pembe panjurlu ev

narutonun pislikten geçilmeyen evine, itachiyi atıp tüm vücudunu yalayıp, deli dolu dizgin sevişmek için yanıp tutuşan konohalı yazar. dattebayo.
sözlüğe renk katanlardandır.
oyları bir tuhaf olan yazar. yavrum sen bana söyle ne tür entrylerden hoşlanıyorsun, senin zevkine göre entry gireyim.
sohbeti güzel, akıllı da. gelecekte mesleğinin öncüsü olacak insanlardan. *
bu sıralar pek görünmeyen yazar.
kendisini tanımıyorum ama eminim ki çok dattebayodur.
dattebayo kelimesini dilime dolayan yazar. gıdaklayan tavuk misali evde, sokakta, spor salonunda hatta adliyede durup durup dettabayo diyip yarılıyorum. bak gene aynısı oldu şu an. dattebayo. dattebayo. *.

ayrıca çok sevimli, böyle kaburgalarından yakalayıp tam sevmelik bir yapıda olduğunu düşünüyorum her nedense.
kocam olursa olmasını istediğim ev ayrıntısı.
dattebayooooooooo kelimesini kullanınca ben de pikaçuuuu etkisi veren evinin pembe panjurlu olduğunu hayal ettiğim yazar.
zirvede karşılaştığımızda nickini söyledikten sonra ben seni trans sanıyorum dememle kahkayayı patlattığımız, sözlüğün en genç yazarlarından. zirve boyuna ara ara sessiz kalında daha önce başka bir yazar için yaptığım "sen lgbt değilsin değil mi bizi gözlemlemek için geldin" sorusunu kendisine yönelttiğimde* o kadar masumca cevap verdi ki yanaklarını sıkmamak için kendimi zor tuttum. genç yaşına rağmen bu kadar bilinçli olması çok hoşuma gitti. sık sık görüşmek istediğim yazarlardan. clark kent tarzındaki gözlük çerçevelerinin ardında neler gizli telefon kulübesinden çıktıktan sonra da bir görsek dedirtecek derecede yakışıklı adam. ne zaman aklına bir şey takılırsa çekinmeden arayabilirsin clark kent... tanıştığımıza çok memnun oldum...
4. ankara zirvesinde tanıştığım genç yazar. zirvede üzüldüğüm şeylerden biri de kendisiyle fazla sohbet edemeden ayrılmak zorunda kalmam. kendisinden çok şey öğrenebileceğimi düşünüyorum.
altından yatar adeta superman
afili gözlüğüyle mini uzman
tek gerekeni yeteri zaman
pembe panjurlu ev korkmasın tercihlerinden aman
sorusunu duymadığım ama şuan merak edip durduğum yazar. mutfakta panda yatakta koala 'nın da dediği gibi bencede altında bir superman yatıyor çünkü o kadar sakin ki sanki birden içinden superman çıkacak gibi. tanıştığımıza memnun oldum bay pembe panjurlu ev..
"dattebayo" kelimesini repertuarıma katan yazardır.
konuşurken bu kelimeyi kullanacağım günü hep bekliyorum.
her gördüğümde ekmek teknesi'ni hatırlayıp "ah ulan jale" diye söylendiğim nick.
sıcakkanlı ve misafirperver olduğunu hissettiğim güzel insan.
geçen zirveden sonra sohbetimizin yarım kaldığı özlenilen yazarcan *
"dattebayo"nu yerimmm demek istediğim yazar. çok dadlu yaf.*