eve atılan erkekte hayal kırıklığı yaratan fiziksel özellikler

ter kokusu fiziksel özelliğe girer mi
tepesinde beni olan bir penis kadar hayal kırıklığı yaratan özellik bilmiyorum.
eve atma aşamasına kadar gelmişse, hayal kırıklığı yaratacak bir "fiziksel" özellik olmaması gerekir. ha penisi büyük çıkar, küçük çıkar, kalın çıkar falan. ter vs kokular... bunlar çok nadir olabilecek şeylerdir bence.

büyük boy olup yatağı tek başına kırması. oysa ki iki kişinin yarattığı enerjiyle kırılması makbuldür.
"valla devir öyle kötü ki 2 eli 2 bacağı 2 gözü olsun uzuvları tam olsun tamamdır" dersem kimse yemez o yüzden samimi olacağım. beni benden alan ve yıkan tek mahfedici özellik vücüdunda faça jilet izi ve belirgin ameliyat izleri olması. cidden kötü hissediyorum.
bakımlı olmak şart yani ben nasıl onun için hazırlık yapıyorsam oda benim için özencek....birde genelde mesajlaşırken herşey erotik film havasında zannederiz karşındaki öpersin fazla yanaşmaz küçük küçük tabi hayaller fransız oral yapmak ister yapmak istememez herşeye kulp bulur salak etek altını popo tıraşını saymıyorum saygısızdır...konyada bear seven liseli bir çocukla birlikte oldum çocuk 2.kez sevişcekmiş gittim konuştum whatasppta herşey güzel tipine baktım ehh dedim chaser değil ama iyi yani sonra buluştuk ya konuşmasında verdi ilk fireyi şive şive sonra başladık sevişmeye ter ter sonra aptalca bir fantezi vardı onu yapmaya çalıştı tiksindim sonra müsade istedim sonra gittim ben zaten chaser seviyorum bear biri yazarsa kiibarca red ediyorum çünkü onu üzersem ben rahatsız olurum....ben mükemmel biri değilim
bakımsız sayılırım eksiklerim var buluşmada yada sevdiğimin yanında kendime bakarım ki onu değerli hissettireyim
en kötü şey ayak tırnağında mantar olması. o an bitiyor benim için herşey....hayır konuşmuş da oluyoruz ayak ile ilgili söylesene be evladım.
denim için 2. bir hayal kırıklığıda evine gidiyorum diyelim, bir giriyorum içeri yeni duş almış....her yer şampuan kokuyor...vucuduna has hiç bir koku kalmamış. işte o an diyorum y şişeyi verseydin ben evde halletseydim.
(bkz: erkek kokuları güzeldir)