liseli eşcinsellere tavsiyeler

sağlam arkadaşlar edinip açılın. sağlam derken harbi sağlam. vakit geçirilecek eğlenceli tipleri falan kastetmiyorum. gerisi rahat zaten.
üzgün müsün? ağlamak mı istiyorsun? git omzuna yat arkadaşının. sonra hönküre hönküre ağla. o da aşık olduğun çocukla dalga geçsin, isimler taksın, kusurlarını bulsun. sonra gülün birlikte.
depresif misin? kimseyle konuşmak istemiyor musun? koy kafanı sıraya ağla çaktırmadan. arkadaşın anlayacak ve eşsiz koruma sistemiyle insanları sana ulaşmasını engelleyecektir.
inin bahçeye arkadaşınızla erkekleri kesin. sonra puanlayın.
çok mu fantastik oldu bu anlattıklarım? valla değil ben buldum, siz de bulabilirsiniz.
çok azdık, hemen okulda yapacağız diyorsanız engelli öğrenci tuvaleti seks için rahat bir alan.
yapabildiginiz kadar sex yapın belli bi yaştan sonra insan her açıdan seçici oluyo
bol bol insanlarla görüşün ve sex yapın. ne istediğiniz konusunda size deneyimleriniz rehber olacaktır.
sakın 30unuza ramak kala açılmayın, şemsiye daha erken açılıyor.
yeni bir lise mezunu olarak rahatlıkla verebileceğim tavsiyelerdir.
-üniversiteyi kazanın. bakın çalışın demiyorum siz kendinizi biliyorsunuz nasıl kazanacağınız konusunda. ve mümkünse aileden çook uzaklarda bir şehire yerleşin. ve yine mümkünse olası bütün akrabalardan kaçınmaya çalışın.
-o sınav döneminde hem sınav stresi hem platonik aşkınız hem kimlik kargaşanız baya bir üstünüze gelecek biliyorum. ama valla geçiyor. geçiyor diyenlere inanmamıştım ben ama geçiyor. hatta o dertlerimi şu ankilere tercih ederim.
-deneyimden kaçmayın demeyeceğim. kaçabilirsiniz de, ben kaçtım lise boyunca. pişman değilim şu an doğal şartlar altında daha bir şeker.
-bir de burayı okuyan ve henüz yazar olmayan bir liseliysen gel yazar ol. yalnız olmadığını anlayacaksın.
hadi öptüm hepinizi.
iyi uyuyun, uyurken büyüyün, büyürken ders çalışıp okulunuzu bitirin ve artık liseli olmayın.
ne kadar azarsanız azın asla sınıf arkadaşlarınıza yavşamayın. heteroseksüel olan arkadaşlarınızla aranızda cinsel bir çekim olsa bile bir şeyler yaşamayın.
dinleyin beni, insan liseden mezun olunca pişman oluyor. tecrübeyle sabit.
kafayı yemeyin. güvenli çevreler edinin. üniversitede iyi (ve olabildiğince liberal) bir üniversiteye girmek için çabalayın. kendinizi kurtarın.
aranızda yakışıklı olan bana ilk pm'i atsın. yegane tavsiyem budur.
eşcinsellik hastalık değildir, kendinden utanma. ( bir çoğu öyle düşünüyor )
bol bol sevişin gençler eee en güzel zamanlarınız
bol bol bilgisayar oynayabilirsiniz.stres alıyor efenim yalan yok. bi bok varmış gibi sigaraya başlamayın sakın. eşcinsellik dert veya sorun olan bir şey değil.
mutlu olun, eğlenin, ders çalışın.
guzel bir üniversite hedefleyin. özgürlükçü bir ortamı olsun. istanbul’a kaçın ya da izmire. başka ortamlarda barınmak imkansız. büyükşehirde guzel bir üniversitede sağlam bir bölüm okuyun. hedefleri sağlam adımlarla ilerleyin. hayatınızı ele alınca o zaman bu ülkede veya yurtdışında gey kimliğiniz ile yasamanız kolaylaşır.
ankara da hedeflerim var diye ben orada bir üniversiteye girdim, daha başlamadım bilmiyorum taze mezunum ben.

esasa geleyim, lisede ilk üç yıl içine kapandık biriydim, son sınıfta staja giderken vesaire tek başıma yolculuk yapa yapa açıldım pir açıldım siz böyle açılmayın. neyse, biz beş kişilik bir gruptuk ben sonradan katıldığım için bu gruba aşırı samimi olmasam da taksim'de barlara, kilyos'da denize gittik, vesaire vesaire. yalnız olmadığınız sürece hiç bir sıkıntınız olacağını sanmıyorum, best friend olarak kıskanç bir kız edinmeyin.
kendini herkesten dört adım öne geçirecek şekilde çalış ve eğit. çünkü sorun eşcinsel olmak değil, insanların seni bununla alakalı açıkça eleştirebilecekleri kadar zayıf bir noktada olmak ya da kalmak. lise dönemi ise senin ilk dönüm noktan. bu fırsatı değerlendir.
bunu özellikle arayışı ilişki olan pasif kardeşlerime eski bir liseli eşcinsel olarak söyleyebilirim ki bir yığın sapık sırf sizi yatağa atabilmek için beklentilerini sorduğunuzda "bakarız, zaman gösterir" tarzı laflar söyleyecek ve amacına ulaştığı anda da yol verecek. bu insanlara karşı dikkatli olun. fikirleri net olmayan insanlara konuşma hakkı bile tanımayın...
kimseyi umursamayın , hayattan ne istediğinizi bilin ve onu almak için her şeyinizle savaşın. direnin . farklılığınızla barışın. çok okuyun . çok para kazanın. farkındalığı yüksek gay olun . aktivistliğiniz varlığınız olsun . size kim ne derse desin önemsemeyin bir şeyin örneğinin olmaması olmayacağı anlamına gelmez ! belki siz ilk olursunuz . ne olduğunuzu saklamayin. üniversite 1 de ailenizden uzaklaşınca hayat daha da zor olacak ama okula küsmeyin bırakın insanlarin ne dediğini ( henüz mezun olmamış biri olarak söylüyorum birinci sınıfta cok ağlamıştım bu amfilerde son sınıfa başlıcam bu yıl dimdik geziyorum ! ve hepsi saygi duyuyor ya da duymuyor ama şunu biliyorlar umursamıyorum ve eminler ki savaşamazlar ) inanın her geçen gun daha güzel olacak .yıkılacaksınız yanınızda aileniz olmadığı için yalnız hissedeceksiniz ne olursa olsun vazgeçmeyin. belki erkek yurdunda kalacaksın tacize uğrayacaksın belki sen de bedeninle barışık olmadığın için zorlanacaksın ama ne olursa olsun hayallerinde özgürsün ve hayallerinin sınırı yok orda kendini rahatlat hedefinin hayallerini kur iyi gelecek . trans bir öğrenciysen insanlar senin bedenini metalaştıracak belki de sen bunları bile avantaja çevirebilirsin ( ayyy ben abla oluyorum durun daha büyümeyin yaaa ) güçlü olduğunu unutma senin içinde verdiğin savaşa onlar asla katlanamazdı ! ( ay bunları kendime de söylemiş oldum sanki benden küçüklere de gelsin )

ve 21 yıllık tecrübeme dayanarak ( sizden tecrübeliyim ) aşk diye bir şey yok ! sakın aşk için acı çekme. aşk orgazm olmak istiyorum diyemeyen insanlarin lakırdısı ! türkiyede lgbt+ birinin aşk yaşaması için standartlarının çok yüksek olması gerekir . iki çıplak bir hamama yakışır bunu unutma . ve sakın üniversite tercihinde aileni dinleme çünkü 18 ini geçtikten sonra hayatın o olmadığını anlayacaksın. geç olmuş olabilir . hayat senin hayatın başkalarının hata gördükleri onları ilgilendirir ve onların ezikliklerini.
  • /
  • 5