eski sevgilinin ünlü olması

ondan bi'haber yaşamak için, ününü neye borçluysa o işten uzak kalmayı gerektirendir.
isterdim müzisyen/şarkıcı bir sevgilim olsun, konserlere bedava götürsün, ortamlara soksun... ama olmadı...
''benim zamanimda bunda böyle cevherler yoktuuu. noldu da bir anda ünlü oldu kesin birisinin altından geçmiştir kaşar.'' derim.
tüh gitti gül gibi herif denecek durumdur.
geçmişte bir adet internet ünlüsü sevgilim vardı. bunlardaki özgüvenden korkmak gerek cidden.
bu sayılır mı?

rezalet bir durum. tecrübeyle sabittir!
ünlü olmak isteyen bir eski sevgilim var ki neden ünlü olmak istediğini bir türlü anlayamadım. gittiğin her yerde izlenilme duygusunu taşımanın kime ne faydası var çözemedim, hele ki halktan saklamak durumunda olduğun bir sevgilin varsa. o da ünlü olmanın neden benim hoşuma gitmediğini anlayamadı. anlaşamadık vesselam. ünlü olsa fark edemem heralde, tanımıyorum yeni ünlüleri.
eski sevgilim bir dönem galatasarayda basketbolcuydu. türkiyede bayan basketboluna katkısı çoktu itin.. (bkz: babayla sevgilinin maçını izleme eylemi)
olumsuz yan etkileri olabilecek durum. mesela düşünsene eski sevgilin bir şarkıcı ve bir sonraki şarkısının sözlerinde sana sayıp sövüyor. bir de bu şarkı çok tutuyor, herkesin dilinde falan. evlerden ırak valla.

(bkz: demet akalın ın eski sevgilisi olmak)
"biz "bununla" az aşna fişna yapmamıştık, demek benden sonra başkalarıyla da çok aşna fişna yapmış. helal olsun denilecek" andır.
insanın çükünde keramet aramasına sebep olur, artık tazecik gençleri ünlü yapmak vaadi ile yataktan geçirmeye meyilli bir seksist menejerimiz olmuştur...

ünlü sevgilinin eskisi olmak gibi boktan bir şeydir.
ünlüye doğru yol alanları da var, ya da ünlü olma potansiyeline sahip olana yönelenleri.


sağlam küfür, bana zaten hayrı dokunmazdı, aman iyi oldu, başını yer onun da diyoruz ve uzaklaşıyoruz konudan.