ekşi sözlük yazarlığı olan üyeler

içlerinde bulunmadığım üyelerdir. ekşi sözlük yazarlığı olanlar bana ulaşabilir mi? ödevim için anket yapıyorum, ancak az kişi doldurdu. bir başlıkta entry olarak paylaşılması gerek.
şifremi unutalı yıllar oldu.o yüzde yazar sayılmam sanırım.
(bkz:ben)
fakat yardım etmek içimden gelmiyor.
"gerçek hisleri dile getirmek keyif veriyor değil mi faust?"
ekşi sözlük yazarıyım. ama o sözlük hesabımı herkes biliyor. ayı sözlüğü ise yakın arkadaşlarım.
bir diğer sözlükte yazarlık almış üyelerdir.

ekşi sözlüğü severim. inanılmaz bir bilgi deryası. yok yav, bunu hangi ara biliyordunuz da başlığını açtığınız dediğim çok oldu. biraz olay nereden nasıl bir beklenti içine girdiğinle ilgili. bir şey aklıma takılır, ilk ekşi sözlüğe bakarım. bir olayda ikilemde kalırım fikir edinmek açısından yine oraya bakarım. adını sanını duymadığım bir az ünlü ile denk gelirim oraya tıklarım. ayı sözlük hiçbir şey yazmasa bile sırf eşcinsellerin olduğunu göstermesi açısından bile değerlidir. ekşi sözlük ise bir derya. o sebeple yazarlığı belki ama takip edip faydalanmak önemli.
evet bu benim. ama nedense ekşi sözlüğe yazasım gelmiyor çok fazla. genellikle okumayı tercih ederim. hatta boş zamanlarımda en sevdiğim aktivite.
yazmıyorum artık. zaten binlerce entri arasında yazdıklarınız farkedilmiyor çoğu zaman ilk sayfada değilse. o yüzden görece küçük sözlükleri daha çok seviyorum.