hepsi

en azından bir lezbiyen barındırmasını umduğum, ergenlerin ve çocukların pek sevdiği üç kızdan oluşan grupçuk. bir tanesi pek bir butch sanki.
4 kişi ile yola başlayan aralarında yaşadıkları sorunlar yüzünden grubun ses yönünden her şeyi olan gülçin'in ayrılmasıyla popülaritesini yitiren bayan müzik grubu.
ayrıca tüm, bütün manasına gelen kelimedir.
sınavlarda şıklara yerleştirilen bir seçenektir.

tersi için ; (bkz: hiçbiri)
türkiye'nin ilk kız müzik grubu sayılırlar. üyelerinin hepsi bale bölümünden mezun olmuşlardır. bu sebepten kliplerinde o zamanlara göre oldukça farklı dans etmektedir, ki böylece oldukça ilgi çekip özellikle küçük, genç kızların favorileri olmuşlardır. ağza yapışan birçok şarkı yapmışlardır ayrıca zamanında. 2009 senesinde gruptaki "ses" olayının başı olan gülçin gruptan ayrılmıştır ve grup dağılmasa da görünürlüğünü kaybetmiştir. ayrıca, bi dönem atv'de kendilerinin oynadığı hepsi isimli dizileri yayınlanmıştır.

yalan :

aşk sakızı :

tempo :

yeter :
ergen kızlardan prim kazmak için kendileri gibi olmadıkları, doğal davranamadıkları için dağılan grup. zaten menajerleri kzlardan birinin annesi miydi neydi? çok severim, hepsi çok iyi insanlara benziyorlar ama grup olamadılar işte. bi girls aloud falan hak getire. çünkü rollere bürünüyordular. mesela gülçin pembe, feminen taraftı. eren yeşil, doğasever taraftı. yasemin mor, çılgın ama çocuksu taraftı. cemre mavi, maskülen taraftı. hatta ve hatta gülçinin burcu akrep, eren boğa, cemre kova, ama yasemin, gerçekte cemre gibi kova olmasına rağmen başak olarak tanıtılmıştı çünkü dört yapraklı yoncanın dördüncü yaprağı olmalıydı. kızlar kendilerini winx çizgi filminin karakterleriyle özdeşleştirdiler falan. gülçin stella oldu, eren fiona, cemre musa, yasemin bloom. tutunamadılar neticede. ama şu an gülçinin sesini solo yine dinlerim. yasemin de kendi sesiyle diğerlerine fark atar. ama düşman düşman takılmaları hoş olmuyor. anılarımızı zedeliyorlar neticede...