murat övüç

yardımlarını samimi bulmadığım kişi.
kendisinfden hazetmiyorum. kapısına gelip zor durumda olduğunu belirten kişinin bile videosaunu çekip paylaşabilen birisi.
sevap ama böyle göze soka soka sevap olmaz. bunun adı şov alenen.
hayatını yalan bulduğum, tamemen insanlara nasıl oynayacağını bilen geçmişini inkar eden birisi
yalan dolan hayatı show olan insan.

https://twitter.com/atavrattroll/status/1256171394326503424?s=19
cebini doldurmaya çalışan bu feminen abimiz murat övüç’ün instagram hikayesinde seyhan soylu tarafından söylenen “murat övüç geleceğin huysuz virjin’idir” lafını duyduktan sonra bu tip varlıkların ne kadar zararlı ve kötü olabileceklerini yeniden anladım.

biz boş beleş insanlar tarafından güzelce tüketilen bu tip şahsiyetler daha çok para kazanırlar. güzel de oluyor ama bunları görmek. seviyesizlikteki potansiyelimiz ortaya çıkıyor.

şimdi bu murat övüç sürekli başkalarına yardım eden, yardım ettirdiği firmaların reklamını yapan (sanıyorum ki bundan da para alan), abuk subuk her şeyin reklamını yapabilen, devlet kurumlarına her gün yağ çeken, milli duygulara dokunmak için “pis ermeni” gibi kelimeleri ağzına alabilen, sanki kendi fikirleri çok önemliymiş gibi kadını erkeğin arkasında konumlandırıp ardından linç yiyince ünlü bir kadına “orospu” diyebilen, yine linç yiyip takipçi kaybedince direkt özrü yapıştıran, röportajlarında sürekli kendini acındırmak ve malını övmekten başka bir şey yapmayan, lgbti’ye bir kere destek olduğunu duymadığım bir arkadaş. adam bildiğin toplumumuzun özeti. ikiyüzlülük, yalan, gösteriş, kendini acındırma, çirkeflik ne ararsan bünyesinde toplamış ve bizim gay olarak en ünlümüz bu. ne diyeyim...

huysuz virjin’miş. yok rupaul.
rezil herif.
göz karası !
rezilin tekidir. kırk yılın başı televizyona çıkabilecek bir lgbti+ temsili oldu. o da bu oldu. zeki müren'den nerelere geldik.
kim olduğuna baktıktan sonra "haa bu mu" dediğim şahıs. niye bu kadar ünlü oldu anlamadım.
yanlışlıkla ünlü ettiğimiz isimlerden klasik hareketimizdir
  • /
  • 2