liseli eşcinsellere tavsiyeler

kimseyi umursamayın , hayattan ne istediğinizi bilin ve onu almak için her şeyinizle savaşın. direnin . farklılığınızla barışın. çok okuyun . çok para kazanın. farkındalığı yüksek gay olun . aktivistliğiniz varlığınız olsun . size kim ne derse desin önemsemeyin bir şeyin örneğinin olmaması olmayacağı anlamına gelmez ! belki siz ilk olursunuz . ne olduğunuzu saklamayin. üniversite 1 de ailenizden uzaklaşınca hayat daha da zor olacak ama okula küsmeyin bırakın insanlarin ne dediğini ( henüz mezun olmamış biri olarak söylüyorum birinci sınıfta cok ağlamıştım bu amfilerde son sınıfa başlıcam bu yıl dimdik geziyorum ! ve hepsi saygi duyuyor ya da duymuyor ama şunu biliyorlar umursamıyorum ve eminler ki savaşamazlar ) inanın her geçen gun daha güzel olacak .yıkılacaksınız yanınızda aileniz olmadığı için yalnız hissedeceksiniz ne olursa olsun vazgeçmeyin. belki erkek yurdunda kalacaksın tacize uğrayacaksın belki sen de bedeninle barışık olmadığın için zorlanacaksın ama ne olursa olsun hayallerinde özgürsün ve hayallerinin sınırı yok orda kendini rahatlat hedefinin hayallerini kur iyi gelecek . trans bir öğrenciysen insanlar senin bedenini metalaştıracak belki de sen bunları bile avantaja çevirebilirsin ( ayyy ben abla oluyorum durun daha büyümeyin yaaa ) güçlü olduğunu unutma senin içinde verdiğin savaşa onlar asla katlanamazdı ! ( ay bunları kendime de söylemiş oldum sanki benden küçüklere de gelsin )

ve 21 yıllık tecrübeme dayanarak ( sizden tecrübeliyim ) aşk diye bir şey yok ! sakın aşk için acı çekme. aşk orgazm olmak istiyorum diyemeyen insanlarin lakırdısı ! türkiyede lgbt+ birinin aşk yaşaması için standartlarının çok yüksek olması gerekir . iki çıplak bir hamama yakışır bunu unutma . ve sakın üniversite tercihinde aileni dinleme çünkü 18 ini geçtikten sonra hayatın o olmadığını anlayacaksın. geç olmuş olabilir . hayat senin hayatın başkalarının hata gördükleri onları ilgilendirir ve onların ezikliklerini.
-eğer gerçekten feminen bir yapın yoksa ekstra feminenlik olayına girme.
-kalitesiz insanlarla vakit harcama.
-şişkin bir dukkan gorduğunde kitlenme ve umutlanma.
-libidonun veya ''full aktif'' birinin esiri olma.
-sonuncu ve en önemlisi hiçbir şeyi aceleye getirme.genciz,guzeliz içinde varsa o yarrağı eninde sonunda yiyorsun çok da şaapma...
dikkat ettim hep seks temelli tavsiyelerde bulunulmuş. adı üzerinde liseli. çocuk daha.

benim tavsiyem: sen daha çocuksun, ailene ve çevrene açılmak için çok erken, acelen yok. sosyal ilişkilerine ve eğitimine ağırlık ver. kişilik bakımından olgunlaşmaya ve en kısa zamanda maddi bağımsızlığını kazanmaya çalış. yoksa seni çok ezerler. kendini bir seks ikonu olarak görme. çocuksun daha.

reşit değilsin bu yüzden her ne yapacaksan yaşıtlarınla yap. yönelimini ve kendini keşfetmeye yönelik olarak kafan karışıksa uzmanlara danış ve genel kültürünü arttır. bunlar başlıcaları.
-kondomsuz sevişme
-ilk defa görüşeceğin kişinin evine vs gitmek zorunda kalırsan mutlaka senin gibi gay bir arkadaşına buluşacağın kişi ve adres hakkında bilgi ver,
-paranın çalınması, telefonunun gasp edilmesi gibi durumlar her zaman ihtimal dahilindedir. bunun için ilk defa görüşeceğin insanlara karşı dikkatli ol.
kımseye guvenme kendınden yasca buyuk erkeklere pek guvenme ara sokaklara donme hep toplum ıcınden gıt
  • /
  • 5