nihat doğan

sempatik insan yerine göre çok doğru konuşan magazin dünyasının gülü.
medyanın şişirdiği boş balon
azer bülbül'ün cenaze namazında nasıl biri olduğunu çok net göstermiş kendisinin. <br> <br>
toplumsal bir facia....ajitasyonun yaşayan en gözü yaşlı delikanlısı..nasıl bir cümle oldu anlamadım ama o kadar yani....
varlığının bir amacı olmayan, yatsan yatılmaz, satsan satılmaz boş adam.
manasız. bence şizofren. kendine kurduğu hayal dünyasında yaşıyor.
insanlığımdan utanmama neden olan canlı. <br>zevksiz cinsel ilişki mahsulü amk.
yılışık köpek yavrusu gibi bir şey.hani kilometrelerce uzağa bırakırsınız o bir şekilde geri döner ya öyle.tamam zamanında sevdik güldük eğlendik evlerimize kabul ettik ama bokunu çıkardın git hatta siktir ol git.
''ıslak sopayla döverim ben bunu'' cümlesini söylettiriyor insana.
vakti zamanında esenyurt - avcılar arası çok direksiyon sallamış minibüsçüden şarkıcıdır.
adama, "erkekliğin kitabından sonra felsefenin de kitabını yazarsa sıçtık" dedirten kişidir.
" bunların hepsi seda sayan yüzünden oldu." diye düşündüğüm medya maymunu şahsiyet.
son dönemde müjdat gezen e takmışlığı vardır kendisinin. yılların sanatçılarıyla polemiklere girip gündemde kalmayı nasılda iyi başarıyorlar.

http://magazin.milliyet.com.tr/nihat-dogan-mujdat-gezen-i-bombaladi-/magazin/magazindetay/07.03.2012/1512436/default.htm

aynı zamanda levent kırca ya da twitterda yazmaya devam eden kişi. bu şovlarını çıkıp tiyatro sahnelerinde yapması konusunda gazlamalıyız. paraya para demez.
levent kırca ve müjdat gezen e sarmasının bir başka sebebi de hükümeti eleştiriyor olmaları ve çok iyi iki arkadaş olmaları olabilir.
son günlerde yine cahilce ve salakça beyanatlar yapıyor bu sahsiyetsiz vatandaş, ne kadar acı, vatandaş demek zorunda kaldım yaf.

derya büyükuncu'nun londra olimpiyatlarında elenmesi hakkındaki twitleri;

"sen survivör de yatarak finale çıkıp, para için milli formayı, milli duyguları ajite ettiğinde, bu millete makara olacağınıda tahmin etmeliydn."

"onun yüzüne finalde söylemiştim:bir naim süleymanoğlu değilsin ve sormuştum 1 kez bile finalde yarıştın mı. cvp yoktu. sonuç finalde yok :))"

"35 kişinin içinde 33. olup elenen survivör derya: tek umudum sms'lerdi. oda olmayınca mantarladık abi :)"

"35 kişinin içinde 33. olup elenen derya büyükuncu masa tenisinde yarışmak için kayıt yaptırmış hahahahahahahahah"

"derya büyükuncu an itibarı ile dünya ttsinde,dünya makara rekoru kırdı. bari ttde dünya listesine girmeyeydi eyüydü.dünyaya rezil olduk haha."

"yarış sonunda gazeteci sorar:bir rekora imza attınız, yarış nasıl geçti anlatır mısınız.derya büyükuncu: abi az daha boğuluyordum hahahahaha."

"33 kişinin içinde 33.olan derya büyükuncu'ya nihat doğan 'ın cevabı:vallahi ben gitseydim zaten daha kötüsü olmazdı hahahahahahahahahahahah."


atıp tuttuğu vatanseverlik maskesine hiç uymayan işler. sorarlar adama, ulan senin ne başarın var bu ülke adına da 6 kez olimpiyatlara katılmış biri için bu sözler?
bu nihat’ın kafasına bir türlü gidemiyorum, inan çok zor. hadi bir kez daha deneyelim. nihat, evinin salonundaki koltuğa kurulmuş panpalarından gelen eski twit’leri okumakta çünkü son 10 gündür saçma sapan bir kelam etmediği üzere ilginin erol köse’ye kaydığından endişelidir. “leyn, teknik direktör bile olduk, millete yaranamadık”. bir ara eliyle parmak aralarını karıştırıp burnuna götürür, ondaki ilhamın asıl kaynağı işte bu şarabımsı-sirkemsi, kesif ayak kokusudur. yüzünde oluşan gülümsemeyle anlamsız bir aforizma eşliğinde hayranlarına seslenir. iki bilinmez ve bir hiçlik ve dört kişilik arasında kalmış ben kimim? bilemiyorum. bilemiyorsun. bilemiyorlar. bilin leeeeeyn?
tam popüleritesini yitirmeye başlamışken zerrin özer e salça olmuştur kendisi.

bu saftirik zerrin hakkında böyle demiştir;

"trt müzik'te sanırım haftada bir kez yayınlanan zerrin özer'in şarkılar seslendirdiği programın başlama öyküsünü dinleyince içim burkuldu. bir gece başbakan'ı arayan zerrin özer, başbakan'a ağlayarak işsiz olduğunu, böyle giderse sokaklarda kalacağını söylemiş. hayatını sadece şarkı söyleyerek kazandığını söyleyen sanatçıya başbakan da gezegen mehmet vasıtası ile trt müzik'te bir program yapması için talimat vermiş.

eğer bu iddia doğruysa yakında birçok sanatçı arkadaşımız başbakan'ı aramak zorunda kalacağını düşünüyorum.

ne yazık ki, eğlence dünyası hızla kan kaybediyor. yakında buna benzer başka olay yaşanırsa kimse şaşırmasın. hiçbir belediye artık sanatçı arkadaşlara festival kapsamında kolay kolay iş vermiyor. özellikle akp'li belediyelerin bu konuda talimat aldığı söylentileri dahi ayyuka çıkmış durumda."

zerrin özer in cevabı da budur,

"32 yıllık sanatçı olarak trt'de program yapmam niye sorun oldu anlamadım. nihat doğan'ın yaşı kadar sanat hayatım var. bu iddiaları anlamakta güçlük çekiyorum. onun ağzını burnunu kırarım. delikanlıyım diye dolaşmasın!"

  • /
  • 3