çok seks yapan kaşar mıdır

hiç seks yapmadığı halde kaşar olanları görmüşlüğüm vardır.
aseksüel olupta, otel otel gezen, her fırsatta birinin kollarında olup hiç sex yapmayan insanları da beğenerek izliyoruz. * onlar çok sex yapmazlar ve kaşarda değildir! bu tarz insanlara muşmula demek uygundur. *
değildir. fakat kaşar olduğunu iddia eden kaşardır.
kaşar peynir çeşidi değil miydi, seksle ne alakası var?

insan isterse günde sekiz kişiyle sevişsin, karşılıklı istek olduğu sürece toplumun kaynana gibi kendini işin içine dahil etme, inceleme, etiket yapıştırma çabası saçmalıktır. evlenmeden önce seks yapmayan kezban değildir, her gün veren de kaşar değildir. yalnızca toplum gerzektir.
aseksüel kaşarlar şu an şok!
az seks yapanın kendini namuslu zannetmesinden ötürü çok seks yapanlara çamur atma şeklidir. çirkin olanın güzel olana "ulaşamadığı ciğere mundar demesi"dir. ister kaşar olsun ister krem peynir. ne farkeder?
özel bir olay. ne bileyim, iki taraf da memnunsa problem yok. tercih meselesi, nasıl ki çok yemek yiyenle az yemek yiyen diye 2 kategori var. bu da ona benziyor, bu arkadaşlar da çok seks yapıyor demek ki.
seks bir ihtiyaç.. yemek yemek gibi bir ihtiyaç olmasada azımsanmayacak bir yere sahip. haliyle insanın ihtiyacı konusunda bırakında herkes n kadar olacağına kendisi karar versin. o süt ürününün bence seksle alakası yok rahat olun..
ıs hayatında bilirliği arttırmak ve bu sayede daha iyi yerlere gelebilmek için tecrübe isteniyorken, ilişkide iyi seks yapabilen ve bu vesileyle ilişkinin özel ihtiyaçlarını eksiksiz karşılaybilmek için tecrube sayısını arttırmak gibi düşünemez miyiz bu durumu? sonuçta o kişiye söylenen her şey dış kapının mandali olanlarin söylediği şeyler olarak kalacak. siz kapının ardında keyfinize bakın.
kaşarlık dediğimiz şey sanıyorum ki sadakatsiz ve açgözlülük ile alakalı. seks ise bir eylem. seks yapmak için kaşar olmak gerekmiyor.
seks sayısından çok seks yapma şekli ile alakalı. sokakta selam vermeyeceğiniz, kendinizden çok alakasız insanları evinize alıyorsunuz, evlerine gidiyorsunuz. yani kaşarlık demek doğru mu bilemiyorum, rıza olduktan sonrası hikaye. ama bir sorun da var gibi. biraz seçici olun lan :(
zevkıne duskundur bakımlıdır yakısıklıdır
patner buluyordur kendıen kolayca
kaşar neydi?
kaşar emekti!
  • /
  • 2