da.
ağustos ayında türkiye"ye geliyor. biletler 800-tl'den başlıyor imiş. buna ayılıp bayılan beyler şimdiden para biriktirmeye başladı bile.
dans konusunda baya kötü biri. sarkilari harika olmasada akilda kalici.
kendisini ve şarkılarını git gide beğenmeye başladığım şarkıcıdır. çok başarılı şarkılar olmasa da geçen yıla damga vuran isimdi bence pop konusunda. severek dinlemeye devam ediyoruz.
bir önceki seneki versiyonu için (bkz: zara larsson)
halay ceken yabanci bi sanatcidir , begenmedigim hicbir sarkisi yok bu aralar kiss and make up favorim ayrica blackpink grubuna cok hos bulan biri yaptigi aciklamada onlari sevdigini belirtti anlasilan k pop gittikce unlenecek .
sürekli insanların arkadaşlarını benzettiği şarkıcı

''aynı dua lipa'ya benzemiyor mu?''

bilmem ki hep bana mı denk geldi acaba*
yeni takıntımdır kendisi. saçları uzunken çok daha güzeldi bence. ama kısa saç da ayrı bir hava kattı. omuzlarının genişliği ile sürekli capslere düşse de 173 boyunda heybetli biriymiş. sert ve kalın sesiyle "no lieeee" diyişi kalp kalp ben.

arnavut asıllı, kosovalı olması da ayrı bir sempatiklik sebebi. müzik ve ses konusunda çok underrated kalan balkanlardan son yıllarda yavaş yavaş ortaya çıkan cevherlerden. kendi vatanını da gidip ziyaret etmiş. konser vermiş helal kız.

klasik bir instagram postu olarak " kosova is kosova"