twink hastası muhafazakar sadece aktif erkek

sanılanın aksine gay-biseksüel popülasyonunun çoğunluğunu oluşturuyorlar. yeterli twink bulamıyorlar olmalılar ki biraz parasız kalan twink bunlardaki sermayeyi görüp eskortluk yapmaya başlıyor.

arz-talep meselesi sanırım.
genç ve parlak p'ler yazsın tayfası. çoğu evli ya da dul ama mutsuz. sakın gelme abi git git.
geymisin sorusuna küfürle cevap verirler.
sanılanın aksine çok büyük bir kısmı biseksüeldir. * parlak kılsız gaylere bayılırlar, parlak kılsız olsan bile biseksüelsen seninle birlikte olmak istemezler çünkü bi-gay, erkek-kadın gibi bir ikiliktir onlar için ve dindar olmasalar bile, bu tip normları muhafaza etmek istemeleri asıl muhafazakarlıklarıdır.

(bkz:binormatif biseksüellik)
(bkz:heteroseksist biseksüellik)
(bkz:ayrımcı biseksüel erkekliği)

offf yavrum harikasın, karıcımm, kutu gibi götün incecik belin var bayıldım, sadece benle görüş kimseyle görüşme, karımı böyle sikmiyorum orospu, sen harikasın der dururlar, iltifatlara boğarlar ama dışarda en büyük homofobiyi, transfobiyi onlar üretir. toplumsal ikiyüzlülük örneğidirler. tk'lar ile büyük ortak noktaları vardır, benzerlikler gösterirler ve zaten çoğu zaman da tk'dırlar. hepsinde bir erkeklik kaygısı, kraldan çok kralcılık vardır. güvenilmezlerdir. hatta tk'ların iki yüzlülüğü, pınar selek'in maskeler süvariler gacılar romanında anlatılmıştır. translara sevgilim,aşkım,ölüyorum bitiyorum diyen insanlar, onları sokaktan kovmaya varan mahalle tehtidinin, muhafazakarlığının ve trans şiddetinin en önemli unsurlarından olmuştur.

böyle insanları ve böyle durumları eleştirenlere, "yaran var galibaa güzelimm, kuyruk acın var galibaa ehehe" tarzında konuşmak en hafif tabirle andavallıktır. kolpalık, samimiyetsiz ortam popülizmidir.
eşcinsel olduğunu asla kabul etmez
sevişme sonrası yaptığı ilk şey boy abdesti almaktır.