whitney houston

an itibari ile öldüğünü duyduğum sanatçı. 48 yaşındaymış daha. güzel şarkıları vardı,üzüldüm gerçekten.
i will always love you ile bütün dünyada üne kavuşmuştur; doğruysa eğer üzüldüm.

not: doğru abc de geçti, huzur içinde yatsın.
ne yazık ki ölmüştür. huzur içinde yatsın...
doğruymuş ve şoktayım r.ı.p.
entrylerde ölüm haberini gördüğümde yok artık dediğim ama araştırınca doğru olduğuna inanmak zorunda kaldığım herşeyiyle özleyeceğimiz r&b sanatçısı.*
sabah sabah şaka olsa gerek diye düşündüren boktan bir ölüm haberi,insanın inanası gelmiyor bir diva gitti hayatımızdan, 48 yaşında daha nereye gidiyorsun be kadın. ölüm nedeni ne olursa olsun hak etmiyor bu kadın,bizim buralardan bildiğim kadarıyla çokta magazin malı bir kişilik değildi, eski kocası* yüzünden pek çok sıkıntılı dönem geçirdiğini biliyorum. çok iyi şarkıları vardı rahmetlinin. ödüller kraliçesi. r.i.p.

(bkz: queen of the night)
(bkz: its nor right but is ok)
(bkz: could i this forever)
(bkz: heartbreak hotel)
(bkz: i learned from the best)
(bkz: if i told you that)
(bkz: im your baby tonight)
bu sabah uyandım ve telefonumda 3 mesaj gördüm. üçü de whitneyin ölümünü bana bildiren arkadaşlarımdandı. çok severdim. onu dinleyerek büyüdüm. resmen üzüldüm. 1999 öncesi tüm albumleri klasiktir. gerisi toparlanmak için yapılmış çırpınışlardır.. allah rahmet eylesin...
bobby brown ile evlenerek hayatının hatasını yapmış ve zirveden en dibe nasıl vurulur görmüş bir sanatçıdır. bunların yeni evlendiği dönemde bir televizyon programında bobby brown ile yapılan bir röportajı görmüştüm. adam tam bir sonradan görmeydi. sürekli ne kadar çok parası olduğundan, çocuklarına her istediklerini aldığından, para sayesinde über harika bir yaşam sürdüklerinden falan bahsetti durdu. uyuşturucunun da yardımıyla kendisi dibi boylarken, whitney houston un da elinden tuttu. yazık.
popun kraliçesi olarak adlandırıldı, ödüllere en çok aday gösterilen star ...toprağına yıldızlar yağsın...
mj; amy winehouse ve whitney houston... öğlen vakti uyanıp aldığım ve şaka olarak adlandırdığım haber...ciddi anlamda müthiş bir ses, yorum... küçükken sorduğumuz mariah carey mi whitney houston mı sorusunun kahramanı... martinin belirttiği gibi çok yanlış bir evlilikte zirveden yere düşüşün kahramanı...çok üzüldüm be sözlük... bu vesile ile madonna için bu yaşa gelmişsin otur evinde torun torba sev diyen yazarcanlara...bu sesler gelmiyor olm geriye yapmayın...günahtır... r.i.p.
içime doğmuş sanki 1 haftadır 100lerce kez dinledim iyice ısınmıştım öldü gitti üzüldüm. #iwillalwaysloveyou
the bodyguard ın starı. unutulmayacak olanlardan.
çoğunluk tarafından i will always love you şarkısıyla bilinse de aslen balladların değil 80 ve 90'lı yıllarda söylediği hareketli şarkılarla üne kavuşmuş, bu sebepten de i look to you albümü çok beğenilmeyen ve "yatacak yerin yok bobbi brown" dedirten ses. yakın zamanda sparkle isimli filmiyle sinemalara son bir kez uğrayacak olması filmi bekliyor olmamın tek sebebidir.
teyzesi dionne warwick olan, kiliselerde şarkı söyleyerek bugünlere gelmiş ancak paranın vermiş olduğu doyumsuzluğun sonucunda uyuşturucuya bulaşmış ve kendisine yazık etmiş geçmişimizin divası. zamanında commodore64 oynarken mariah carey ile sürekli dinlediğim şarkıcıdır. heartbreak hotel şarkısı çok damardır, çok ağlamışımdır dinlerken. insanı drama queen moduna sokan ilginç bir kadındır velhasıl.
kızı da kendisi gibi otel odasında ölen sesini müziği'ni yorumu çok özlediğim kişi... içilen şarap seyredilen manzaraya eşlik etmektedir an itibari ile
kızı kristina brown'da annesine benzer şekilde hayatını kaybetmiş.
eski eşi bobby brown, yazdığı kitapta whitney houston'un gizli bir lezbiyen ilişkisi olduğundan bahsetmiş.

http://www.pinknews.co.uk/2016/06/09/whi...