murat övüç

instagram'ın en mutlu insanı.
bu adamın elbiselerine bir tek ben mi hastayım? şanellerce.
neşeli ve iyi kalpli bir insan seviyorum
sabah sabah koskoca iki erkek babası koordinatörüm bana murat övüç'ün hikayelerini atıyor. günaydın diyerekten. dalga mı geçiyor gerçekten seviyor da mı gönderiyor anlayabilmiş değilim. ama insanı mutlu eden, gülümseten bazen yuhh dedirten bi' adam. yolu açık olsun. ne diyelim?
yanıııık videoları aklıma geliyor ha bide elbiseleri ve topuklu ayakkabıları abi nasıl giyiyor ve gittiği yerde insanlar nasıl kabul gösteriyor bazen anlayamıyorum ama adam zeki nereden ne konuşacağını kime nasıl davranacağını iyi biliyor bence
son zamanlarda iyice mübarek ağzını bozmuştur her şeye küfürle karşılık veriyor ve hep bel altı espri yapıyor. bide gözlerine nasıl bi lens takıyorsa storylerinde full parlıyor gözleri ceylan gözü gibi..
kirpikleri günden güne uzamaktadır. hangi maskarayı kullanıyorsa paylaşmalıdır ki biz de kullanalım.
fazla avam geliyor bana.
insanları dini ve milli duygularla sömüren bir vasıfsız.
cinsel içerikli esprilerinin altındaki amacı sezemiyorum. komik değil.
homofobik,transfobik olmasına değinmek bile istemiyorum.
sürekli ahlak dersleri verip, birilerine özelden penis boyu soruyor olması ikiyüzlülüğünün de büyük bir kanıtı. yani eleştirdiğim şey penis boyu sorması değil elbette.
altın varaklı eşyalarına bol bol kusuyorum.
birkaç gün önce hikayesine denk geldim.
bir futbolcunun yazdığını iddia edip onun sıkıntısını dile getirirken “toplara vur yavrucum her türlü topa vurursun sen” tarzı bir cümle kurup kahkahalar patlatması midemi bulandırdı.
değişik bir arkadaş.
esprisinin veya taklidinin yapıldığı ortamdan hızla uzaklaşıyorum.
irrite edici. eleştirdiği insanlara varoş kesim diyebiliyor. sen ne kesimsin? homofobik eşcinsel evet
gündüz birinin kocasını parti yapıyor diye linçletmiş ama aynı günün gecesinde oğlu 4-5 arkadaş buluşup boğazda doğum günü kutlamış. ne diyelim biraz akıl.
siyasal islamin islamsal gay versiyonu.
dünya sikime minare götüme modu.
sevmiyorum
sevmeyeceğim.
ucuz bir insan. mide bulandırıyor.
sosyal medyadan sırf bu yaratıklar yüzünden tiksiniyorum takip etmesen de karşına çıkıyor.
üzgünüm ama hayatımda gördüğüm en avam insan. hareketleri, konuşmaları ve tavırlarından ucuzluk akıyor. ayrıca 3 lafından 2sinin yalan olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam. gerçi kanıtlarım lan. nur yerlitaş ile olan olayını ve kendine yalandan çiçek gönderme olayını googlelayıp bulabilirsiniz.
ülkücü ağır abiye özür dilettiren şahıs.

19 yaşında bir erkeğin babası.

ayrıca (bkz:nekşflikş)
translar hakkında çok iyi yaşıyorlar, hiçbir sorun yok, bana niye bir şey demiyorlar vb cümleler kurup ortada boş boş gezen, yaptığı işleri göze sokup konuşan bir şahıs. sevmiyorum.
polislerin kendisine iğrençsin dediğini iddia ettiği homo.

https://twitter.com/nurhancetinkaya/stat...

kendisi daha önce bütün ermeniler'e pisliksiniz demişti.

https://twitter.com/nurhancetinkaya/stat...
kendisi tıpkı sözlükte "benim de eşcinsel arkadaşlarım var" dedikten sonra işine gelmeyenlere "homo" diyenler gibi, "benim de ermeni arkadaşlarım var" dedikten sonra ırkçılığını kusmuştur.

malum hayat kurtarıcısı şovunu yapanların ermenilere hakaretlerine ses çıkartmayan nasıl olduysa kendi çapında para kazanan bir eşcinseli hedef göstermektedir. neden, çünkü murat övüç bir "homo"dur.

normaldir bu ülke şartlarında.
aşırı itici bir adam yalakalık yapmakta madalya almıştır.
  • /
  • 2