sevgilinin biseksüel olması

aldatılma ihtimali çok fazladır.
aldatılmaya bile razıyım. çok seviyorum bisekleri. en çok istediğim şeydir.
erkek biseksüeller gaylerle sevgili olmaz, kadın biseksüeller de lezbiyenlerle sevgili olmaz. sadece cinsel birliktelik yaşarlar. biseksüellerden sevgi beklemeyin, onlar yatakta eşcinsel olabilirler ama resmiyette heteroseksüeller. sizinle seks yaptıktan sonra karşı cinsten birini bulup evlenirler.

(bkz:beni adınla çağır)
(bkz:mavi en sıcak renktir)
bir üst seviye arttırıyorum bisekslere yönelik kıskançlık sorunsalı.
şimdi erkeklerden mi kıskanacaklar yoksa kadınlardan mı ?
hayatım boyunca duyduğum en garip problem.
birbiriyle sevgili olan iki biseksüel aynı kıza aşık olursa durum ne olacak peki.
biseksüel bir kadın beni sadece kadınlar yüzünden kıskanır herhalde erkeklere ilgim yok çünkü karşılık veremeyeceğimin farkındadır. varsa sözlükte kendileri lütfen bahsetsin nedir ne değildir. kendilerinin görünürlüğü önemli 3lü seks fantezilerine malzeme oluyorsunuz siz de. bifobi de azımsanmayacak kadar çok.
tehlike çok. herkes potansiyel düşman. nasıl başa çıkcan. zor iş zor
bence biseksüeller sevgili oluyorlar ama bu uzun süre yürümüyor diye düşünüyorum , sonunda karşı cinsten birini buluyorlar, sadece bu uzun süreli sevgili durumu ve evlilik durumu homoseksüellerde oluyor diye düşünüyorum ben. tabii birazda toplum baskısı :p
cinsiyetler dışı bir sevgiye sahip olmak açısından bakınca insanı daha bir mutlu eden şey de olabilir. diğer cins-hem cins ihtimalleri varken beni sevmiş, ben çok gururlanırım şahsen.
eğer doğru kombinasyonlarda partner seçilirse acayip zevkli ilişkiler çıkabilir ortaya. ama sırf eğlence olsun diye sevişip aşık olursanız sıçtınız demektir. bisekslere güven olmaz olum. terazi burçları ne kadar dengesizse bunlar onlardan daha da dengesizler.
pan ve bisekleri güvenilmez ve dengesiz görüyorlar çünkü seninle birlikteyken senden ayrılıp karşı cins ile ilgilenebilir diye. ancak gay ya da lezbiyen ise güvenilir buluyorlar sanki seninle birlikte olan gay başka bir erkek için seni terk etmeyecek.
ayrılık sebebidir. eşcinsellerin genelde bifobik oldukları söylenir. aksine eşcinseller daha önce biseksüellerle yaşadıklarından ders almış bireylerdir. ilişki için biseksüeller tercih edilesi değildir.
kokuşmuş zihniyeti gösteren turnusol niteliğinde başlık ve giriler. heteroseksist düzenin dışında sosyal bir platform oluşturmak için açılan bu sözlüğün içindeki bifobik yorumları görmek cidden ironik.
en güzeli başka bir biseksuelle ilişki yaşamaktır.beraber insanlari kesmek dünyanın en güzel eğlencesi oluyor.he sevişirken bu sayede özgür davranabiliyorsunuz.hele iki biseksüel erkek sevisiyor ise istisnasiz her konumda sevisiliyor,o yuzden kabul ediyorum az biraz azgın insanlarız.aldatma ise kim oldugunla bağlı yonelimle değil.ha ben şerefsizim o ayrı.
biseksüel erkek istanbuldan bildirdi
ben de aldatmanın yönelim ile alakası olmadığı düşüncesinde olsamda "potansiyel aldatılacak kişi sayısı" heteroseksüel ya da homoseksüel bir kişiye göre fazla olduğu için "aldatma potansiyeli" yüksek olduğu da bir veri en nihayetinde.
üst yazar hakli,spektrum.genişliyor.ancak gaylerin kendini bu konumda seçilmiş sanmasi(her iki cinsiyet için de söylüyorum gay kelimesini) genel olarak bir sorun.
bir biseksuel olarak itham edildiklerimi düşününce lgbt tarafından insan hetero ilişkiyi tercih ediyor(baska bir ifade bulamadım)bir zaman sonra.eskiden toplum normlarinin etkili olduğunu düşünürdüm sadece ancak anladım ki kendi içimizde de ayrımcılık yapmada.sınır tanımıyoruz.
her ne kadar stereotipik gay profiline karşı olsam da kendimizi gittikçe kendi ıçimizde de eleştirmeyi abarttık.neden biseksuellerin pride komitelerinden çekildigimiz de budur herhalde.sınırları sevmiyoruz,asla kendimizi kisitlamadik.eger özgürce yaşamak serefsizlikse evet ben serefsizin onde gideniyim ve bunla gurur duyuyorum!
sabah işe giderken “kuku çok kötü bir şey tamam mı aşkım kukuları unutuyoruz memelere bakmıyoruz tamam mı bitanem” diye pipisinin ucunu sertçe sıkarak uyarmanızı gerekli kılabilecek durum. hehe.

aklımıza direkt aldatılma olayı geliyor nedense. sanki diğer ilişki türlerinde aldatma olmuyormuş gibi. arkadaşlar millet evlendiği insanı bile aldatıyor artık zerre pişmanlık duymadan.

bu yüzden sevgililik olaylarına çok girmemeye çalışmak lazım sanki. sevişin, arkadaş olun ama sahip olmayın. adam sizi bırakır da kadının tekiyle çocuk yapar oturursa üzüntüden ölüverirsiniz mazallah.

bebek sahibi genç erkek çekiciliği ayrı bir şeyken bunun eski sevgiliniz olması çok üzücü olabilir.
bana göre uzak durulması gereken kişi .türkiyede ki versiyonu delik arayışında olan abazan olur genelde . bu dediklerim genelleme. aramızda biseksüel olup böyle olmayan insan varsa özür diliyorum
görüşlere katılmıyorum ben bir biseksüelim ve karşımdak kadına aşıksam o kadınla olurum aynı şekilde bir erkeğe aşıksam o erkekle birlikte olurum lgbt sözlüğünde biseksüelliğe bu kadar kötü yaklaşılması iyi bir durum değil
boynuzlanma ihtimalini arttıran durum. tetikte olun arkadaşlar.
  • /
  • 2