hepsi

en azından bir lezbiyen barındırmasını umduğum, ergenlerin ve çocukların pek sevdiği üç kızdan oluşan grupçuk. bir tanesi pek bir butch sanki.
4 kişi ile yola başlayan aralarında yaşadıkları sorunlar yüzünden grubun ses yönünden her şeyi olan gülçin'in ayrılmasıyla popülaritesini yitiren bayan müzik grubu.
ayrıca tüm, bütün manasına gelen kelimedir.
sınavlarda şıklara yerleştirilen bir seçenektir.

tersi için ; (bkz: hiçbiri)
türkiye'nin ilk kız müzik grubu sayılırlar. üyelerinin hepsi bale bölümünden mezun olmuşlardır. bu sebepten kliplerinde o zamanlara göre oldukça farklı dans etmektedir, ki böylece oldukça ilgi çekip özellikle küçük, genç kızların favorileri olmuşlardır. ağza yapışan birçok şarkı yapmışlardır ayrıca zamanında. 2009 senesinde gruptaki "ses" olayının başı olan gülçin gruptan ayrılmıştır ve grup dağılmasa da görünürlüğünü kaybetmiştir. ayrıca, bi dönem atv'de kendilerinin oynadığı hepsi isimli dizileri yayınlanmıştır.

yalan :

aşk sakızı :

tempo :

yeter :
yerli spice girls'ümüz. olmaz oğlan ile ilk çıktıklarında bayağı farklı, böyle seküler gelmişti. akılda kalan şarkıları var aslında. spotify'da denk geldi, iki gündür çoluk çocuk "aşk sakızı mısın" modundayız.
dağılmasına spice girls, destiny's child gibi bilimum gruplara üzüldüğüm kadar çok üzülmüştüm.
türkiyenin ilk kız grubu değil sanırım
çıtır kızlar diye bir grup vardı "iyi kızlar cenneteğeğeğ kötü kızlar heryere çıtır kızlar nereye nerlere göderleğr" diye bir replik kalmış aklımda
gerizekalı bulduğum bir grup
geçenlerde twitter'da hepsi barışmış diye söylentileri vardı.
yalan yok beğendiğim bir gruptu. tekrar bir araya gelip albüm çıkarsalar bütün şarkıları dinleyeceğime ve listelerde en üstlere çıkacaklarından da eminim. dizilerini bile izlemiştim zamanında. hepsi 1 miydi neydi.