rihanna

müzik adına başarılı bir örnek. 1988 barbadoslu popstar. 2007 de dünyanın en çok satan kadın pop sanatçısı ve yılın kadın sanatçısı seçilmiştir. 5 albümü bulunmakta.

s&m parçasıyla büyük sükse yapan, insanın iki dakka yerinde oturamamasının müsebbibi. klibi başarısızdır ama yasaklanmasıyla adından söz ettirmiştir.
man down şarkısını günde on kez dinlememe sebep olan aşık olunası kadın.
rihanna - we found love ft. calvin harris... güzel işlenmiş bir parça..

cheers to the freakin weekend,i drink to that yeah yeah
oh let the jameson sink in,i drink to that yeah yeah
don let the bastards get ya down,turn it around with another round
theres a party at the bar,everybody put your glasses up
i drink to thaaaaatttttt
yeyeayeaeyeaeyeayeay
her ne kadar çok piyasa, şişirilmiş rol model ve beyonce çakması bulsam da, russian roulette gibi bir şarkı çıkartarak helal olsun dedirten ve bu kadar ödül aldığına göre herhalde iyidir dediğim ama benim favorim olmayan şarkıcı (not: iyi bir şey mi dedim kötü bi şey mi, bilemedim)
ayrıca petek dinçöz ("what it means, what it means, what it what it what it") dedi diye kıyameti kopartan medya, aynı anlamsızlıktaki tekrarlama örneği olan "umbrella ela ela ela e e e"i baştacı yapmıştır.

not: allahım bu günleri de mi görücektim? elalemin rihannasına karşı petek dinçözü savundum, yaşamayı hak etmiyorum!)
sado & mazo çalışması;

you da one şarkısı video klibi. *

konserine son 20 dakika kala bilet bulduğum ve son 20 dakikasına yetişe bildiğim sanatcı


twitter üzerinden pray4turkey oluşumuna da destek vermiş olan hoş ve genç sanatçı kendileri...
rude boy ve s&m şarkıları enfes olan şarkıcı kimse.
hoplamalı-zıplamalı şarkılarda canlı performansı pekte iç açıcı olmayan şarkıcı hanım kızımız. bu konuda ablalarından öğrenmesi gereken şeyler var. severek dinliyoruz o ayrı.
özel hayatı ile inanılmaz sansasyon yaratan sevdiğim r&b cilerden. bu arada bacak boyunun çok uzun olduğunu da dip not olarak söyleyeyim. bu arada annem bile boş vaktine denk gelmiş herhalde eli yüzü ne kadar kusursuz dedi
http://www.mtv.co.uk/artists/rihanna 12. dakikada gördüğüm ve yayınlanalı 21 dakika geçen rihanna'nın diamonds klibinin premiereidir efendim buyursunlar taze taze
taze taze paylaşılmış, green box içinde rihanna performansı. orkestranın da yeşil t-shirtleri ile ilginç bir görünüme kavuşmuş.

illuminati'yi duyma sebebim. ama bu dinleyip kopmamak için bir sebep değil, göreyim akan terleri, oturmaya mı geldik!
  • /
  • 3