eşcinsel olduğunuzu bildiği için mesafeli duranlar

bunların geneli yüzüne bakılmayacak tipler olup, sanki eşcinsel olduğunuz için direkt ona yazacakmışsınız gibi bir hava takınırlar. bu özgüven ya da aptallık nerden gelir bilinmez ama işin aslı 40 yıllık eşcinsel olsa, hatta dünyada son insan kalsa ona yanaşmayacağınızdır.
genelde ''sana vereceğime kaktüse sürterim.'' tepkisi vereceğiniz insanların gerçekleştirdiği tavırdır. egoları kaf dağlarında ama mantık magmalarda dolanır.
eşcinsellerin önüne gelenle yattığını düşünen insan modeli.
"bana da yavşadı mı acaba" diyen insanların yaptığı şeydir. muhabbetleri kesilir, bakışları değişir, hatta bazen yanındakilere bişeyler fısıldar.
kendi tercihi olan insandır.

maddi ve manevi olarak saldırmadıkça istediğini yapmakta özgürdür.

burada meseleyi sadece cinsellik boyutuna çekmek meselenin özüne saygısızlıktır. neredeyse eşcinsellerin bile homofobik olduğu bir toplumda, bir eşcinsel ile beraber vakit geçirmek istemeyebilirler.
zaten eşcinsel olduktan sonra otomatikman toplumla, insanlarla araya giren mesafelerden sonra lafı bile olmayacak insanlardır. aslında o insanlar bize değil kendilerine güvenmiyordur, çoğu eşcinselde de görülen '' yanlış anlaşılma '' lardan muzdariptirler.
çok sikimde olmayanlardır. isterse cehennemin dibinden korusun mesafesini. sataşmasın yeter. türkiye ortamında bu da bir şey.
bugün mesafeli duranlar yarın gelip özür diler
bkz benim hiç gay çevrem yok diyen gay
bunların bir de size yakın davranıyormuş gibi yapıp aslında hiçbir durumunuzun sikinde olmadığı versiyonları var.

"canım ne sorunun olursa bana hep anlatabilirsin, ben hep yanındayım 'gay olduğun için' tamam mı?" derler, iki mesele açarsınız sıkılır konuyu değiştirirler.

genel olarak heteroseksüel tayfanın pek pipisinde olmuyoruz canlarım. samimi olarak bizi anlayan heterolar bizden daha azdır.
keşke mesafeli dursa anlayanlar tam aksine daha da uğraşıyorlar hele birde hoşlandığını anlasınlar dümdüz sürekli bakış atıp duruyorlar sonra kendilerince dalga geçiyorlar tamam biliyorum seninle ben olmayız da bu kadar da dalga geçme ya *
genelde aileniz bile biliyorsa mesafeli durur.gözlerinde bambaşka zavallı bir yaratığa dönüşürsünüz.sanki sırf canınız önüne gelenle seks yapmak istediği için ve bunun tek yolu eşcinsel olmak olduğu için keyfi olarak eşcinselliği tercih etmiş gibi görürler.çoğu insan sizin eşcinsel olduğunuzu öğrendiğinde sanki eşcinseller dışında hiçkimse seks yapmıyormuş gibi namuslu moduna girer .korunmayı beceremeyip gayri meşru çocuk yapınca evlenmek zorunda kalanlar bile namuslu bakire tavırları takınır.
gey değilim sikiciyim tayfası.
ilk söylediğim arkadaşım. 1 hafta uzak durdu benden. sonra hatasını anladı tabi.