çok seks yapan kaşar mıdır

çok seks yapan kaşar mıdır? ya da derhal "orospuya bak, yemediği kalmadı" gibi söylemler ve arkadan konuşmalarla karşılaşılır.
türk dil kurumunun sitesine göre orospu;
1. isim, kaba konuşmada hayat kadını
2. mecaz kolay elde edilen, düşük ahlaklı kadın.. demek. yani para karşılığında seks yapan kişilere deniliyor.
aynı kaynaktan kaşar aratınca da;
1. isim koyun sütünden yapılan, genellikle tekerlek biçiminde, sarımtırak, yağlı bir peynir...
ayrıca kaşar kelimesini argo sözlükte aratınca da : oyunda açıkgöz, kurnaz olan kimse. şeklinde bir sonuç çıkıyor
nedense kaşar ya da benim deyimimle kaşarella çok seks yapan ya da rahat seks yapan anlamında kullanılıyor.
tüm tanımlamaları yaptık, şimdi yorumlayayım kendimce.
rahat seks yapabilmek ayıp değildir. her yetişkin sadece 3 kural dahilinde istediği şekilde seks yapabilmelidir.
1. parayla seks yapılmaz
2. yetişkin olmayanlarla, yani 18 yaş altı (çocuklardan bahsetmeyeceğm bile)seks yapılmaz
3. zorla seks yapılmaz, kimse istemediği sekse ya da seks şekline maruz bırakılamaz ( tecavüzden bahsetmeyeceğim bile)
benim için yukarıda yazılı durumlar haricinde iki tarafın rızası varsa istediğin şekilde sikişirsin. bu kadar. ister 1 kişiyle, ister 1000 kişiyle. ne önemi var ki. ideal olan sevdiğin ile seks yapmaktır. ama onun dışında, seks yahu. kuantum fiziği değil.
kaşarsa bile bu sadece o kişiyi ilgilendirir. çünkü beden kişininken, başka birinin kalkıp o kişiye, bedenini nasıl davrandığı ile ilgili bir yargılama kelimesiyle ötekileştirme hakkına sahip değildir.
yattığı kişi sayısına göre değil tavır ve davranışlarına göre isimlendirilebilir.
bir kere çok seks neye göre, kime göre çok seks? çok seksin miktarı nedir? 30 mu 300 mü? kime nedir? kimin haddinedir insanın yaptığı seksi saymak ve dahi yaftalamak? gibi sorulara yol açan, sorana tepki doğurabilecek soru!
fizik kuralları açısından da durum böyledir. sürtünme eşittir ısı ve aşınma olduğuna göre; bunun doğal sonucu olarakta erime gerçekleşeceğinden doğru bir önermedir. valla bilim öyle söylüyor. ben onların yalancısıyım. hani sonucun bu olmaması isteniyorsa yer çekimsiz ortamda denemekte yarar vardır.
erkek olduğumuzdan, ortalama 3 ila 6 saniyede bir seks düşündüğümüzden, evlilik, çoluk çocuk gibi meşguliyetlerimiz olmadığından ,bir de üstüne zaman, mekan, imkan kısıtlarıyla boğuşan gaylerden ve hatta özel bir beğeniyle bunların sadece kıllısı, göbeklisi, kaslısı vs hoşlandığımızdan yola çıkarsak, şartlar oluştuğunda yatan kaşar mıdır bilemem de yatmayan ya ermiştir ya da salaktır, onu biliyorum. <br> <br>ha benim için tek olmazsa olmaz kriter, tek eşli yaşayan bir insan ilişkisini başka ilişkilerle ne sağlık ne de duygu bakımından kirletemez, bunu hissettiği an tek eşlilikten çıkmalıdır. herkes "melek" başlar ve rakam yaşla birlikte "kaçınılmaz olarak" büyür. bu bir kaşarlık göstergesi değildir benim açımdan. o yüzden 20 yaşında birinin 40 yaşında birine kaşar demesi çok "komik"tir o yaşa gelince onun ne olacağını bilen biri için.
çok basit, hayır! bu bir kriter değildir.
efendim şimdi bence, ki bence öyleyse kesin doğrudur, kaşar kaşarlanmış kişilere denir. kaşarlanmak da böyle olmadık bir şeyi yapıp, buna pişman olup, sonra tekrar tekrar yapıp artık pişman olmayacak seviyeye gelmektir.

bunu sekse vurursak, günlük seks yapmayı ayıplıyorsanız, hoş karşılamıyorsanız, başkası yaptığında yadırgıyorsanız hasbel kader bir gün siz de yapıp pişman olabilirsiniz.

sonra bunun o kadar kötü bir şey olmadığını düşünmeye başlarsanız sorun yoktur. lakin, halen bunun ayıplanacak bir şey olduğunu düşünüp yapmaya da devam ederseniz kaşar olursunuz.

lakin günlük seks sizin için normal bir şey ise, her gün olmadık kişilerle düşüp kalksanız bile kimse size kaşar diyemez. çünkü kimsenin ahlak anlayışı başka birininkine benzemek, başkaları tarafından onaylanmak zorunda değildir.

özetle kaşar, başkası yaptığı zaman yadırgadığı davranışları sık sık tekrar edene denir. başkalarının çok seks yapmasını eleştirip kıyafetlerinizi üzerinizde tutmayı da beceremiyorsanız, siz de kaşarsınızdır.
şu abi gereken cevabı vermiş..
http://kisalt.be/na4rg1 *
cimcime; sözlük anlamı küçük ve tatlı karpuz türüdür.
şimdi, cimcime diye sevdiğimiz o kız cocukları küçük ve tatlı bir ''karpuz'' olmuyor. anaamm şu ''cimcimeye'' bak, dediğimde. karşımda minicik ufacık tatlımı tatlı kessemde yesem diyebileceğim bir karpuzda yok !

babalar ise oğullarına ''aslan parçası'' da der.
ama bunu diyen babanın çocuğuna bakıldığında, hiç bir yeri ne ''aslanın pençesi'' ne ''aslanın kafası'' nede aslanın kürküne sahiptir. aslan parçasından eser yoktur.

biz türk insanı, kişinin; hali, tavrı, davranışları yada dış görüntüsü karşısında hemen laf söyleyebilir birşeylere benzetebiliriz. fazlasıyla mecazlar da ilave ederiz.

benzeyenler ve neye benzediğine dair örnekler;
adamın biri sallana sallana yürür kiloludur, kilolu biri frak giymiştir. ve bunlara; ''penguen'' gibi.
koca götlü bir bayan vardır, buna; hahah kadının götüne bak ''minder/yastık'' gibi.
ultra bir chubby görürüz, ''yuvarlak masa'' yada ''yarım dünya'' deriz.
çok ağır hareket eden birileri vardır, bunlara ; kağnı gibisin, koala gibi hareket ediyorsun... vs vs vs.

şimdi...

kaşar eritildiği zaman, ''gevşek'', ''bir şekle girmez'' ve ''vıcık vıcık'' olur.
insana uyarlarsak insanlar da bir şekle girmez, gevşek, vıcık vıcık olabiliyorlar.
''kaşar'' dediğimiz insanın halleri ile, erimiş ''kaşarın'' halleri benzerlik gösterse de, sözlükteki anlamlandırılmasına bakıldığında, kimse ne kaşardır ne de orospu...
bir insanın bedeninin bakir olması önemli değil, ruhu orospu olmasın yeter. ben ruhu orospu olana kaşar derim...
kesinlikle değildir sadece doğasını yaşıyordur.önemli olan çok seks değil kaç kişiyle yaptığın.banada kaşar banada kaşar..
kaşar olma durumu, yalnızca 'yediklerinin' sayısı ile mi orantılıdır? 1 tane yiyen ile 1000 tane yiyen arasında ne fark vardır? yiyen yemiştir bi kere. * ama şunu bilin az seks yapan kesin 'tulum'dur. sevişmeyi bilmez. öpüşmekten anlamaz. ay sevemedim ben tulumu.
hiç kimseye bir zararı yoksa ve davranışları aşırı göze batan, rahatsız edici şekilde değilse yani ben bu zamana kadar 100 kişiyle yattım havası içinde değilse isterse o 100 kişiyle aynı anda da yatabilir. kimseyi ilgilendirmez. ister 100 ister 1000 kişiyi. kaşar yapan kendidir, kaç kere seks yaptığı değildir.
kısa sürede çok fazla kişiyle yatıyorsa bence içinde biraz kaşarlık var. kaşar olan insanın kimseye zararı olmaz zaten zarar vermeye başlarsa işin orospuluk kısmına kaçıyordur.
  • /
  • 2