nihat doğan

aman tengrim dedirtip klonlarını sözlüğe mi salmış ne yapmış *
"mini etek giyen taciz edilir" diyerek yeniden pörtleyen, ex-seda yavuklusu, magazin tontonu olan arabeksçi az buçuk ünlü. 2 lafından biri şerefli diğeri halkım olan 1 adam aynı halkı istisnasız mini etek giyeni taciz etmekle itham ediyor, yani sözleriyle o çok sevdiğini söylediği "halkını" tümden tacizci görüyor. çelişkiler yumağı. yazık! nihat doğan'ı başımıza saran ilk belanın mazhar fuat özkan'dan gelmesi ise ayrı bir yıkıcı. kırdın kalbimi albümüne prodüktör ve vokal olarak da imza atan grup o zamanlarda bilemezdi sanırım bu ülkeyi nasıl bir belaya bulaştırdıklarını.
barbaros şansal üzerinden dün gece yığınla homofobik tweet atan pislik. destekçisi de demet akalın oldu.
linç destekçisi ezik. en son barbaros şansal'ın havaalanında linç edilmesi ile ilgili "bacaklarını geriye doğru çekip az bişey ıkınan abidini öpmüşler, zevkini çıkar bebeğimsi tamam mı ? #barbarosşansal" twitini atmış. demet akalın'ın da bu tipi alkışlaması cabası.
gülben ergen hakkında inanılmaz iddialar ortaya atan ve artık gülben ergen'in seks yapmaması gerektiğini ileri süren eski şarkıcı yeni haberci.
80’lerden sonra ibrahim tatlıses’le başlayan bir şey bu. parlak ceketler giyip fantezi türkuler çığırarak üstüne ibo showlarda cahil cahil konuşmak eğlendiriyordu o dönem. şimdinin türkiye’sinde belli ki artık cahiller ciddiye alınıyor, siyaset yapıyorlar, her konu hakkında fıkır serdediyorlar vesaire. utanmıyorlar da bu eblehlikten.
magazin programındaki konuşmaları sosyal medyada karşıma çıktıkça kendisini ciddiye alan insanların varlığını sorguluyorum. (bkz: nefret paratoneri )
son konuştuğu konu tamamen rezillikti. çocuğu olan kadının seks hayatı olamazmış, vay be bir yaşıma daha girdim.
az biraz eğitimli olan herkesin ilk görüşte tiksinebileceği nitelikte bir tüccar, asla ama asla bir sanatçı veya ozan değil. olamaz, duygu sömürüsü ve cehaletten kudret alan kaderi ayak takımı olmak olan basiretsiz ve sevimsiz biri.
bunun saçmalamaları ne çabuk unutuldu da yine survivor all star'da kendine yer buldu anlamıyorum. bu nefret doğurtkanını zaten anlamıyorum da acun neden buna destek veriyor, asıl sıkıntı orada.
11 ve 17 yaşında 2 kız çocuğunu alıkoyduğuna dair haberler çıkan ahlak bekçisi. https://m.ucankus.com/detay/383317/niha...
milenyum filozofudur kendisi. düşünceleri normal beyinler için sakıncalı. zaten anlamıyorlar da seni birader. niye kasıyorsun bak keyfine çığır türkünü sen. sesine gurban.
bir arızası olduğu belliydi zaten. 11 ve 16 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyduğu iddiasıyla gözaltına alınmış.

https://tr.sputniknews.com/yasam/2018091...
türkiyede bir şafak sezer bir de bu . yaptıklarınız bir çok kesimi mutlu etsede düşünen insanlar sizden daima nefret edecekler
akepe'nin ankara ve istanbul belediye başkanlıklarını kaybetmesinin ardından bundan böyle bu iki ilde bundan böyle konser vermeyeceğini açıklamış. ben ankara ve istanbullular adına çok üzüldüm!
müziğe başlamasına mazhar fuat özkan'ın dolaylı özkan uğur'un doğrudan vesile olduğu kişi.

ilk albümü kırdın kalbimi'de yer alan aynı isimli şarkıda doğan'a back vocal yapan isim özkan uğur'dur.

hatta albüm kartonetinde nihat doğan'ın mükemmel türkçesi ile aynen şöyle yazar: 'bu albümün yapımında emeği geçen mazhar fuat özkan'ın özkan'a teşekkür ederim."
"eğer ruhlarımızı ortaya koyacaksak, senin ruhunla benim ruhum ortaya gelecekse, senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöker tövbe ister."
bu adamın yıllardır nasıl ekran önünde durduğunu anlamıyorum. bu bakar boş, kapasitesiz, yeteneksiz, ne bileyim abi elde tutulur bir şeyi de yok ki bahsedebileyim.
  • /
  • 3