kuku da ne

Durum: 82 - 0 - 0 - 0 - 13.04.2019 21:03

Puan: 1032 - Sözlük Kezbanı

3 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

ben de aptallık yapmak istiyorum
  • /
  • 5

alttaki yazara soracaklarım var

herkesin tavsiyesine uyarak duygusuz ol olayını sonunda kapabildim, iyi gidiyor.


doğrudan yürümüş gibi olacağım.
sorayım o halde:

imparatorluk dönemi roma'da diğer imparatorlar gibi kendisi adına tapınak yaptırmayan imparator kimdir?

çocukluk dönemi sanrıları

annem, yanından uzaklaşmayayım diye, çarşaflı kadınlar ve kağıt toplayıcılarını göstererek, eteğine saklar, çuvalına atar kaçırır seni derdi. yıllar yılı buna inandım ben de...

homofobik üniversiteler

ankara üniversitesi sanırım ki homofobik değildir

2018 yılından beklentiler

2017 için istediklerimin aynısını

iyi parti

faşist olmamasını umut ediyorum, şu anki düzene baş kaldıracak bir kadrosu ve umut dolu bir enerjisi var.

ayı sözlük yazarlarının telefon melodileri

doctor who theme tune 1963-1969 by ron gainer and dela derbyshire

gösterip de vermeyen ayı sözlük yazarı

biri de benim gerçi hiç göstermedim ama veredebilirim

ali haydar hakverdi

ankara

bir istanbuler olarak önümdeki 4-6 yılı burada geçireceğim. ne denizi ne boğazı ne de istanbul'un fake samimi insanını özledim. normalde evden çıksam anamı özlerim ama şehri özleyemiyorum.

nihat doğan

az biraz eğitimli olan herkesin ilk görüşte tiksinebileceği nitelikte bir tüccar, asla ama asla bir sanatçı veya ozan değil. olamaz, duygu sömürüsü ve cehaletten kudret alan kaderi ayak takımı olmak olan basiretsiz ve sevimsiz biri.

üniversitelerdeki öğrenci işleri birimi

aü dekiler çok iyi diyemem ama iyi

alttaki yazara soracaklarım var

ailemin yanından ayrılarak üniversite okumaya, ankaraya gelmek.

soruyorum, ailene nasıl açılırdın?

türkiye'deki gaylerin solcu olması

bence daha çok apolitik muhalifiz ama genelleme sevmediğim için kendimi böyle tanımıyorum ben, sosyalizm ve sol bizi sevmez pek. sscb de eş cinselleri sevmediklerini görmüştüm bir yerde.

sizden daha alt veya üst sosyoekonomik durumda biri ile kolileşmek

hoşlanılan erkeğin ağız kokusu

sarımsak, soğan gibi yemek kokularını sevmiyorum ama sigara kokusu beni etkileyen bir şeyler olduğu için katlanabilirim, önemli olan yediği yemekteki sarımsak veya soğan kokusu almamak.

liseli eşcinsellere tavsiyeler

ankara da hedeflerim var diye ben orada bir üniversiteye girdim, daha başlamadım bilmiyorum taze mezunum ben.

esasa geleyim, lisede ilk üç yıl içine kapandık biriydim, son sınıfta staja giderken vesaire tek başıma yolculuk yapa yapa açıldım pir açıldım siz böyle açılmayın. neyse, biz beş kişilik bir gruptuk ben sonradan katıldığım için bu gruba aşırı samimi olmasam da taksim'de barlara, kilyos'da denize gittik, vesaire vesaire. yalnız olmadığınız sürece hiç bir sıkıntınız olacağını sanmıyorum, best friend olarak kıskanç bir kız edinmeyin.

eski sevgilinin düğününe gitmek

ileride eski sevgililerimden birinin düğünü olacağını öğrenirsem fotoğraflarımızı bastırıp masalara koymayı düşünüyorum, karşısındaki kadının hayatını kendi hayatıyla birlikte uçurumdan atamaması için. aynı değil ama ilk sevgilim beni bir kız için terk ettikten sonraki tüm eski sevgililerime o sebeple nefret besliyorum. biraz da bundan kötülüğüm.

lut kavmi rulez

yok olmamışız, biz hala burdayız bebeğim.

futbolcu vs basketbolcu vs voleybolcu vs tenisçi erkek

dershanemde esmer uzun saçlı bir voleybolcu vardı, kişiliği olsun hayata bakış açısı olsun ve insanlığı olsun çok iyi biriydi. futbolcu tanıdıklarım genelde kültürsüz. tenisçiyle tanışacak kadar da chanel değilim malesef.

bimde satılan muhteşem ürünler

yeşil sermaye malları tüketmiyorum
  • /
  • 5
Henüz hiç başlık açmamış.

ayı sözlük günlük

erkek arkadaşım beni bütün arkadaşlarıyla tek tek tanıştırdı ve bu onun için çok doğal, çok rahat. onların yanında bana aşkım diyip duruyor. ben de onu kendi açıldığım bütün yakın arkadaşlarıma tanıştırdım, hatta geçen haftasonu benim evde doğum günü partimi kutladık, o dahil herkes geldi, hayatımın en güzel doğum günü oldu. insanın en büyük zenginliği etrafında ona destek olan arkadaşları, eşi dostu, ailesi.

hatta erkek arkadaşım bu gelişinde annemle de yemeğe çıktık, hem de iki kere çıktık, ikincisinde annemin işyerine gitmiştik, oradan çıkarken annem kendi işyerindekilere "ben şimdi iki oğlumu alıp yemeğe gidiyorum" bile dedi herkese. yani norveçli bir aileye dönüşmemize az kaldı. öte yandan bu eskiden rüyamda görsem inanmayacağım muhteşem açılım durumlarının temel nedeni benim açılmamdan ziyade erkek arkadaşımın dünyanın en rahat ve en tatlı ve en sempatik insanı olmasından kaynaklanıyor daha çok. allah nazarlardan saklasın, valla insan onun yanında kendini über rahat hissediyor. psikolojik sağlığı bu kadar yerinde olan başka birini tanımadım ben hayatımda.

velhasılı kelam, dün akşam da bir başka benim henüz tanışmadığım bir kadın arkadaşıyla 3 kişi whatsapp görüşmesi yaptık, kadının bana sormak istediği iş ile ilgili bir şeyler varmış. o kadar tatlı konuştuk ki üçümüz, gülmeler, kahkahalar falan, ve tabii bana aşkım diye hitap etmesi beni mest etti. onun bu rahatlığı tabii beni de hayatımın geri kalanında çok rahatlatıyor. o telefon görüşmesi bittikten sonra bir süre durdum evde kendi kendime, içimden mutluluk fışkırdı resmen. sonra geri onu aradım ve "ben seni çok seviyorum, ama cidden öyle böyle değil çok seviyorum, biliyorsun değil mi?" dedim. biraz da sesim titriyordu.

psikolojik sağlığı bu kadar yerinde, hayata bu kadar pozitif bakan eşcinsel erkeklerin var olduğunu görmek müthiş bir şey. ben de kendimi çok şanslı hissediyorum ki bu kadar harika birini çıkardı karşıma hayat. aman allah nazarlardan saklasın.

çok güzel bir arkadaş çevresi de oluşturmuşum kendime, dört koldan destek alıyorum, hayatımın kendimi en sağlam hissettiğim dönemindeyim sanırım. açılma süreçleri çok sancılı oldu ama sonunda çok iyi bir tablo çıktı, bunu da ben yarattım. aferin bana yaw.

hornet

ilişkiniz güzel gidiyorsa ve görüştüğünüz kişi halen daha hornette takılıyorsa orada bi dur diyin, ben yapamıyorum. bari siz yapın sonra benim gibi tansiyon hastasıysanız tansiyonunuz 18-15 falan dolaşırsınız. normal zamanlarda da 15-11 görüyorum yani aklıma geldikçe. akıllara zarar

ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası

başlığı görüp ayı sözlük yazarları kendi fotolarını mı atacak acep diye düşünürken okudum aydınlandım evet yazarlar da kampanyaya dahil. zamanında bir yazar buraya sikini ve götünü attığı için bir kısım yazarlardan anlamsız linç yemişti. canı ufak süprizler yapıp ifşa çekiyorsa kime ne bundan.

yönetim olarak yapılan açıklamayı aynen tekrarlıyorum: "burası +18 bir sözlük lütfen nude atanları linçlemeyelim."

evet kendi erotik fotolarımı atmayı çok isterdim ancak sosyal mecralarda iç organlarıma kadar paylaştığım için gizemli erotik bir yanım kalmadı. pazara düşen ucuzlarcağğ fotolarımla burayı kirletmek istemem. sizler paylaşın biz beyenelim beybiler namnamham ^^

edit: dm"den gelen talepler üzerine 2 adet fotomu ekliyorum hadi bismillah.

http://i63.tinypic.com/atvokg.jpg

http://i67.tinypic.com/2e194qr.jpg

manuş baba

başıma birşey gelmeyecekse hiçbir şarkısını dinlemediğimi söylemek istediğim kişi

10 kasım 1938

10 kasım 1938

büyük önder ulu atatürkün vefatı, zekasının üstünlüğü tartışalamaz, öyle şeyler yapmış ki hiç kimse bu gün o zamanın imkanlarıyla yapılabilecekleri çözemez.keşke ömrü biraz daha yetseydi de şimdi çok daha farklı olabilirdi.saygıyla anıyoruz atam..

pedofili

pedofili

cüneyt kurtoğlu adlı şahıs hala tutuksuz yargılanıyor. http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25159284.asp

pedofili

en az ölü sevicilik kadar sapıkça bir eylem,ve ne tuhaftır ki bu olaya dini camiada daha sık rastlanıyor

http://tr.wikipedia.org/wiki/pedofili

(bkz: dindar görünümlü sapık)

(bkz: hüseyin üzmez)

ayı sözlük yazarlarının becerileri

Toplam entry sayısı: 82

ankara

bir istanbuler olarak önümdeki 4-6 yılı burada geçireceğim. ne denizi ne boğazı ne de istanbul'un fake samimi insanını özledim. normalde evden çıksam anamı özlerim ama şehri özleyemiyorum.

türkiye'deki gaylerin solcu olması

bence daha çok apolitik muhalifiz ama genelleme sevmediğim için kendimi böyle tanımıyorum ben, sosyalizm ve sol bizi sevmez pek. sscb de eş cinselleri sevmediklerini görmüştüm bir yerde.

ayı sözlük yazarlarının ilişki durumları

lise iki de internet üzerinden uzak mesafe ilişkimden sonra hiç bir şey olmadı arada metrodakilerle saniyelik bakışmalar yaşıyorum

hornet

bilemiyorum, sanki bir profil oluşturacak olsam tüm hayatım başıma yıkılacakmış gibi geliyor, benim için öcü-gulyabani bir uygulama

türkiye'deki gaylerin solcu olması

bence daha çok apolitik muhalifiz ama genelleme sevmediğim için kendimi böyle tanımıyorum ben, sosyalizm ve sol bizi sevmez pek. sscb de eş cinselleri sevmediklerini görmüştüm bir yerde.

kara çarşaflı kadınlar

hümanizmden bahsedebilir, bana onları savunabilir, beni yerden yere vurup cansız vücudumu hisarlardan sallandırabilirsiniz.

asla topluma kazandırılamayacak türkiye cumhuriyeti vatandaşıdır, tek arkadaşı mahallesindeki diğer kapalı-açık dindar veya dindar görünümlü kadınlar olup onun haricinde ne etkin olarak sosyal hayata girebilir, ne de iş hayatında bir şeyler yapabilir. müslümanlık gereği yapılacak şeyleri aşırı uçlara çıkararak toplumun işleyişini aksatır(kadın ve erkeklerin karışık olduğu yerlerde çalışmak istememesi, otobüslerde yanına erkek oturtmaması diye vs...) kısaca sevmediğim insandır.

benim annem de kapalı bir kadın, ne türban takar ne çarşafa girer, toplumumuzdaki kapalı kadınları asla ama asla aşağılamıyorum, bir kadın isterse kapanır isterse kapanmaz. cümle sonunu getiremiyorum şu an, her neyse. kısaca demek istediğim hayatını kendi elleriyle karanlıklar arkasına iten, çarşafların ardına saklanan, kendini toplumdan ayırıp ardından dışlandığını idda eden insanlardır.

hoşlanılan erkeğin ağız kokusu

sarımsak, soğan gibi yemek kokularını sevmiyorum ama sigara kokusu beni etkileyen bir şeyler olduğu için katlanabilirim, önemli olan yediği yemekteki sarımsak veya soğan kokusu almamak.

4 nisan 2017 idlib katliamı

kendi ülkemde her gün onlarca insan yasal katliamlarla ölürken bir başka ülkenin başarısız vatandaşlarının ölümüne üzülemiyorum, yazık olmuş tabi. insanlarımız çok güzel duygusuz oldu.
Henüz takip eden biri yok.