liseli eşcinsellere tavsiyeler

gay hayatına yeni yeni başlamakta olan körpecik gay kardeşlerimizin,artık gay camiasında kaşarlanmış,pişmiş abileri ve ablalarından alacakları faydalı bilgilerdir efendim.

-elinden geldiğince korunarak seviş.
-sigarayı ve alkolü fazla tüketme.
-sporu sev.
-okulunu ihmal etme.
-başka şehirlerden adamlarla flört olayına girme.
-msn aşkı denilen sikimsonik şeye inanma.
etraflarındaki gözde gaylerden uzak durmalı,
zira herkes kendi işine göre ayak yapıyorlar.
birden girmemek lazım barlara discolara. hızlı giden atın boku seyrek düşer misali oluyor çoğu zaman. güvenebilecekleri bir kaç arkadaşlarıyla abileriyle ortama yavaş yavaş adapte olmaları daha mantıklı.

seni yerler yerler, seni ham yapar bu zilliler.
bırakın bu ayakları. ağdadan bihaber bıyıklı tombul bir hatun bulun çoluk çocuğa karışın. yalnız gebermeyin.
-birine kesinlikle platonik olarak aşık olacaksın.hatta bir değil birkaç kişiye. kaderine isyan edip,üzüleceksin ağlayacaksın."neden,ben allahım hııı neden ben??" diye sitem edeceksin.ağla,zırla,isyan et falan bunlar normal bir dönem ve geçecek.önüne daha kimler kimler çıkacak.
kendinizi kullandırmayın.
öyle bir sevgili bulun ki, cengiz kurtoğlu gibi size liselim şarkısını söylesin.
prezervatifi cüzdanından eksik etme
liseli hastalığı olan insanlardan bahsedelim onlara, çıtır, parlak arayan oğlancılardan... bunlar size aşık olur(!), sizde ergenliğin verdiği anormal hormon dengesizliğinin adını aşk koyarsınız.. nitekim bu aşk yatakta orgazm sigarasını yakarken çoktan bitmiş, ihanete bile uğramıştır...
hayatın sadece profil sitelerindeki erkeklerden ibaret olmasın. dışarıya,sosyal hayata açıl. sosyal hayattaki erkeklere bir göz at. hayatın sana ne sürpriz yapacağını bilemesin.bakarsın heteroseksüel sandığın bir arkadaşınla aynı yataktasın.
lise hayatını yeni tamamlamış bir yavru ayı olarak hayatınızın en siktiriboktan dönemi ama aynı zamanda en çok geliştiğiniz dönemdir bence. saygı duymadan önce geçmeniz gereken son bok çukurlarından biridir.
şimdiki liseli gaylar çok şanslı biz gölgemizden korkardık,yoktu tavsiyeler sunacak abilerimiz ablalarımız doğruyu yanlışı deneye deneye bulduk.
her bıyıklıyı baban sanma,canını yakarlar...
profiline cep telefonunla çektiğin kafanı sağa eğip,masum olmaya çalışırken oldukça salak göründüğün fotoğraflarından koyma sakın annem.
çok üzüleceksin... hazırlıklı ol !
o hani uğruna ölürüm dediğin, ilk sevgilin var ya. gün gelecek kendine "oha lan ne kadar malmışım.mümkün olsa da kendi ağzıma sıçabilsem." diyeceksin. onun için hiç debelenme canım. mantıklı ol, sabırlı ol. elbet seninde karşına adam gibi bir adam çıkacaktır. acı olanı deneme yanılma yöntemiyle bulacak olman.
  • /
  • 5