hoşlanılan erkeğin evlenmesi

genel olarak sevginin nefrete dönüştüğünü gözlemlediğim durum.(hetero veya gay evlilikler için)

hoşlandığı adam evlenen her birey sonrasında nedense intikam saikleri güden yıkılmaz bir savaşçıya dönüşebiliyor. bu paylaşamama duygusuyla koşut bir şey zahir. eh evlenen de az değil hani, şayet kendisinden hoşlanma durumunun farkındaysa ve yüz de veriyorsa çat diye başkasıyla evlenirse; elbette ardında bedli bedbahtlı dualar okunur. "sevdiceğim evlendi be yav allah mesut etsin." diyen de varsa bravo yani.
yüz de vermişse eğer insanı heterofobik edecek olan erkektir. böyle bir durumda heterofobik olmayana çüş derim yani!
ustelik evlenecegi kiz da cok guzel. icim buruldu. aklimda "nikah masasi" donmeye basladi hemen.
sevgili lgbt topluluğu
ıçinizde heteronormatif evlilik yaşayabilecek bir harf var.sizden sonra karşı cinsten biriyle tanışmış,aşık olmuş,evlenmiş olabilir.belki siz onun öyle olduğunu bilmiyordunuz.hemen heteroseksizm ve heteronormativite naraları atmayalim teşekkürler
o rüya gibi bir evliliğe başlarken, senin de rüyandan uyanmana sebep olur. ama bu kesinkes kavuşmayı imkansız kılmaz; her an hornette özel fotoğraflarını açtığında rüyaya geri dönebilirsin.
hoşlanılma şiddetine göre sonuçları değişir. eğer gerçekten sadece bir beğeni, hoşlanma ise kolaylıkla atlatılabilir, hatta kolayca gözünüzden düşebilir. ama iş hoşlanmanın ötesinde ise ve yaşanmışlıklar da varsa işin içinde evlenen şahısa karşı kızma, nefret etme, kendini üzme gibi karışık hislere yol açar. eğer başınıza böyle bir şey geldi ise acılı ama en kısa yol iletişimi kesmektir. birdenbire hem de. hiç ikili diyaloglara, tartışmalara gerek yok. uzun vadede daha çok o karmaşık olumsuz duyguları yaşamaktansa, acılı ve kısa çözüm unutmaktır. kimselerin başına gelmemesini ümit ederim.
durum platonikse çok da büyütmemek gerek. sonuçta sadece "hoşlanılmış". düşük yoğunluklu bir duygu. size mutluluk dilemek düşer. hobi olarak yine hoşlanırsınız.

karşılıklı ve hayata geçirilememiş bir durum varsa, aile/toplum baskısıyla bir evlilik yaşanıyorsa durum değişir.
sex yapma ihtimali sıfıra düşer. bu yönden üzücü olabilir. sonuçta akşam evine, karısının yanına gitmesi gerek. sizin de sevişme planlarınıza dahil olamaz. geç saate kadar yanınızda kalamaz. bu durumda gözünüzü açıp, hoşlanabileceğiniz başka kişiler bakmanızda yarar var.