müge anlı ile tatlı sert

ben bu kadar cahil, farkındalığı düşük insanlarla bezeli bir program daha görmedim. konukları demiyorum bizzat müge anlı ve ekibi.

ayrıca müge egonu ne kadar yükseltmişlerse tüm çalışanlara rahatça mobbing uygulayıp, bilmediğin konularda fütursuzca ve cahilce konuşabiliyorsun. okumak cehalet alır derler de 7 okul sana hiçbir şey katmamış.

dolandırılan kim varsa 10da 8i din kullanılarak kandırılmış; bunların da 10da 8i yine dinci diyeceğimiz tipler. hep dinciler var programda maşallah akıyor! keşke chp diretseydi ezanın türkçe okunmasında, belki bu gerizekalı cahil cühela kesimi biraz daha kapalı olurdu dini kullananlara karşı.
genelde tatlı sert değil bildiğin hardcore geçen program.
the best of ma tatlısert listesine 2018’deki hemşire handan kaya olayını da top 3’ten sokarım! bir araştırın, palu family’yi aratmaz...
sezai harman cinayetinde zehirleme olduğunu iddia eden tüm yakınları "suça yardım ve yataklık"tan yargılanmalı. adam kaç kere demiş zehirlendim diye tüm aile de biliyor ama adamı kurtarmıyorlar çünkü adam umurlarında değil. ne zaman kadın paraları başka erkeklerle yiyor o zaman akıllarına geliyor adamın zehirlendiği.

ayrıca müge anlı'nın neden her şeyi çözdüğü de çok açık. bu programa çıkmayan kimsenin suç duyurusu umursanmıyor. ne güzel valla kadın oğlundan haber alamıyor kaç defa kayıp başvurusu yapıyor ama müge'ye geldiğinde öğrenebiliyor hapse girdiğini.

ne güzel ya. bu programa çıkmazsak vatandaş olarak hiç ama hiç önemli değiliz. "programımız ihbar kabul edildi" hergün muhakkak bu söz geçiyor ne yazık ki! erzincan'da adam kayboluyor aile programa çıkınca şehirde geniş çaplı arama başlatılıyor.

sonra gerizekalılar çıkıp sağ olsun müge anlı buldu. tabii ki tvde yayınlanması ayrı bir güç katıyor gerçekten her yerde insanlar daha dikkatli hareket ediyor ama onun haricinde de ülkede büyük bir açığın da göstergesi yukarda bahsettiğim konular.
valla izlemiyorum. vaktim yok. vaktim olsa da izleyecek bir sürü daha iyi alternatif var. ama insanların ilgisini çekiyor ki program yapıyorlar.