şokopop

ne bu dondurma ismi mi? şu golf denen markadan bir kurtaramadık çocuklarımızı. dondurma ismi değilmiş. ama olabilir bence. golf'ü bir arayayım ben teklif edeyim ismi belki bir dondurmanın isim babası olurum adsfadfsd.
petek dinçöz dosyasını açmasıyla beraber medyada şiddetin nasıl yankı bulduğunu acı bir şekilde yüzümüze vurmuş, son yayınladığı zeki müren videosu ise harika ötesi olmuş yeni batağım.

dünyalar tatlısı, yetenekli, eğlencelli youtube ve instagram fenomenidir. bugüne kadar çektiği videolar aşağıdakilerdir:
gülben ergen- seren serengil kavgasını anlattığı video:

zeki müren dosyası:

ve 4 seriden oluşan, 4.sü yakında gelecek olan seda sayan videoları:
aynı zamanda kendisi harika bir petek dinçöz videosu çekmiştir. ancak önce can tanrıyar'ın engellemeleri sonrası video uzun süre yayından kalkmış, ardından da petek dinçöz ve eşinin ricası ile tamamen kaldırılmıştır. videoyu kaldırmasının karşılığında da mor çatı'ya bağış yaptırmıştır. konuyu açıkladığı videonun linki de aşağıdadır:


dikkat edin, magazin severler için gerçek bir çukurdur kendileri.
140journos ekibi ile işbirliği yapacakmış sanırım.
gey olup hazırladığı harika videolarda lubunca kelimeleri ara sıra kullanmasıyla gönlümüze taht kurmuş magazin fenomeni araştırmacı kişilik.

gece saat 1’de yeni video atarak uykuları piç etmiştir yalnız. olsun seviyoruz.
eski yeni yıl tv programlarından derlediği videosu gayet başarılı.

çok tatlı bir şey olduğuna emin olduğum, güzel bir konsepti olan youtube kanalı. okuyorsa beni söyleyeyim, öpmek istiyorum onu.
140 journos'la ortaklaşa yaptığı ilhan irem dosyası ülkenin occult tarihine fener tutmuştur.

ilhan irem videosu 10 numara olmuş
merhabalar! burası türkiye'nin en derin magazin çukuru şokopop! kavga, polemik, basitlik, skandal... hepsi bu kanalda!
sol tarafta basligi gordukce cikolata/dondurma yeme istegi uyandıran kanal ismi
aylardır beklenen bir bacının anatomisi part 4 final yayınlandı. 43 dakika boyunca sıkılmadan izledim. aciz ruhum basitlik ve skandaldan besleniyor. bu kanal tam bana göre.
bugün attığı 2019 gece kulübü videosuyla, hiç bilmediğim konular hakkında ufkumu açmış kişi. 90’larda istanbul’da ne gey life varmış da bilmiyormuşuz vallaha hayret ettim. büyüksün şokocuğum.
başımın tacı gözümün bebeği ilhan irem’i çok farklı ve çarpıcı iddialarla anlatmıştır. bana abartı geldi biraz ama ilhan irem’in mistik tarafı, bilinmeyen sırlarının olduğu hep yıllardır konuşulur
pride 2019 özel videosu yayında.
kan davası yıldız tilbe vs. sezen aksu serisi çok başarılı ilerliyor. 3.part merakla beklenmekte.