homoseksiyonist

Durum: 46 - 8 - 0 - 0 - 02.10.2018 13:13

Puan: 596 - Sözlük Kezbanı

2 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

0
  • /
  • 3

yemedim yedirdim giymedim giydirdim diyen ebeveyn

canım anneciğimin yaptığı ama hiçbir zaman söylemediği bir cümle. zira kendisi nasıl istiyorsan öyle yaşa bn yaşayamadım deyip beni bir yandan mutlu ederken bir yandan da onun yaşamaması beni üzüyor

bu kalp seni unutur mu

bu kalp seni unutmaz belki başka başka bedenlerde arar bu kalp sende bulduğunu ama yine aynı kalp bulamaz kimsede sende bulduğunu

dünya hassas kalpler için bir cehennemdir

hassas kalpliyim acı çekiyorum mutluluğu bulmak ne kadar zor olabilir diye her gün soruyorum kendime her gün bir önceki günden daha zor olduğuna kanaat getiriyorum, yaşım küçük ilerde olur muyum bilemem ama önümüzdeki 1-2 yıl kesinlikle mutlu olamayacağım.

cinsel hayatınızı bir şarkı ile anlatın

hadi yüreğim ha gayret hele sıkı dur hele sabret başını eğme dik tut bu bi rüyaydı farzet hadi hadi yüreğim ha gayret
sertab erener-rüya

bel çevresindeki yağlar

varmı yokmu bilmediğim ama vücudumun hiç sıkı olmadığını bildiğim için illaki yürürken sallanıyordur ;-)

bir babanın yapabileceği en büyük şerefsizlik

en büyük şerefsizlik diye bir şey yoktur benim babamda bana karşı yapacağı her şeyi özenle seçip nasıl bi öncekinden daha iyi bir şerefsizlik yaparım diye düşünüyor sanırım

türk erkeklerinin yüzde kırkının gay olması

belki bana yazmadın ama ben yine de söylemek istiyorum yönelim doğuştan gelir,yokluk sonradan var olur o kadar çok yokluktan bizlerle birlikte olmak isteyen sözde “erkek” var ki ben bundan bahsettim ;)

türk erkeklerinin yüzde kırkının gay olması

bana soracak olursan 40 az kalır.
kendini eşcinsel olarak tanımlayan 40 tır belkide ama aslında eşcinsel olan 80 hatta 90 ları geçmektedir bence

bayan youtube yorumları

eşcinsel rolünde izlemek istediğiniz oyuncular

can yaman kesinlikle. asla oynamam gibi bir iddiada bulunmuş belki bu düşüncem adice gelebilir ama piyasadan düşüp önüne gelen tek rolün o olmasını ve tekrar parlaması için tek umudun o rol olmasını veee kabul etmek zorunda olmasını isterdim.(sadece bir temenni çünkü açıklamasındaki yargılar beni o kadar rahatsız etti ki)

tanış buluş sev seviş ayrıl

hiç sevmediğim ve yapmadığım eylem kandırılma konusunda bir kez yaşadığım deneyim dışında tabi

sözlükçülerin bildiği veya öğrenmek istediği diller

rusça hep konuşmak istemiştim ya meraklısıyımda ama bide fransızca böyle gırtlaktan konuşuyorlar falan çok hoş ;)

eşcinsellerde görülen kişilik bozuklukları

tatmin olamama
ne yaparsam yapayım ünlü bir şarkıcı bile olsam konser sırasında herkes bana hayran bi şekilde şarkılarıma eşlik ederken bile içimde hep bir bana şimdi neler diyolar ipne top gibi hakaretler düşünüp dururum ve hiçbir şeyden tatmin olamam böylesi büyüleyici bir anda bile bunu düşünürüm. tıptaki adı nedir bilmiyorum ama bu sadece bir tanesi ;((

sözlükteki yakışıklılar

çevrem tarafından yakışıklı tabiri ile ne kadar karşılaşsamda kendimi hiç sevmiyorum ve çirkin görüyorum. çünkü istediğim bedende değilim istediğim ruhla;(

alttaki yazara soracaklarım var

aslında yetenek de bir şans değil midir? yetenekli olabilmek ya da doğabilmek için şanslı olmamız lazım sonuçta herkes yetenekli doğsaydı yetenek diye bir kavram olmazdı ve şans diye de bir kavram olmazdı yani yetenek ve şans bir arada olmadıktan sonra ikisininde bir boka yaradığını düşünmüyorum.


-eğer şu anki düşüncelerinle yeniden doğma şansın olsaydı bu baskıyı göreceğini bilerek yine homoseksüel olmayı mı yoksa heteroseksüel olmayı mı isterdin?

hornette akrabana rastlamak

hornette ilkokul arkadaşına rastlamak diye bir başlıktan aklıma gelerek paylaşmak istediğim küçük saçma bir olay aslında.
sıradan bir gün yine girip bakarken (bundan 5 ay önce falan) mesajlara baktım cevap vermem gereken üslupta gelen mesajlara cevabımı verdikten sonra bakalım bi kimler gelmiş kimler gitmiş dedi iç sesim bi baktım birisi ile aramda 20 metre gösteriyor dedim kendi kendime oha amk bizim oturduğumuz muhitin 20 metre yakınında ev yoktu( aile apartmanı) neyse ben hemen baktım etrafta kimse varmı yoldan falan geçiyordur belki diye yok in cin top oynuyor. sonra konumumu kapattım hemen 2 saniye falan sürdü o korkuyla,( fotoğraf yüz vardı ama özelde yoksa fotoğraf koymuyorum zaten sürekli ip üstünde olmamak için) sonra şeytan dürttü mesaj at diye bi cesaret attım konuştuk yaşını falan öğrendim, öğrendikten sonra zaten aklıma tek bir isim geliyordu çocuklarının oluşundan yaşından sonra tamamen emin olmak için fotoğraf istedim gizliyim canım gibi bişeyler salladı biraz kahbelik yaptıktan sonra kabul etti fotoğraf attı ben o an bayılacak gibi oldum size yemin ederim zaten yaşından tahmin ediyor olmama rağmen fotoğrafı görünce şok geçirmiştim resmen kaldım 3 dakika kadar öylece,o kişi televizyonda bülent ersoy’u, kerimcan durmaz’ı,fatih ürek’i, cemil ipekçi’yi görünce etmediği hakaret ve küfür kalmayan en sevdiği programa bile çıksa o kişiler kanalı değiştiren öz ve öz amcamdı amk. ve o adi herife de yüzüne söyleyemeyip burda söyleyeceğim bir çift söz var benim yürüyüşümle el kol hareketlerimde dalga geçeceğine önce eşine ve çocuklarına sahip çık ondan sonra bana “adamlık” dersleri vermeye çalış şerefsiz..

aldatılmak

burda herkesin en az bir kez başına geldiğini düşündüğüm olay. aldatılmak tamam başka birisiyle de olabilir bu aldatmanın zirvesidir. ancak bana göre aldatmanın çeşitleri vardır yalan ve dereceleri gibi kandırmak gibi duygularla oynamak gibi belki başkasıyla aldatsa bu kadar koymaz. duygularla oynandığı her şeyin 4 harften ibaret olduğu ama sadece o 4 harf için yapılmıştır sana iyi gelen her şey. sonuç olarak kullanılmışsındır ve bitmiştir..
(karşılıklı bir şey ama yalan duygular ortaya koyarak seni elde ettikten sonra oyalaması kullanmaktan başka bir şey değildir.)

hoşlanılan erkeğin beni farketmesi için yapılması gerekenler

şimdiye kadar sadece bir kere gay olup olmadığını bilmediğim bir kişiyle konuştum biseksüel çıktı hoşlanıyordum ama sonra hoşlanmamaya başladım neden acabaa :(

sevişirken ezana yakalanmak

bilmiyorum neler yapılır ya da ne gibi bir diyalog geçer o an partnerler arasında ama benim naçizane görüşürüm devam etmekten yanadır:))

nedense bu konu hakkında garip şeyler görebilecekmişim gibime geeliyooor;))))

hetero rolü oynar mısın

bi dönem oynamak için yırtındığım ama bi boka yaramadığını anladım el kol hareketimi yürüyüşümü bakışlarımı değiştiremezmişim ya da başka biriymiş gibi kullanamazmışım ve 2 yıl önce taktik yapmaya çalışırken merdivenlere düşüp takılmam da artık beni ben olarak kabul etsinler en azından nefret cinayetine kurban giderim kendi kendimi, ruhumu acı çektirerek ölüme hapsedemem dedikten sonra. vazgeçtiğim ve en azından azımsanmayacak kadar insan beni kabul etmişti(4/10)
  • /
  • 3

islam'da eşcinsellik

günah mıdır değil midir bilmiyorum ama islamın şartlarından birisi olmadığına eminim. yani islam için olmazsa olmaz değildir.

sahabelerden birisi bir gün hz. muhhamed (sav)'e cennete girmek için ne yapması gerektiğini sorar.
hz. muhammed (sav) cevap olarak islamın beş şartını söyler ve bunlardan çıkmamasını tembihler. islamın beş şartı neydi?

1.şehadet getirmek
2.namaz kılmak
3.zekat vermek
4.oruç tutmak
5.hac'ca gitmek

allah'a karşı temel görevlerimizi yerine getirmemiz için eşcinsellik bir engel değildir. şüphesiz bunda da bir ibret vardır.

not: eksi oy veren, yazdığımın neresi yanlışta eksi verdin. gerçeklere gelemiyorsan o ayrı.

ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası

başlığı görüp ayı sözlük yazarları kendi fotolarını mı atacak acep diye düşünürken okudum aydınlandım evet yazarlar da kampanyaya dahil. zamanında bir yazar buraya sikini ve götünü attığı için bir kısım yazarlardan anlamsız linç yemişti. canı ufak süprizler yapıp ifşa çekiyorsa kime ne bundan.

yönetim olarak yapılan açıklamayı aynen tekrarlıyorum: "burası +18 bir sözlük lütfen nude atanları linçlemeyelim."

evet kendi erotik fotolarımı atmayı çok isterdim ancak sosyal mecralarda iç organlarıma kadar paylaştığım için gizemli erotik bir yanım kalmadı. pazara düşen ucuzlarcağğ fotolarımla burayı kirletmek istemem. sizler paylaşın biz beyenelim beybiler namnamham ^^

edit: dm"den gelen talepler üzerine 2 adet fotomu ekliyorum hadi bismillah.

http://i63.tinypic.com/atvokg.jpg

http://i67.tinypic.com/2e194qr.jpg

eski sevgiliyle fuck buddy olmak

sevgi kalmayan ilişkinin bir sonraki adımı. yeni birini bulmak, güvenmek, alışmak zor bir süreç olabiliyor. tanıdık, güvenilir bir bedenle fiziksel kimya uyuşuyorsa seks yapmaya devam etmektir.

ayı sözlükte takılırken yakalanmak

hornette yakalanmaktan iyidir

sevişirken ezana yakalanmak

bütün azgınlığı sonlandırır, zevk mevk kalmaz. sevişmeyi kesip, mekanı terk etmek ve evlere dağılmak en makulüdür.

sevişirken ezana yakalanmak

ben sevişirken bizde devam etmiştik, iki defa mı ne ezana denk geldik devam yani ama insan bir düşünmüyor değil. garip gelmişti bana , o an şöyle düşünmüştüm , millet namaz kılıyor kuran okuyor ben burada bir erkekle sevişiyorum.

ama şöylede bir durum var , bu toplum tarafından bizi etkileyen bir şey yani bir ülkenin dini nasıl oluyorsa ve sizinde dininiz neyse etkileniyorsunuz

öyle işte :=)

sevişirken ezana yakalanmak

güreşir gibi sevişmenin sonucunda sıcak bastığı için su molası olarak değerlendirilebilir.

hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

hâlâ eşcinsel erkeklerin içinde kadın kimliğinin var olduğunu sanan tiplerin olduğunu gösteren başlık. senin içinde saklı bir kadın varsa bu sana özgü, bütün eşcinsel erkekleri genellemek zorunda değilsin. erkekten hoşlanıyorsa, kadın gibi hissetmek zorundaymış, bak hele. böyle saçma bir argüman olabilir mi? ne kadar yanlış anlıyor ve etrafa ne kadar yanlış tanıtıyorsunuz eşcinselliği. sayenizde millet bizi kadın olmak isteyen ve erkek kimliğinde bocalayan tipler sanıyor. sen feminensin diye herkes feminen olmak zorunda değil. eşcinsel bir erkeksem de kadın kılığındaki birinden hoşlanacak halim yok. adı üstünde bunun, kendi cinsimden, erkeklerden hoşlanıyorum. erkeksi diye uydurma bir kelime de çıkarttınız. erkeksi yoktur, erkek vardır. ne kimlik karmaşasıymış arkadaş. maçosu, kıllısı, tüylüsü çok mu önemli, erkek olsun yeter. kadınsı erkeklerin alıcıları da var, yani niye şikayet ediyorsunuz ki. hornette takılan mahalle delikanlıları hetero abiler fellik fellik kadınsı erkek arıyor. ben de gay bir erkek olarak erkek arıyorum. erkekten hoşlanmak sadece kadınlara özgü bir şey değil, bu kadar sığ olmayın. daha içinde bulunduğunuz durumun farkında değilsiniz. toplumun etiketlerini kendiniz de kendiniz için kullanıyorsunuz.

ekleme: şuna bak, pasif eşcinselliği ibnelik olarak gören, kendini bir erkeğe pasif etmenin kadınsı bir şey olduğunu vurgulayarak pasifliği aşağılamaya çalışan sözde eşcinseller de var. ne kadar komik. topluma ne kadar da uyum sağlamışsınız. insanların altta ya da üstte olmasına bakarak kendi kafanıza göre onlara cinsel kimlik mi dağıtıyorsunuz. erkeğin penisinin boyunu merak ediyorsa, onu içine alıyorsa, zaten kadın oluyormuş, ibne oluyormuş. böyle yorumlar var resmen bu başlık altında. bunlar gizli homofobik bence. pasif de olsa aktif de olsa eşcinsel bir erkek kendini kadın gibi hissetmiyorsa, cinsel ilişkideki rolüne bakarak onu kadınsı diye yaftalayamazsınız. bu resmen homofobiklik. erkek adam erkekle yatar yeğen. hiçbir eşcinsel feminen değildir, feminenleri de eşcinsel olarak göremiyorum. erkek kimliğindeyim, bundan memnunum, pasif oluyorsam da erkekliğimden bir şey kaybetmiyorum. bu işler sizin sandığınız gibi sığ işler değil. resmen toplumdaki genel kanıya dayanarak yorum yapıyorsunuz.

Toplam entry sayısı: 46

hornette akrabana rastlamak

hornette ilkokul arkadaşına rastlamak diye bir başlıktan aklıma gelerek paylaşmak istediğim küçük saçma bir olay aslında.
sıradan bir gün yine girip bakarken (bundan 5 ay önce falan) mesajlara baktım cevap vermem gereken üslupta gelen mesajlara cevabımı verdikten sonra bakalım bi kimler gelmiş kimler gitmiş dedi iç sesim bi baktım birisi ile aramda 20 metre gösteriyor dedim kendi kendime oha amk bizim oturduğumuz muhitin 20 metre yakınında ev yoktu( aile apartmanı) neyse ben hemen baktım etrafta kimse varmı yoldan falan geçiyordur belki diye yok in cin top oynuyor. sonra konumumu kapattım hemen 2 saniye falan sürdü o korkuyla,( fotoğraf yüz vardı ama özelde yoksa fotoğraf koymuyorum zaten sürekli ip üstünde olmamak için) sonra şeytan dürttü mesaj at diye bi cesaret attım konuştuk yaşını falan öğrendim, öğrendikten sonra zaten aklıma tek bir isim geliyordu çocuklarının oluşundan yaşından sonra tamamen emin olmak için fotoğraf istedim gizliyim canım gibi bişeyler salladı biraz kahbelik yaptıktan sonra kabul etti fotoğraf attı ben o an bayılacak gibi oldum size yemin ederim zaten yaşından tahmin ediyor olmama rağmen fotoğrafı görünce şok geçirmiştim resmen kaldım 3 dakika kadar öylece,o kişi televizyonda bülent ersoy’u, kerimcan durmaz’ı,fatih ürek’i, cemil ipekçi’yi görünce etmediği hakaret ve küfür kalmayan en sevdiği programa bile çıksa o kişiler kanalı değiştiren öz ve öz amcamdı amk. ve o adi herife de yüzüne söyleyemeyip burda söyleyeceğim bir çift söz var benim yürüyüşümle el kol hareketlerimde dalga geçeceğine önce eşine ve çocuklarına sahip çık ondan sonra bana “adamlık” dersleri vermeye çalış şerefsiz..

sevişirken ezana yakalanmak

bilmiyorum neler yapılır ya da ne gibi bir diyalog geçer o an partnerler arasında ama benim naçizane görüşürüm devam etmekten yanadır:))

nedense bu konu hakkında garip şeyler görebilecekmişim gibime geeliyooor;))))

trans cinayetleri

internette translar konuşma yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam biraz eski bi kayıt
bi trans kadın öldürülmüş ve öldüren kişi ters ilişki teklif etti erkeklik gururuma yediremedim pişmanım diyerek yırtmış ve o sırada annesi ağlayarak benim kızım ameliyat olmuştu demiş ne kadar yürek sızlatan bir olay değil mi o kişiliksize sormadı mı oradaki adalet görevlileri oğlum madem erkekliğine bu kadar düşkünsün trans kadınla ne konuşuyorsun diye adalet ya işte :)) neyse bu konuda çok doluyum bu sadece bir tanesi son mu asla değil belki bir gün benim de bir haberimi alır burada bir başlık açılır (olmaması dileğiyle) üzgünüm.

bir babanın yapabileceği en büyük şerefsizlik

en büyük şerefsizlik diye bir şey yoktur benim babamda bana karşı yapacağı her şeyi özenle seçip nasıl bi öncekinden daha iyi bir şerefsizlik yaparım diye düşünüyor sanırım

insan ne olmadan yaşayamaz

bundan 3-4 ay önce olsaydı yaşla da ilgili belki ama ben aile derdim çünkü aile her zaman yanınızda gibi düşündürür ama son yaşadıklarım evi terk etmem garip bi şekilde ailesiz yaşanabileceğini öğrendim hatta şu an umudum da yok belkide insan her koşulda yaşar bi şekilde ama kendine saygı duyduğu sürece

istanbul'da olup sevişmeyen erkek

amaç sevişme olursa bulunmaz bence amaç;
saygı duyup değer verdiğini belli etmekte her kesim için:))(bana bunları yapmadılar ama ben yinede vurdurdum)

memleketinde efendice takılan gayin istanbul'a gelince amı götü dağıtması

üniversite için istanbul düşünen birisi olarak dağıtmak olmadığını düşünüyorum şimdiye kadar yaşadığım çevrede aile baskısı,toplum baskısı yürürken arkandan laf atan kekolar, yolda sesini çıkarmayıp anlımda fahişe yazıyormuşcasına karanlık bi sokakta ilişki teklif edilmesinden sıkılmış biriyim tabi ki bu baskı türkiye’nin her yerinde vardır mutlaka ama şimdi erzurum’la istanbul’u kıyaslayamayız istanbul türkiye de en rahat edebileceğimiz yer diye düşünüyorum dağıtmak denince de bana göre kişiden kişiye değişir hayalleri vardır yapmak isteyip yapamadığı şehri yüzünden etrafı yüzünden, içindekileri çıkarır kimi dağıtır kimi çılgınlaşıp gösterip elletmez(ben) ;)

bir babanın yapabileceği en büyük şerefsizlik

en büyük şerefsizlik diye bir şey yoktur benim babamda bana karşı yapacağı her şeyi özenle seçip nasıl bi öncekinden daha iyi bir şerefsizlik yaparım diye düşünüyor sanırım

trans cinayetleri

internette translar konuşma yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam biraz eski bi kayıt
bi trans kadın öldürülmüş ve öldüren kişi ters ilişki teklif etti erkeklik gururuma yediremedim pişmanım diyerek yırtmış ve o sırada annesi ağlayarak benim kızım ameliyat olmuştu demiş ne kadar yürek sızlatan bir olay değil mi o kişiliksize sormadı mı oradaki adalet görevlileri oğlum madem erkekliğine bu kadar düşkünsün trans kadınla ne konuşuyorsun diye adalet ya işte :)) neyse bu konuda çok doluyum bu sadece bir tanesi son mu asla değil belki bir gün benim de bir haberimi alır burada bir başlık açılır (olmaması dileğiyle) üzgünüm.

akran zorbalığı

ilkokul 3 ten itibaren top damgası ile 8. sınıfa kadar gelmiş ergenlik ve diğerlerinin de (aşağılayıcı tavır içindeki insanların) büyümesiyle işin boyutu şiddete okul tuvaletlerinde taciz boyutlarına ulaşmış okul yönetiminin de homofobisini zirvelerde yaşayan bir insan olduğunu göz önünde bulundurursak psikolojik olarak rezil çirkin ama diğer sosyal her alanda başarılara ismimi yazmış birisiyim buna rağmen unutamadığım ve hala bedenimde hissettiğim onlarca yumruk tekme darbesi beni her ne kadar mutlu gibi görünsem de gece yarısından sonra gözlerimi kapattığım an neden???? diye sabahlara kadar uyuyamama sebep olmuştur bu zorbalık,halbuki feminenliği zirvede yaşayan birisi olmadığımı düşünüyorum sadece lise okuduğum şehir(ler) çok büyük olmadığı için bitik bir okul hayatı yaşamama ve derslerde odaklanma zorlukları yaşayıp başarısız olmama hatta bir dönem herkes bana mı bakıyor dalga mı geçiyorlar yine aynı şeyleri mi yaşayacağım diye dersler teneffüsler dahil kafamı sıraya gömüp okul çıkışına kadar kafamı kaldırmadığm iğrenç bir dönemdi .
Henüz takip eden biri yok.