tunatuan

  • /
  • 9
yeni ayı sözlük yazarı. hoşgeldi, sefa geldi.
mutlu oldum mesut oldum bahtiyar oldum dedirten durum... sağolun varolun da denilir zaman zaman... *
insanın kendini evinde hissetmesi gibi bir şey burda yazdıklarının birileri tarafından okunacağını ve en önemlisi anlaşılacağını, yargılanmayacağını bilmek, dedirten durum!
elinde güzel şeylerle * gelmiş yazar.hoşgeldin.
aysel gürel entrysiyle yorumla tanım arasındaki ilişkiyi çok güzel harmanlamış, dramla espri dozunu ne de güzel ayarlamış ve aysel güreli en doğal haliyle gözümüzün önünde canlandırmış yeni yazar. sözlüğe can vereceği kesin.
hoşgelmiş dediğimiz yeni yazar kişi. entrylerini begeniyle okuyorum.
bugün ilk eksi oyunu almış olan sözlük kişisi. nedendir acaba?
sözlüğe çok şey katıyor. en değerli gözde yazarlardan biri olacak sinyalleri vermekte.
bir önceki entriyi, "selamlar, paylaşılan hep müzik olsun, duygular karşılıklı, senin adın da notre dameın muhteşem müziğini aklıma getirdi" şeklinde cevaplayabilecek olan sözlük yazarı.
30 entri daha girerse en çok entri giren yazarlar listesine girecek olan yazar. hadi bakalım klavyeye kuvvet...
(bkz:#26941), entrysi ile kendisine çok çok saygı duymamı sağlamış yazardır.yıllardır pasifim,halen acı içinde kıvranırım yatakta.bırak entry girmeyi,gözlerimi bile açamıyorum ben o esnada.
dünyaya pasif olmak için gelmiş sözlük yazarı.
pasifliği abartmış kişi. pipisinin kalkıp kalmadığını hakkatten merak ettim.
pasiflik adına,sözlükteki yazarlara akademik düzeyde ders vermesini dilediğim sözlük yazarı. ilk defa duyuyorum "geyşa ruhlu gay".vallahi de billahi de helal olsundur anam.kıskanmıyor değilim.
yipppaaa yaşasın en çok entiri giren yazarlar listesine girmiş yazardır kendisi. yazmaya devam edecektir ayı sözlük ahalisi yazmasını istediği müddetçe.
yazdıklarına,tecrübelerine,paylaşımlarına o kadar çok hayranım ki facebookta kendisi için bir fan page açıp,üstünede o sayfayı beğenesim var.
benden sonra gelip benden önce en çok entry giren yazarlar arasına katılmasıyla kıskandığım yazardır. zira bir zamanlar benim de böyle bir amacım vardı*
"bebeğim zaten şu piyasada kala kala kaç kişi kaldık ki:bir ben,bir sen bir de jackkk. allah bizi korusun. " dediğim yazardır.
yokluğu belli olan yazardır. özledik bebeğim.
  • /
  • 9