sakarya'daki yatılı kuran kursunda çocuklara şiddet uygulanması

şükrü yılmaz adındaki imam görünümlü çomarın uyguladığı şiddet. daha kötüsü görüntüleri gören ailenin imamdan şikayetçi olmaması. bu asalakların hiç birini özgür bırakmamak lazım. lakin bizim adaletimiz şuan akademisyenlerle, gazetecilerle falan meşgul. bunlar kimsenin umurunda değil! uyguladığınız şiddet, şiddeti tetikliyor. psikolojisini bozduğunuz bu çocuk 10 yıl sonra şiddet uygulayan tarafta olursa hiç sinirlenmeyin. umarım bu din tüccarına gereken ceza verilir!

https://twitter.com/srcn_syn/status/820263746404749312

http://www.posta.com.tr/sakarya-da-kur-a...

yaparlar her şeyi yaparlar ve yaptırtırlar. liseden sıra arkadaşım elektrik tamiri yaparken akıma kapılmıştı her yeri mosmordu çocuğun gayet aman ne olacak tavrında idi. allah rıza için yapıyorum olsun diyordu. nasıl bir beyin yıkama varsa artık.
özellikle dini grupların yatılı kuran kurslarında bir rutin, bir eğitim metodudur dayak resmen. ailelerin şikayetçi olmamasının nedeni çocuğun terbiyesinde hocalarının da pay sahibi olduğunu düşünmesidir. böyledir bu ülkede. klişe olacak ama amerikada bi anne ve çocuğu biraz sesli tartışsın en az iki komşusu çocuğu korumak niyetiyle anneyi şikayet eder.