sevilmemeyi zerafetle kabullenmek

sevilmek icin cok cirkinim
whatsapp çıktı çıkalı daha ötesini kolay kolay göremediğim için sevilip sevilmediğimi de anlayamıyorum.emojiler üzerinden karakter tahlili yapıp bilet keser olduk.en azından iş beğenip beğenmeme noktasına gelemediği için çirkefleşmeye de gerek kalmıyor.
ben kabulleneli baya oldu ya taa fi tarihinde kabullendim böyle iyi valla.
iki seçenekten mantıklı olanıdır. ya bu durumu kabullenip el mahkum oturur hayallerinle yaşarsın. ya da üstüne tüner pisleşir siktiri yer engellenir oturursun götünün üstüne. sonuçta hepimiz aklı başında insanlarız olmuyorsa zorlamayacaksın. olacaksa da olur zaten böyle şeyler. kimsenin bunu sevesin var mı diye soran kalbi beyni olduğunu zannetmiyorum.
olgunluktur.. gerçekten değer veriyorsa arkadaş kalmayı becerebilir sanırım. herkes herkesi sevemeyebiliyor. zor bir süreç. yeni flörtlerle unutulmalı bence...
sevmediğim biri böyle davransa geri severim sanırım. aklımda kalır sevgisi. büyüyebilir içimde.
seni her seveni sen sevemiyorsun, her sevdiğin de seni sevemiyor. hayatın insanlara attığı en acı tokatlardan biri, kabullenmekten başka çare yok.
yapmayayı becerebildiğim davranışlardan birisi. ha bunu "en başından beridir sevilmemiş olmayı kabullenebilme" olarak yorumlayacaksak kaç ay geçmesine rağmen hazmedemediğimdir.