gryffindor93

Durum: 46 - 0 - 0 - 0 - 22.06.2021 01:01

Puan: 660 - Sözlük Kezbanı

3 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

nothing special
  • /
  • 3

murphy kanunları

şu aralar etkisini yer çekimi gibi hissettiğim yasadır. ve galiba bir şekilde bu yasayı çekim yasasıyla bağdaştırdım. öeh geldi yani.
işe girmişimdir. en çok korktuğum şey çalışma arkadaşlarımın bana uymayacak yapıda insanlar olmasıdır. ve sorsalar çalışmayı en istemeyeceğim insanların birimine verilirim.
en azından birimimin değişmesi için müdürle aramın iyi olması lazımdır. ve benle alakası olmayan bir sebepten müdürün kara listesine girerim.
bunlar son zamanlarda gerçekleşen benim için major diyebileceğim olaylar. minörlere girmiyorum bile.
bu yasanın sık sık gerçekleşmesi durumu bende bundan sonra hep bu şekilde devam edeceği hissiyatını uyandırır ve artık bir şeyin gerçekten olmayacağı varsa bile bir şekilde istemsizce imgelemeye başlayarak üstünde yoğunlaşarak olumsuzlukları üstüme çekerim. allah'ım, yüce rabbim, my lord... halletsen halletsen sen halledersin bu işi.

izmir'de yaşayan ayı sözlük yazarları

dahil olduğum yazarlar grubu

sevişirken kulağın yalanması

hepsi

yalan yok beğendiğim bir gruptu. tekrar bir araya gelip albüm çıkarsalar bütün şarkıları dinleyeceğime ve listelerde en üstlere çıkacaklarından da eminim. dizilerini bile izlemiştim zamanında. hepsi 1 miydi neydi.

macaristan'da eşcinsellikle ilgili yaptırım

bana şu sözü hatırlatmış olan (şaşırtmayan) yaptırım: bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.
(bkz:viktor orban)

sürekli kendinden bahseden arkadaş

yediğinizin-içtiğinizin ayrı gitmediği, her bir yediğiniz boku anlattığınız çok yakın bir arkadaşınız bile olsa aradaki ilişkiyi sonlandırmayı düşündürtür insana. son zamanlardaki her buluşmada kibarlık olsun diye "sende ne var ne yok" sorusuna basit bir cevap aldıktan sonra başlayıp, "hadi görüşürüz"e kadar devam eden tek taraflı bir iletişim vardır ortada. ara sıra karşı taraftan şu sorularına cevap bekler o arkadaş: "sence de öyle değil mi?", "iyi demiş miyim?", "dışardan bakınca nasıl duruyor?", "demi?" etcetera etcetera.
bazen kendimi sorguluyorum acaba ben de birilerine karşı böyle davranıyom da fark etmiyom mu diye? genelde insanların bencilliğinden yakınan insanların da bencil olduğu söylenir çünkü. ama yok değilim bence o derece. çoğu kişi de öyle değildir heralde. iletişimde kaldığım insan sayısı o kadar azaldı ki gözüme batıyor böyle şeyler.

müge anlı ile tatlı sert

genelde tatlı sert değil bildiğin hardcore geçen program.

ayı sözlük itiraf

tanıdığım, bildiğim insanlar arasında en boş beleş, işe yaramaz insan olabilirim. ne savunduğum bir şey var, ne bir amacım. genelde insanların bir 'duruşu' vardır. bende o bile yok. olsa olsa 'yatış' vardır. niye böyle, normal bir şey mi, sorunsa çaresi nedir, işsizlik artı depresyonun olağan sonucu mu gibi türlü sorular kafamda 10000 metre yarışındalar. olimpiyat yarışı da değil, diamond league, bir süreklilik arz ediyor yani. mistik bir takım olaylar gelişsin diye bekliyom sanırım. o da bize denk gelir mi, gelse de fark eder miyim? antidepresanları bıraktıktan sonra kafamdaki fay hareketlendi sanırım. resmen kafamın içindekileri akıttım buraya. okurzedelerden özür dilerim. ilk cümleden sonra okumamanız gerekiyordu ya, neyse. otobüs kalkıyor, entry biter.

and then we danced

anlatmak istediğini eveleyip gevelemeden, sağa sola savrulmadan anlatabilmiş film. çok güzel gürcü ezgileri barındırır soundtrack albümünde, tavsiye ederim albümünü. ve bana iki filmi anımsattığını (burada herhangi bir itham yok) söylemeden geçemeyeceğim. bunlar "call me by your name" ve "whiplash".

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

ayı sözlük itiraf

şu son bir kaç haftada olan her şey mi merkür'ün geri basmasının sonucu bilmiyorum. zerrrrrrrrre iyi giden bir şeyim yok. işimden çıktım, bir yıllık ilişkim bitti (az önceki maddeyle ilişkili olmadığını düşünmek istiyorum), bilgisayarım bozuldu, benden pahalı kulaklığım bozuldu. neyin cezasını çekiyorum ya da nasıl bir şeyle sınamıyorum bilmiyorum. yükselen bir ivmeyle dibe gidiyorum. hayırlara vesile olsun.

ayı sözlük check-in servisi

çoğunlukla olduğu gibi @izban

ayı sözlük itiraf

hii bitchezz. bugün 3 buçuk yıllık işimden ayrılmak istediğimi patrona söyleyeceğim. hali hazırda perfomans anksiyeti olan biri olduğum için zaten gergin olacak bu konuşma inanılmaz geriyor. inanır mısınız provasını yaparken boğazım düğümleniyor. anksiyetesi olanlar bilir bok gibi bir şeydir. konuşmak istersin konuşamazsın nefes alamazsın gözlerin yaşarır vs. bu konuda bana verecek tavsiyeniz varsa çok makbule geçer.

aldatan sevgiliye bir şans daha verir miydin

venüs

2000lerin başında kral tv'de dinlediğimi hatırladığım "nari nari neynaaa" şarkısının sahibi 4 kızdan oluşan müzik grubu. klip, şarkı, kostümler hepsi şahane

reiki

muhtemelen hafta sonu ucundan bulaşacağım hede. yakın çevremden (ki biri kardeşim olur) iki kişi bir seneyi aşkındır bu olayın içindeler ve değişimlerini görünce imrendim ne yalan söyleyeyim. belki reiki derdime derman olur inancıyla, arka planda the smiths'den "please, please, please let me get what i want" eşliğinde bir adım atıyorum. olumlu ya da olumsuz belki editlerim. belki de editlemem.

who wants to live forever

ağlatabilitesi yüksek queen şarkısı. bir kıvılcıma bakar. hele bir de bohemian rhapsody'yi yeni izlemişseniz topluluk içinde dinlemeyin derim. sakata gelebilirsiniz. kendime de kızdım baya böyle müthiş bir şarkıyı nasıl şimdiye kadar dinlemedim diye.

nahide ekengil

ah le le yar içeren nakaratlı şarkısı ve bir belediyenin spor aletleri de içeren parkında çektiği klibi hala sırasıyla kulağımdadır ve gözümün önündedir.
ayrıca bu kişinin paralel evrenlerdeki diğer karakterleri olan, gerçek (!) isimlerini unuttuğum, adana'da geçen bir dizide oynayan odalik'e ve renk yorumları yapan, perili cupcake'ci ablaya selamlar olsun.

kızıl erkek

bırak ilişkim olanı, tanıdığım bile bir ikidir 25 yıllık hayatımda. ama bu türe mensup erkeklere olması gerekenden fazla zaafım var.

iğrenç ötesi espriler

ayakkabıcı bi seksüel?
erbil süel
  • /
  • 3

sözlük yazarlarının depresyon nedenleri

beklentilerin(her konuda, içine umut edilenler de girebilir) var olan gerçekliğe uymaması ve bunun benim kendime saygımı etkilemesi benim için =depresyon

göt yalamak

keşke izmirde bunu yapacak bir aktif olsa be sözlük:(

reddedilmek

en kötüsü de reddedildiğini anlayamamak.yedekte dursun lazım olursa kullanırım mı demek istiyor, sadece arkadaş olalım mı demek istiyor anlayamazsınız.bu tür ikilemler de bırakılmışsanız, direk reddedilmiş olarak değerlendirip yolunuza yalnız devam etmeniz ruh sağlığınız açısından en iyisidir.

hornette akrabana rastlamak

hornette ilkokul arkadaşına rastlamak diye bir başlıktan aklıma gelerek paylaşmak istediğim küçük saçma bir olay aslında.
sıradan bir gün yine girip bakarken (bundan 5 ay önce falan) mesajlara baktım cevap vermem gereken üslupta gelen mesajlara cevabımı verdikten sonra bakalım bi kimler gelmiş kimler gitmiş dedi iç sesim bi baktım birisi ile aramda 20 metre gösteriyor dedim kendi kendime oha amk bizim oturduğumuz muhitin 20 metre yakınında ev yoktu( aile apartmanı) neyse ben hemen baktım etrafta kimse varmı yoldan falan geçiyordur belki diye yok in cin top oynuyor. sonra konumumu kapattım hemen 2 saniye falan sürdü o korkuyla,( fotoğraf yüz vardı ama özelde yoksa fotoğraf koymuyorum zaten sürekli ip üstünde olmamak için) sonra şeytan dürttü mesaj at diye bi cesaret attım konuştuk yaşını falan öğrendim, öğrendikten sonra zaten aklıma tek bir isim geliyordu çocuklarının oluşundan yaşından sonra tamamen emin olmak için fotoğraf istedim gizliyim canım gibi bişeyler salladı biraz kahbelik yaptıktan sonra kabul etti fotoğraf attı ben o an bayılacak gibi oldum size yemin ederim zaten yaşından tahmin ediyor olmama rağmen fotoğrafı görünce şok geçirmiştim resmen kaldım 3 dakika kadar öylece,o kişi televizyonda bülent ersoy’u, kerimcan durmaz’ı,fatih ürek’i, cemil ipekçi’yi görünce etmediği hakaret ve küfür kalmayan en sevdiği programa bile çıksa o kişiler kanalı değiştiren öz ve öz amcamdı amk. ve o adi herife de yüzüne söyleyemeyip burda söyleyeceğim bir çift söz var benim yürüyüşümle el kol hareketlerimde dalga geçeceğine önce eşine ve çocuklarına sahip çık ondan sonra bana “adamlık” dersleri vermeye çalış şerefsiz..

seks hayatınızı iki kelime ile anlatın

aşık olunan insanı unutmaya çalışmak

unutamazsında zamanla aklına getirmemeyi öğrenirsin ama yinede aklının bir köşesinde hatırlanmak için hep bekleyip en canın sıkkın olduğu zamanlarda tuz biber ekmek için su yüzüne çıkar.

tinder

kelebekler

çok başarılı bir kara komedi... ülkemizde çok fazla örneği olmayan film bana sorarsanız bu senenin en iyi türk filmlerinden biri

Toplam entry sayısı: 46

izmir'de yaşayan ayı sözlük yazarları

dahil olduğum yazarlar grubu

ayı sözlük itiraf

tam diyorum bu sefer buldum. hem benim için uygun hem o da beni uygun bulduğunu söylüyor. e tamam bu sefer her şey rayına oturacak diyorsun. meğer bazı gerçekler direkt yüze söylenemiyormuş. ama salak değilsek anlıyormuşuz. çok şükür bir hayal kırıklığı daha haneye işlendi. sıradakii...

ayı sözlük yazarlarının burçları

bu kadar balığı bir arada görünce sözlükten soğudum. not:balık -_-

tranz

gorillaz'ın the now now albümünden dikkatleri üstüne çeken şarkı. çok beğendim.

120 battements par minute

bu sene başka sinema kapsamında izlediğim lgbt temalı film. fransız yapımı. daha çok aids ve örgütlenme konularını işlemiş. işin içine aids girince mutlu sonla bitmeyeceğini tahmin etmişsinizdir. ama yine de izlemeye değer diye düşünüyorum.

ayı sözlük itiraf

tanıdığım, bildiğim insanlar arasında en boş beleş, işe yaramaz insan olabilirim. ne savunduğum bir şey var, ne bir amacım. genelde insanların bir 'duruşu' vardır. bende o bile yok. olsa olsa 'yatış' vardır. niye böyle, normal bir şey mi, sorunsa çaresi nedir, işsizlik artı depresyonun olağan sonucu mu gibi türlü sorular kafamda 10000 metre yarışındalar. olimpiyat yarışı da değil, diamond league, bir süreklilik arz ediyor yani. mistik bir takım olaylar gelişsin diye bekliyom sanırım. o da bize denk gelir mi, gelse de fark eder miyim? antidepresanları bıraktıktan sonra kafamdaki fay hareketlendi sanırım. resmen kafamın içindekileri akıttım buraya. okurzedelerden özür dilerim. ilk cümleden sonra okumamanız gerekiyordu ya, neyse. otobüs kalkıyor, entry biter.

ayı sözlük yazarlarının burçları

bu kadar balığı bir arada görünce sözlükten soğudum. not:balık -_-

izlenilesi yabancı diziler

bilimkurgu seviyorsanız -> westworld, black mirror
sherlockvari bir şey olsun diyorsanız -> endeaovur
ingiliz komedisi seviyorsanız-> spaced, it crowd
bunlara ek six feet under var. ama onu izlerseniz psikolojiniz bozulabilir. ağlatır.

nahide ekengil

ah le le yar içeren nakaratlı şarkısı ve bir belediyenin spor aletleri de içeren parkında çektiği klibi hala sırasıyla kulağımdadır ve gözümün önündedir.
ayrıca bu kişinin paralel evrenlerdeki diğer karakterleri olan, gerçek (!) isimlerini unuttuğum, adana'da geçen bir dizide oynayan odalik'e ve renk yorumları yapan, perili cupcake'ci ablaya selamlar olsun.

ayı sözlük itiraf

hii bitchezz. bugün 3 buçuk yıllık işimden ayrılmak istediğimi patrona söyleyeceğim. hali hazırda perfomans anksiyeti olan biri olduğum için zaten gergin olacak bu konuşma inanılmaz geriyor. inanır mısınız provasını yaparken boğazım düğümleniyor. anksiyetesi olanlar bilir bok gibi bir şeydir. konuşmak istersin konuşamazsın nefes alamazsın gözlerin yaşarır vs. bu konuda bana verecek tavsiyeniz varsa çok makbule geçer.
Henüz takip ettiği biri yok.