tunatuan

  • /
  • 7
yeni ayı sözlük yazarı. hoşgeldi, sefa geldi.
mutlu oldum mesut oldum bahtiyar oldum dedirten durum... sağolun varolun da denilir zaman zaman... *
insanın kendini evinde hissetmesi gibi bir şey burda yazdıklarının birileri tarafından okunacağını ve en önemlisi anlaşılacağını, yargılanmayacağını bilmek, dedirten durum!
elinde güzel şeylerle * gelmiş yazar.hoşgeldin.
aysel gürel entrysiyle yorumla tanım arasındaki ilişkiyi çok güzel harmanlamış, dramla espri dozunu ne de güzel ayarlamış ve aysel güreli en doğal haliyle gözümüzün önünde canlandırmış yeni yazar. sözlüğe can vereceği kesin.
hoşgelmiş dediğimiz yeni yazar kişi. entrylerini begeniyle okuyorum.
bugün ilk eksi oyunu almış olan sözlük kişisi. nedendir acaba?
sözlüğe çok şey katıyor. en değerli gözde yazarlardan biri olacak sinyalleri vermekte.
bir önceki entriyi, "selamlar, paylaşılan hep müzik olsun, duygular karşılıklı, senin adın da notre dameın muhteşem müziğini aklıma getirdi" şeklinde cevaplayabilecek olan sözlük yazarı.
30 entri daha girerse en çok entri giren yazarlar listesine girecek olan yazar. hadi bakalım klavyeye kuvvet...
dünyaya pasif olmak için gelmiş sözlük yazarı.
pasifliği abartmış kişi. pipisinin kalkıp kalmadığını hakkatten merak ettim.
yipppaaa yaşasın en çok entiri giren yazarlar listesine girmiş yazardır kendisi. yazmaya devam edecektir ayı sözlük ahalisi yazmasını istediği müddetçe.
benden sonra gelip benden önce en çok entry giren yazarlar arasına katılmasıyla kıskandığım yazardır. zira bir zamanlar benim de böyle bir amacım vardı*
giremediğim birkaç gün boyunca beklediği entiri pisuvardaki siyah kil 2 tarafından girilen sözlük yazarı. birkaç gündür anlamsızca çok fazla işi olan, ama tümünü halledip gelen yazar.
an itibariyle 501. entiriyi giren sözlük yazarı. 501 entiri dile kolay. 500 entiri ne yazmışım bre ben? neyse ki sıkılmadığınız yönünde duyumlarla yazdıklarımın bi yere ulaştığını görüp mutlu oluyorum.
iki gün girmedi, giremedi diye en çok entiri giren yazarlarda 20. sıraya gerilemiş yazar.
sözlükte en merak ettiğim yazarların başını çekmektedir.
son bir haftası işe gidemeyecek kadar yatak döşek hasta olduğu için rezil olmuş olan yazar. böyle hastalık görmedim bilader.
  • /
  • 7