şokopop

ne bu dondurma ismi mi? şu golf denen markadan bir kurtaramadık çocuklarımızı. dondurma ismi değilmiş. ama olabilir bence. golf'ü bir arayayım ben teklif edeyim ismi belki bir dondurmanın isim babası olurum adsfadfsd.
petek dinçöz dosyasını açmasıyla beraber medyada şiddetin nasıl yankı bulduğunu acı bir şekilde yüzümüze vurmuş, son yayınladığı zeki müren videosu ise harika ötesi olmuş yeni batağım.

dünyalar tatlısı, yetenekli, eğlencelli youtube ve instagram fenomenidir. bugüne kadar çektiği videolar aşağıdakilerdir:
gülben ergen- seren serengil kavgasını anlattığı video:

zeki müren dosyası:

ve 4 seriden oluşan, 4.sü yakında gelecek olan seda sayan videoları:
aynı zamanda kendisi harika bir petek dinçöz videosu çekmiştir. ancak önce can tanrıyar'ın engellemeleri sonrası video uzun süre yayından kalkmış, ardından da petek dinçöz ve eşinin ricası ile tamamen kaldırılmıştır. videoyu kaldırmasının karşılığında da mor çatı'ya bağış yaptırmıştır. konuyu açıkladığı videonun linki de aşağıdadır:


dikkat edin, magazin severler için gerçek bir çukurdur kendileri.
eski yeni yıl tv programlarından derlediği videosu gayet başarılı.

çok tatlı bir şey olduğuna emin olduğum, güzel bir konsepti olan youtube kanalı. okuyorsa beni söyleyeyim, öpmek istiyorum onu.
140 journos'la ortaklaşa yaptığı ilhan irem dosyası ülkenin occult tarihine fener tutmuştur.

ilhan irem videosu 10 numara olmuş
merhabalar! burası türkiye'nin en derin magazin çukuru şokopop! kavga, polemik, basitlik, skandal... hepsi bu kanalda!
sol tarafta basligi gordukce cikolata/dondurma yeme istegi uyandıran kanal ismi
aylardır beklenen bir bacının anatomisi part 4 final yayınlandı. 43 dakika boyunca sıkılmadan izledim. aciz ruhum basitlik ve skandaldan besleniyor. bu kanal tam bana göre.
başımın tacı gözümün bebeği ilhan irem’i çok farklı ve çarpıcı iddialarla anlatmıştır. bana abartı geldi biraz ama ilhan irem’in mistik tarafı, bilinmeyen sırlarının olduğu hep yıllardır konuşulur
pride 2019 özel videosu yayında.
kan davası yıldız tilbe vs. sezen aksu serisi çok başarılı ilerliyor. 3.part merakla beklenmekte.ilk videolarda arada sürekli türkçe düşmanı ingilizce kelimeler kullanmasına katlanamzken, 3-5 video sonra bi datlış gelmeye başladı, valla dört gözle yenilerini bekler olduk... herşeyden önce bir olay ya da bir kişiyi anlatırken, dönemsel durumu da hakkıyla anlatıp, olayları gieiş gelişme sonuç şeklinde son derece muazzam bir araştırma altyapısı ile veren magazin gurusu. iyi ki kendi mesleğini bırakıp bu işe başlamıştır, severek izliyoruz.

sezen aksu vs. yıldız tilbe serisi çogzel, bir de sevda demirel tokat analizi süperdi, bir de ilhan irem işi çok iyiydi ama 140journos ile devam etmeyeceklerini duyurdular, üzüldük.

ahu tuğba, banu alkan gibi isimleri de yapsa da eğlensek!
nezin nasıl ünlendiği ve neden bu ününü kaybettiği hakkında şokopop incelemesi için video aşağıda.

türk magazin tarihi araştırmalarına yeni kavramlar kazandırıp, daha derin çukurlar açmaya niyetli youtube kanalı.
kim olduğunu merak eden tek ben miyim?

elinde efsane magazin arşivi bulunan youtuber. videolarının hastasıyız.
ünlü türk düşünür şokopop'un ilk videosu petek dinçöz videosudur. ancak petek dinçöz'ün eşi tarafından nazik bir telefonla eski defterlerin açılmaması için şoko'dan ricada bulunulmuş, şoko da mor çatı derneğine yüklü bir bağış koşuluyla bu yayını youtube kanalından kaldırmıştır.

ancak bu yayının diğer platformlarda yayılmasına engel olunması namümküdür. buyrun yayın da bu.

https://www.izlesene.com/video/sokopop-p...
  • /
  • 2