rihanna

havuzun içindeki popo..
yahu kadın sen nesin ha nesin ! klibini izlerken resmen tahrik oldum. o nasıl bir sexy'liktir.. nefessiz izledim klibi...

(bkz: bitch better have my money)
şuan gecemi şarkılarıyla renklendiriyor.
(bkz: yıkılsınn)
anti adlı albümü çıkmış olan şarkıcı.
yumulun!
ekibi yapımcıları onu bu kadar koşturmasına rağmen hep fakir bu kızcağız üstte yok başta yok, giyinecek bir çaputu yok diye içlendiğim şarkıcı.

yok lan yok, en az benim kadar teşhirci, çıktığı günden beri götünün deliğine kadar her yerini gördüğümüz, bundan bir adım sonrası soyunacak kıyafet kalmadığı için heralde derisini yüzüp iç organlarını sergileyecek diye düşündüğüm şarkıcı. üstelik benden 5 yaş küçükmüş! teşhirci goddess...
sırf sza var diye şu albümü bi dinleyeyim diye başladım, albümün ilk şarkısı o kadar güzel ki tekrara aldım ve albümü dinlemeyi bıraktım.
yeni albümündeki work parçasına drake ile 2 adet klip çekmiş, ilki baya bir erotik.

talk that talk albümüne fena halde sardığım şarkıcı. allah belanı versin ne diyebilirim ki.
insanın her türlü ruh haline hitap eden hergün şarkılarını dinlediğim hayran olduğum kadın. onu dünya gözüyle göremezsem gözüm açık gider. kadın o kadar mükemmel ki son zamanlarda kilo aldığı haberlerinin ardından "rihanna şişmanlığı moda mı edecek? " tarzı yazılar yazıldı. son zamanlarda pişmanlıklarımı aklıma getiren beni melankolik bir ruh haline sokan kiss it better'ın klibinden bahsetmek bile istemiyorum. o nasıl bir ten rengidir. beyoce ile haunted tadında bir düet yapsalar hiçde fena olmaz bu arada. sex yaparken dinlenecek bir şarkısı yok çünkü kızımızın.
rihanna'nın bacakları da 1 milyon dolara sigortalı.
orospuluğuyla yetenekleri doğru orantılı olan, çok yetenekli kadın.

bir dedikoduya göre altına yatmadığı yapımcı/söz yazarı kalmamış.^^
unapologetic albümüyle aramda farklı bir bağ olan kadın. çok seviyorum. şu fenty boklarından da gına geldi, sen ruj satmaya mı geldin dünyaya amq! şarkı yap, albüm yap artık. özledik.
  • /
  • 3