sevgilinin biseksüel olması

aldatılma ihtimali çok fazladır.
aldatılmaya bile razıyım. çok seviyorum bisekleri. en çok istediğim şeydir.
erkek biseksüeller gaylerle sevgili olmaz, kadın biseksüeller de lezbiyenlerle sevgili olmaz. sadece cinsel birliktelik yaşarlar. biseksüellerden sevgi beklemeyin, onlar yatakta eşcinsel olabilirler ama resmiyette heteroseksüeller. sizinle seks yaptıktan sonra karşı cinsten birini bulup evlenirler.

(bkz:beni adınla çağır)
(bkz:mavi en sıcak renktir)
bir üst seviye arttırıyorum bisekslere yönelik kıskançlık sorunsalı.
şimdi erkeklerden mi kıskanacaklar yoksa kadınlardan mı ?
hayatım boyunca duyduğum en garip problem.
birbiriyle sevgili olan iki biseksüel aynı kıza aşık olursa durum ne olacak peki.
biseksüel bir kadın beni sadece kadınlar yüzünden kıskanır herhalde erkeklere ilgim yok çünkü karşılık veremeyeceğimin farkındadır. varsa sözlükte kendileri lütfen bahsetsin nedir ne değildir. kendilerinin görünürlüğü önemli 3lü seks fantezilerine malzeme oluyorsunuz siz de. bifobi de azımsanmayacak kadar çok.
tehlike çok. herkes potansiyel düşman. nasıl başa çıkcan. zor iş zor
bence biseksüeller sevgili oluyorlar ama bu uzun süre yürümüyor diye düşünüyorum , sonunda karşı cinsten birini buluyorlar, sadece bu uzun süreli sevgili durumu ve evlilik durumu homoseksüellerde oluyor diye düşünüyorum ben. tabii birazda toplum baskısı :p
cinsiyetler dışı bir sevgiye sahip olmak açısından bakınca insanı daha bir mutlu eden şey de olabilir. diğer cins-hem cins ihtimalleri varken beni sevmiş, ben çok gururlanırım şahsen.
pan ve bisekleri güvenilmez ve dengesiz görüyorlar çünkü seninle birlikteyken senden ayrılıp karşı cins ile ilgilenebilir diye. ancak gay ya da lezbiyen ise güvenilir buluyorlar sanki seninle birlikte olan gay başka bir erkek için seni terk etmeyecek.
en güzeli başka bir biseksuelle ilişki yaşamaktır.beraber insanlari kesmek dünyanın en güzel eğlencesi oluyor.he sevişirken bu sayede özgür davranabiliyorsunuz.hele iki biseksüel erkek sevisiyor ise istisnasiz her konumda sevisiliyor,o yuzden kabul ediyorum az biraz azgın insanlarız.aldatma ise kim oldugunla bağlı yonelimle değil.ha ben şerefsizim o ayrı.
biseksüel erkek istanbuldan bildirdi
ben de aldatmanın yönelim ile alakası olmadığı düşüncesinde olsamda "potansiyel aldatılacak kişi sayısı" heteroseksüel ya da homoseksüel bir kişiye göre fazla olduğu için "aldatma potansiyeli" yüksek olduğu da bir veri en nihayetinde.
üst yazar hakli,spektrum.genişliyor.ancak gaylerin kendini bu konumda seçilmiş sanmasi(her iki cinsiyet için de söylüyorum gay kelimesini) genel olarak bir sorun.
bir biseksuel olarak itham edildiklerimi düşününce lgbt tarafından insan hetero ilişkiyi tercih ediyor(baska bir ifade bulamadım)bir zaman sonra.eskiden toplum normlarinin etkili olduğunu düşünürdüm sadece ancak anladım ki kendi içimizde de ayrımcılık yapmada.sınır tanımıyoruz.
her ne kadar stereotipik gay profiline karşı olsam da kendimizi gittikçe kendi ıçimizde de eleştirmeyi abarttık.neden biseksuellerin pride komitelerinden çekildigimiz de budur herhalde.sınırları sevmiyoruz,asla kendimizi kisitlamadik.eger özgürce yaşamak serefsizlikse evet ben serefsizin onde gideniyim ve bunla gurur duyuyorum!
sabah işe giderken “kuku çok kötü bir şey tamam mı aşkım kukuları unutuyoruz memelere bakmıyoruz tamam mı bitanem” diye pipisinin ucunu sertçe sıkarak uyarmanızı gerekli kılabilecek durum. hehe.

aklımıza direkt aldatılma olayı geliyor nedense. sanki diğer ilişki türlerinde aldatma olmuyormuş gibi. arkadaşlar millet evlendiği insanı bile aldatıyor artık zerre pişmanlık duymadan.

bu yüzden sevgililik olaylarına çok girmemeye çalışmak lazım sanki. sevişin, arkadaş olun ama sahip olmayın. adam sizi bırakır da kadının tekiyle çocuk yapar oturursa üzüntüden ölüverirsiniz mazallah.

bebek sahibi genç erkek çekiciliği ayrı bir şeyken bunun eski sevgiliniz olması çok üzücü olabilir.
bana göre uzak durulması gereken kişi .türkiyede ki versiyonu delik arayışında olan abazan olur genelde . bu dediklerim genelleme. aramızda biseksüel olup böyle olmayan insan varsa özür diliyorum
görüşlere katılmıyorum ben bir biseksüelim ve karşımdak kadına aşıksam o kadınla olurum aynı şekilde bir erkeğe aşıksam o erkekle birlikte olurum lgbt sözlüğünde biseksüelliğe bu kadar kötü yaklaşılması iyi bir durum değil
boynuzlanma ihtimalini arttıran durum. tetikte olun arkadaşlar.
kafası atınca "amk topu, sülaleni sikerim senin, kendini ne sanıyosun ben senin gibi ibne miyim" gibi laflar sadece hakaret değil, aynı zamanda biseksüel ve gay arasında hiyerarşi kuran homofobik laflar. bu tip davranışlarla hornette hep karşılaşıyorum ve bunu gayler yapmıyor, çuvaldızı biraz da kendinize batırmanız lazım sanki. sonuçta cinsel yönelimini olduğu gibi kabul ettiğin ve etik olmak adına önyargıyla yaklaşmadığın biri seni eşiti olarak görmüyorsa onunla nasıl sevgili olabilirsin ki?

gayler seni eşiti olarak görüyor ama biseksüellerde buna çok az rastlıyorum malesef. yani aldatılma ihtimali falan mesele değil ona bakarsanız bir gay hem sarışın hem esmer erkekten hoşlanıyordur, ikisini de canı çekiyordur onun aldatma ihtimali yok mu o zaman? var(tabii biseksüel olan, sırf biseksüel diye bir aldatma imtiyazı bekliyorsa iş değişir). buradaki problem kendini senin eşitin olarak görmemesiyle ilgili. kadınlarla da oldukları için kendilerini daha üstün daha erkek mi görüyorlar nedir bilmiyorum ama muhtemelen bu tarz bir duyguyla oluyor bu saldırganlıklar. aynı şeyi yaptığımız halde beni ibne kendini de erkek olarak adlandırmasına sebep başka ne olabilir ki? bu tarz saldırganlıklarda doğrudan cinsel yönelimim, cinsel kimliğim hedef alınıyor çünkü. hepimiz aynı toplumdan çıkıyoruz ama biseksüellerin daha homofobik ve daha saldırgan olduğuyla daha çok karşılaştım, bilmiyorum diğer insanların deneyimleri nedir ama benim deneyimlerim bunlar, yapacak bişey yok. yine bütün biseksüelleri genellemiyorum, oransal olarak konuşuyorum.

durmadan gaylerden şikayet ederken(üstelik gayler şöyle, gayler böyle gibi genellemeler yapmak baya homofobidir), gaylerin cinsel kimliklerine yönelik saldırganlıktan hiç bahsedilmiyor. ikiyüzlülükse iki cinsiyetle de birlikte olmak, biseksüel olmak asla ikiyüzlülük değil ama bu kayırmacılık ve sessizlik ikiyüzlülüktür mesela.
her zaman düşündüğünüz kadar kötü olmayabilir,lise zamanlarımda kız arkadaşımla ve onun en yakın arkadaşıyla beraber sevişirdirdik,grupta eksik olan olursa diğer ikisi devam ederdi çok güzeldi,çok eğlenirdik.
hayatında bir kere eli kız eline değdi diye kendini biseksüel olarak tanıtanlarda az değil.hatta lisede bir kıza sempati duymuştur olay orada bitmiştir ama sorsan kız arkadaşı var. yakında evlenecek ama tek sorun henüz kızın kendisinden bile bihaber olması.