naruto

benim biricik manga'm ve ondan uyarlanan animenin ismi.. çarsamba günlerini sabırsızlıkla bekleme sebeplerimden biri (diğeri icin (bkz: bleach ) ayrıca japonyaya ait noodle türü ramen (ki ana karakter uzumaki naruto ramen'i çok sever) üzerinde bir dilim süsleme olarak kullanılan kamaboko'nun ( balık sosisi gibi bişi) spiral şekilde olanına verilen ad.. ki ana karakterin adı da bu süslemeden gelir..
japon manga ve animesi. uzumaki naruto (japon diyarlarında soyisim, isimden önce geliyor) başkahramanımız.

naruto shippuuden olarak devam etmekte.
japonya da en çok tutulan anime dizilerinden biri olup, bir ninja okuluna giden uzumaki naruto isimli çocuğun maceralarını işleyen haftalık anime/manga serisi
(bkz: hastasıyız)

(bkz: naruto shippuuden)
hokage olmak isteyen genç bir ninjanın azimli öyküsü, animesi.
azimle sıçan taşı deler sözünü bize kanıtlayan anime kahramanı. bu çocuk hokage olursa benden de kuala lumpur'a devlet başkanı olurum.
filler'i çok gereksiz olan animedir.
bitmiyor bu anime. olaylar çok yavaş gelişiyor. bleach ve one piece gibi. bir izlemeye başladığında hardcore izleyici değilsen bitiremiyorsun.
aptal pokemonlar yihhhuu cinsi bir animedir
2. defa başladığım süper animedir. güldürürken ağlatır. insanlarda ninja olma isteği uyandırır. * * * * * *
modern japon kültürüne ilgisi olan herkesin bildiği anime/manga'dır.her yerde yazılanları yazmak yerine hoş bir bilgi vereyim , narutonun yazarının ikizkardeşinin de satan666 adında yayınlanmış bir mangası bulunmakta.

tema olarak aynılar , içinde şeytan olduğu için nefret edilen bir çocuk ve onun dünyayı ele geçirme isteği.aslında tek isteği sevilmektir.naruto kadar tutulmamıştır fakat oldukça güzeldir.şahsen benim çok sevdiğimdir fakat çok beğenilmediği için son kısımlara doğru harika giderken saçma sapan bir son bulmuştur.heralde yazar ''beğenilmedi , bari uzatmayalım bitsin'' dedi.hikayenin sonu açıklanmadı daha doğrusu.

çizimleri de narutoyu andırır bu arada.
büyük oğlumun yeni eğlencesi. bu başlık bu gece bol jutsu'lu bir sürü bakınız ile dolacak diye tahmin ediyorum.
dattebayo bitti evet ama son 2 sayı süperdi.
eski sevgilim sayesinde, izlemedigim halde tum konusuna vakıf olduğum anime serisi.

ben, şahsen, kendim olarak one piece'i tercih ediyorum izlemek için.
bir bölüm sadece koştukları için bırakmıştım.
sanırım 3586. bölüm falandı.