eski sevgilinin düğününe gitmek

anladığım kadarıyla şu saçmalığı yaşamamak için bile yakın çevreden sevgili yapmamak gerek.filmlerdeki gibi hayır deyip sana koşmasını bekliyorsun ama sonuç öyle olmuyor.spotçu dükkanından alınmış ikici el buzdolabı gibi ayrılıyorsun mekandan.
ben de deneyeceğim. bakalım neler hissedeceğim.
ileride eski sevgililerimden birinin düğünü olacağını öğrenirsem fotoğraflarımızı bastırıp masalara koymayı düşünüyorum, karşısındaki kadının hayatını kendi hayatıyla birlikte uçurumdan atamaması için. aynı değil ama ilk sevgilim beni bir kız için terk ettikten sonraki tüm eski sevgililerime o sebeple nefret besliyorum. biraz da bundan kötülüğüm.
vahim olaydır. tavsiye edilmez.
saplantılı olduğunuzu gösterir. bırakın arkadaş, bakın önünüze. sizi kafasında bitirmiş ki evleniyor. bitirmemiş olsa zaten evlenemez. sizin değil, onun kaybı. penis varken vajinayı mutlu etmek zorunda. hem düğün sonunda günlerce loser misali yataktan çıkamazsınız benden demesi.
acaba diyorum eşcinsel evliliğin yasal olduğu bir ülkede mi yaşıyor? öyleyse belki eşcinsel evlilik yapmış olabilir. ilişkiye üçüncü olarak dahil olmak kötü bir fikir değil.

tek elimle yazıyorum.