anal bölge için doktora gitmek

hayatımda 1 kez anal ilişki yaşadım oda 4 ay önceydi şu an öyle bir durumum yokta merak ediyorum acaba doktora gittiğim zaman anal bölge ile ilgili bakınca ilişki yaşandığını anlar mı acaba ??
anlarsa anlasın yaa. senin hayatın. doktoru ne ilgilendirir.
gayet normaldir. iki doktora gösterdim totomu zamanında. ha bir de hemşire gördü. hatta biri direkt kolonoskopi denen olayla bekaretimi almıştı. ahh ah, haşin boru seni hiç unutmuyorum haha.

tıpta gerçekten de ayıp yok. önemli sıkıntılar bunlar arkadaşlar. sağlığınızı önemseyin. doktor size “anal seks yaptın mı” derse de yaptıysanız bunu da söyleyin. tabi bunun için yöneliminizle ve rolünüzle barışık olmanız lazım.

adamlar hergün göt, pipi görüyorular. senin götün umurlarında bile değil anlayacağın.
anlayabilir. ama anal bölgedeki her sorunu gayler yaşamıyor. anal fissür vs. sadece gaylerde gözükmüyor. bundan ben de çekinmiştim.

böyle bir olay vardı. eşcinsel birini aşağılamıştı doktor. beni aşağılarsa cevabını alır tabii. bu zihniyet bazı doktorlarda var. eşcinsel olduğumu anladı diye utanacak değilim. görevini yapacak işte. gay olduğunuzun anlaşılma ihtimali neden bu kadar korkutuyor sizi? kendinizle barışın bence.